18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inny bit

czarny_0407 • 2015-09-16, 20:43
Przedstawiam film, może niezbyt sadystyczny, ale z pewnością ciekawy. Twórcy pokazują jak z gównianego dźwięku zrobić mocny bit :kloc: .





PS. Jest srający hipopotam, piszczący bieber, ciapaty z kozą i ostatnio sławne kaczki :idzwch*j: .

silver26

2015-09-16, 21:03
Nie jestem muzykiem, ale jak dla mnie wszystkie "dzieła" tego "wybitnego" artysty brzmią tak samo.

snoq

2015-09-16, 21:04
Chyba jak z gównianego dźwięku zrobić gówniane dźwięki.

_H...........r_

2015-09-16, 21:32
A pi......cie debile , zróbcie chociaż w połowie tak dobry bit , a potem hejtujcie. Nawet k...wa nie wiecie ile czasu trzeba poświęcić żeby dobrze opanować FL Studio, chociaż i tak pewnie nie wiecie co to jest...
Banda kretynów dla których każda elektronika to gówno i hetujących co popadnie.... Dno i kilometr mułu !.

Tak wiem bez kropki po wykrzykniku.

Ri...........to

2015-09-16, 21:34
a po kiego ch*ja wykropkowujesz przekleństwa? to nie kwejk !!!!

Trimeresurus

2015-09-16, 21:39
@Tommytom co innego dobra elektronika co innego remizowe gówno, chłopie. Dobra muzyka elektroniczna - OST z Deus Ex: HR. A nie jakieś pieprzenie, że ten typ to super gość i fajne bity robi.

Nie muszę być metalowym kucem, a nadal mogę powiedzieć, że ,,bity" z filmiku są do dupy.

mygyry

2015-09-16, 22:21
Spinacie się a gość po prostu chcę pokazać swoje umiejętności robiąc kilku sekundowe bity, a tu już problematyka jak by wam ktoś kazał posyłać sms na top liste

_H...........r_

2015-09-16, 22:33
Dobra k***a może to nie jest elektronika najwyższych lotów w porównaniu np. Willem Atkinsonem, ale wk***ia mnie jak ludzie hejtują kogoś nie majác pojęcia o danej dziedzinie.



baraq

2015-09-16, 22:42
@Tommytom

Cytat:

Nawet k...wa nie wiecie ile czasu trzeba poświęcić żeby dobrze opanować FL Studio, chociaż i tak pewnie nie wiecie co to jest...



Japie**ole :shock: rozj***les mnie gosciu na lopatki, a zaraz koncze prace i pod prysznic nie dojde nim zmiane skoncze. Jezeli twierdzisz ze fruity loops sa trudne do opanowania to sie jebnij w pusty leb i idz spac bo rano nie wstaniesz do szkoly... Ty a moze jeszcze powiesz nam ze to profesjonalne narzedzie do produkcji muzyki? Dobry gosciu jestes, normalnie jak Martin Garrix i jego wersja Ulicy Sezamkowej :mrgreen:

wankuwer

2015-09-16, 23:19
Profesjonale narzędzia do produkcji muzyki to fortepian, saksofon, prerkusja, gitara itp. a nie inne elektroniczne gów*a

baraq

2015-09-16, 23:39
@wankuwer

Powinienem napisac "profesjonalne narzedzie do tworzenia muzyki elektronicznej" moj blad, ale za to "inne elektroniczne gowno" to zycze Ci abys do konca zycia bzykal tylko Tajskie dz**ki, wiadomo dla czego :wytrysk:

Swka

2015-09-17, 09:36
czarny_0407 napisał/a:

Twórcy pokazują jak z gównianego dźwięku zrobić mocny bit



Nie wiem czy się spostrzegłeś, ale słyszysz że wszystko jest k***a na jedno kopyto pie**olony polski pseudoklubowiczu? To gówno przy którym się bawisz zostaw tam skąd żeś to załapał ch*ju.
:roll:

TB303

2015-09-17, 18:07
@wankuwer
To weź to "elektroniczne gówno" i stwórz jakiś np. Ambient. A przepraszam, prędzej byś się zesrał niż cokolwiek zrobił debilu, bo tacy to tylko potrafią hejtować coś, o czym nie mają bladego pojęcia :idzwch*j:
silver26 napisał/a:

Nie jestem muzykiem, ale jak dla mnie wszystkie "dzieła" tego "wybitnego" artysty brzmią tak samo.


Czyli cały Mainstream i EDM w pigułce ;)

juki

2015-09-17, 21:31
OST z Hotline Miami jest kapitalny, mimo iz nie przepadam az tak za elektroniczna muzyka