18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inspirator zamachu z Londynu do Anglików

sr...........ty • 2013-06-01, 22:51
Inspirator zamachu z Londynu do Anglików „Jeśli nie podobają wam się moje poglądy możecie stąd wyjechać”

Imam Anjem Choudary duchowy lider i inspirator morderstwa w Londynie na brytyjskim żołnierzu, zwolennik wprowadzenia szariatu w debacie na temat islamu w Europie stwierdził – Jeśli nie podobają się wam moje poglądy, wyjedźcie z Wielkiej Brytanii.

W debacie na angielskim kanale BBC dotyczącej sytuacji Islamu na Starym Kontynencie przewodnik duchowy zamachowców z Woolwich stwierdził, że wprowadzi prawo szariatu na wyspach brytyjskich oraz zdemaskuje politykę zagraniczną Wielkiej Brytanii, pytany przez reporterkę czemu skoro jest tak represjonowany przez angielskie władze po prostu nie wyjedzie, stwierdził, że „tu się urodził, a jeśli komuś się nie podobają jego poglądy może sam wyjechać”. Zaproszeni przedstawiciele innych odłamów islamu jednogłośnie potępili sam zamach jak i wypowiedzi Choudarego


Filmik w języku angielskim.

:plzdie:

rockface123

2013-06-01, 23:00
nie nie nie, mój drogi pie**olony kozojebco, to niech oni wypie**alają na pustynie j***ć kozy, przy okazji dostaną aids i zdechną od tego j***nia a my, normalni biali ludzie mamy spokój.




*mam nadzieje że za wypie**alaj do ciapaków warna nie dostane...*

Marxe

2013-06-01, 23:03
noooo k***a, rodowici Anglicy, ktorzy zyli na swoich ziemiach od zawsze maja nagle wyjechac z wlasnego kraju bo nie chca zyc po ciapatemu? Jesli to zart to niezwykle ch*jowy, jesli nie to Anglicy niech lepiej lapia za bron i ich wypie**ola dopoki te k***y nie wprowadzily szariatu i nie zaczna przesladowan -_-

[Magik]

2013-06-01, 23:09
k***a to mnie dziwi , nie sa w swoim kraju , a kaza tym co mieszkaja tu od zawsze wyjezdzac ? k***a niech sie obudza do ch*ja bo bedzie za pozno

RockyWood

2013-06-01, 23:11
o. a więc oni jednak wierzą twardo w to, że alli dał im cały świat... sziet...

pozostaje nam się powoli przygotować. Zrobić jakieś zapasy (konserwy, ryż, AMUNICJA) bo wojna jest nieunikniona...

adresikpuma

2013-06-01, 23:32
Zaprawde dziwne powiadam wam, że nikt nie ma jaj go odstrzelić czy popełnić mu samobójstwa czy też wypadku samochodowego

tekkit

2013-06-01, 23:43
od domu do domu, z bronia w reku wytepilbym to gowno w 2 - 3 noce

Pa...........y

2013-06-01, 23:51
Ja pie**olę, teoretycznie nic nie robi, bo wolność słowa itd. Mało zgrabnie się zasłania ich własnymi prawami, ale pozwalają mu na to. Przecież powinni go zwyczajnie na widłach wynieść i gumiaka w dupę wepchnąć na pożegnanie, a w razie jakby się ciskał zabić i na świńską paszę. W jednej ziemi z normalnymi ludźmi nie powinno to leżeć. :hitler:

ja...........ax

2013-06-02, 01:03
ja nie kumam tego marie le pen chcą teraz oskarżyć o szerzenie mowy nienawiści, jak na mój gust to typ podpada pod ten sam paragraf, więcej islamiści to ten sam poziom co ogoleni chłopcy zamawiający pięć piw, koran jak by się przyjrzeć nie wiele ideowo odbiega od Mein Kampf wystarczy sobie tylko pozamieniać nadczłowieka/aryjczyka z muzułmaninem a niewiernych żydami/podludźmi, lewicowcy powinni z nimi jeszcze ostrzej walczyć niż nazistami, że co większość muzułmanów to mili porządni ludzie, tak samo jest ze skrajną prawicą, na co dzień są bardzo sympatyczni, ale wystarczy odpowiedni impuls i dostają takiego samego pie**olca.
to jest właśnie j***ny rasizm że ciapatych traktuje się jak małe dzieci, którym wszystko się pozwala bo przecież są zbyt upośledzeni by móc przyjąć nasze standardy prawne czy etyczne, nie przypominam sobie by cyrkowi monty pythona ktokolwiek groził śmiercią za żywot świętego brajana, pomyślcie co by się działo gdyby podobny film powstał o machomecie, w dodatku każdy z tych debili bronił by oczywiście muzułmanów, że są zbyt upośledzeni by zrozumieć że takich rzeczy nie traktuje się serio, nie, nie, są upośledzeni jeśli nie potrafią się dostosować do standardów świeckiego liberalnego społeczeństwa to ich rodzinne kraje z głodem i wojnami czy dyktatorami czekają na nich otwrem

Ruben10

2013-06-02, 01:55
Najlepszy lek na to dziadostwo to proszek przeciwbólowy PanAdolf

Ja...........ro

2013-06-02, 01:56
Anglia - piękny kraj, świetni ludzie. Serio serio - Anglicy to bardzo w porządku ludzie, wystarczy zachowywać się jak człowiek a nie prostak (co często się zdarza a potem chodzą legendy, że Anglicy nienawidzą polaków - nienawidzą, ale świń robiących syf, w tym często niestety z Polski).
Szkoda, że zwykła agresja i represje tak bardzo potrafią zniszczyć co bardziej przyjazny naród.

j***ne ciapactwo

RapujacyToster

2013-06-02, 01:56
A się rozbestwili sk***ysyni, teraz się ich tak łatwo nie pozbędą...
No ale cóż sami na to pozwolili niech teraz płaczą i płacą zasiłki na ciapaków, trochę mi ich nawet szkoda :(

Salceson

2013-06-02, 01:58
Jak widzę sytuacja staje się napięta coraz bardziej z dnia na dzień, zastanawiam się kiedy ten cały ład i porządek jebnie. Korea, muzułmanie, kryzys coś mi to pachnie jakąś wojną światową albo inną zagładą.

Se...........xe

2013-06-02, 02:00
Wypie**olić to j***ne kozojebstwo z europy sk***ysyny nie u siebie a panoszą się jak k***a szejki j***ne.

Policeman

2013-06-02, 02:08
Oj nie obsrajcie się już. Gówno zrobicie, nie macie wpływu na nic, nawet na własnego domowego kota kuhwa!