18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inka

masaj990 • 2013-01-17, 17:14
Na fejsbuku znalazłem zajebisty profil o nazwie "Grafika Patriotyczna". Chłopaki tam robią kawal dobrej roboty, link do fejsbuka dam poniżej a tymczasem infografika o kobiecie z jajami większymi od niejednego faceta ! Mowa tutaj o Danucie Siedzikównej, pseudo INKA.







Żeby nie zaśmiecać Sadola wszystkimi zajebistymi grafikami jakie tam są zamieszczam link do FP.

https://www.facebook.com/Grafika.Patriotyczna

wiesiors4

2013-01-17, 17:17
Co z tego że patrioci. Co z tego, że ginęli za Polskę. Dla lewicy i tak są faszystami.

Pater patriae

2013-01-17, 18:22
Cytat:

Co z tego że patrioci. Co z tego, że ginęli za Polskę. Dla lewicy i tak są faszystami.



E, a mnie się to nie podoba, przytoczę wypowiedź mojej idolki:
"jakieś bogoojczyźniane, .takie patriotyzmy, to jest coś okropnego. Nie daj się w to wciągnąć (!!!). Nie idź tą drogą!... ~ Elżbieta Zapendowska.

Nie rozumiem, po co wspominać o takich rzeczach, ciągle patrzycie w przeszłość zamiast w przyszłość ciemnogrodzianie jedni, narzekacie na Tuska i UE, a przecież tak dobrze NIGDY nie było w Polsce, jak jest dzisiaj, ch*j że drogo, jeżeli ktoś ma znajomości to sobie poradzi.

Ork.Fajny

2013-01-17, 19:35
wiesiors4 napisał/a:

Co z tego że patrioci. Co z tego, że ginęli za Polskę. Dla lewicy i tak są faszystami.


Dla lewaków każdy jest faszystom kogo nie lubią... Nie warto z nimi gadać, wystarczy przytoczyć lewicowość faszyzmu i zaraz zamkną ryje i pójdą sobie z tematu.

Bard_Zerald

2013-01-17, 19:58
@Pater patriae
Polecam przestać czytać GW i zacząć delikatnie czaić co się dzieje.
Jeszcze tak dobrze w Polsce nie było? Zanim zaczniesz pisać w internecie zdobądź jakąś podstawową wiedzę, bo widać że jesteś jednym z tych debili, którzy mają swoje poglądy wyczytane w poprawnych czasopismach i myślą że już wiedzą jak świat wygląda.

Mógłbyś powiedzieć, że w Polsce bywało gorzej. To jest fakt, były czasy, jak nas nie było na mapach, mordowano nas ostro, były takie czasy, ale te czasy co są teraz wcale nie są dobre.

Jesteśmy w państwie, gdzie nic nie działa poprawnie, gdzie rządzą te same osoby, które kiedyś rządziły za komuny, gdzie nasza praca o takiej samej wartości jest nagradzana kilkakrotnie mniejszym wynagrodzeniem niż w innych krajach UE, gdzie po komunie wszystkie największe szuje zagarnęły państwowe majątki, robiąc z siebie milionerów a z państwa jeden wielki biedny burdel, a potem zaczęli tym rządzić tak, żeby wziąć jeszcze więcej, jeśli coś gdzieś zostało.

W państwie, gdzie istnieje sporo obywateli świadomych tego, że jest ch*jowo, ale nic nie może zrobić, bo państwo uformowało się w wielkie biurokratyczne monstrum, które obroni się przed każdym ruchem, który spróbuje coś naprawić.
Rządzący zadowoleni dalej kradną, przepisy i instytucje działają tak, że to nawet nie jest śmieszne, nasza polityka zagraniczna polega na włażeniu w dupę w zależności od sytuacji Rosji Niemcom Ameryce albo temu komu się w ogóle uda tracąc na tym.

Nasze państwo jest w sytuacji bardzo ch*jowej i jeśli nic się nie zmieni w końcu wszystko pie**olnie

PogromcaDziewic

2013-01-17, 20:08
Arashel napisał/a:


Dla lewaków każdy jest faszystom kogo nie lubią... Nie warto z nimi gadać, wystarczy przytoczyć lewicowość faszyzmu i zaraz zamkną ryje i pójdą sobie z tematu.



I tutaj przytoczę pewną anegdotkę, związaną z lewaczkami. Otóż te śmieszne zwierzątka z BLANTIFY postanowiły zorganizować sobie koncert, i oczywiście zaproszenia do zespołów itd. Większość się zgodziła ale.... kiedy zobaczyli KTO organizuje ten koncert, od razu zrezygnowali. Miał być to koncert "antyrasistowski"(co za hipokryzja :-) ) a w odpowiedzi ww. organizacja uznała te zespoły, oraz artystów za...."FASZYSTOWSKICH "! Dlaczego chcieli na swoim koncercie tych "podłych faszystów?" ;)

Bugini

2013-01-17, 21:01
Bard_Zerald napisał/a:

@Pater patriae

Jeszcze tak dobrze w Polsce nie było? Zanim zaczniesz pisać w internecie zdobądź jakąś podstawową wiedzę, bo widać że jesteś jednym z tych debili, którzy mają swoje poglądy wyczytane w poprawnych czasopismach i myślą że już wiedzą jak świat wygląda.



Temat jest poważny ale po ch*j ta napinka ? Koleś sobie zwyczajnie ironizował

Pater patriae

2013-01-17, 21:41
Bard_Zerald, wiem, że na necie często zdarza się spotkać idiotów, ale przecież w moim poście ironia bije aż po twarzy :-P .

PS. Wyborczą dobrze się rozpala w kominku.

Bard_Zerald

2013-01-17, 23:37
Pater patriae napisał/a:

Bard_Zerald, wiem, że na necie często zdarza się spotkać idiotów, ale przecież w moim poście ironia bije aż po twarzy .



Zauważyłem po czasie. Z tym, że spotykałem podobne osoby w internetach, które piszą takie rzeczy na poważnie :-P

Sz...........an

2013-01-18, 00:03
Pater patriae napisał/a:



E, a mnie się to nie podoba, przytoczę wypowiedź mojej idolki:
"jakieś bogoojczyźniane, .takie patriotyzmy, to jest coś okropnego. Nie daj się w to wciągnąć (!!!). Nie idź tą drogą!... ~ Elżbieta Zapendowska.

Nie rozumiem, po co wspominać o takich rzeczach, ciągle patrzycie w przeszłość zamiast w przyszłość ciemnogrodzianie jedni, narzekacie na Tuska i UE, a przecież tak dobrze NIGDY nie było w Polsce, jak jest dzisiaj, ch*j że drogo, jeżeli ktoś ma znajomości to sobie poradzi.



Fajnych, masz "idoli" :roll:

Tu, nikt nikogo nie wspomina sobie ot tak. To jest po prostu przekazywanie historii.

Cyrk

2013-01-18, 01:00
Ona to tam ch*j. Patrzcie lepiej jak Jarosław się nacierpiał jak go nie internowali...

PaQ93

2013-01-18, 02:00
Z jajami powiadasz?

sorra18

2013-01-18, 02:31
Poznajcie gnoje troche kozeni. Bo Polacy ty nie tylko leserzy chcacy zarobic i sie nienarobic, to nie tylko alkocholicy i lajdaki. Teraz sa takie moze i czasy ze mentalnosc zostala przekrecona ale gdyby w koncu iskra prysla i narod sie zjednoczyl. To tuski i cala europa by srala w pory. Bo jestesmy narodem ktorego po mimo wszystko przez setki lad nie udalo sie zniszczyc. Nie twierdze ze niejestesmy zgnojeni. Ale w calej uropie gnoje wiedza do czego jestesmy zdolni.

człowiek_zły

2013-01-18, 06:20
Socjalistów należy wieszać i ch*j.