18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inka

masaj990 • 2013-01-17, 17:14
Na fejsbuku znalazłem zajebisty profil o nazwie "Grafika Patriotyczna". Chłopaki tam robią kawal dobrej roboty, link do fejsbuka dam poniżej a tymczasem infografika o kobiecie z jajami większymi od niejednego faceta ! Mowa tutaj o Danucie Siedzikównej, pseudo INKA.







Żeby nie zaśmiecać Sadola wszystkimi zajebistymi grafikami jakie tam są zamieszczam link do FP.

https://www.facebook.com/Grafika.Patriotyczna

mazin

2013-01-18, 07:33
Piwko za temat leci. A do komentujących - niepotrzebnie się napinacie. Byłem przez parę lat nauczycielem (akademickim), tj. miałem zajęcia z ludźmi młodszymi ode mnie o jakieś 8-10 lat, kiedy sam miałem trzydzieści kilka i przerażał mnie poziom ich głupoty. Totalna anomia, tj. brak jakichkolwiek norm, wiedzy o świecie, Polsce, historii (nie, nie uczyłem ich historii, ale wychodziło niejako przy okazji). Tym ludziom na niczym nie zależało, w nic nie wierzyli, ich jedyną motywacją było "nachapać się", tj zdobyć możliwie najszybciej i jak najwięcej pieniędzy. Kiedy teraz, po kolejnych ośmiu, dziesięciu latach rozmawiam z dwudziesto- i dwudziestokilkulatkami, to okazuje się, że (przynajmniej część) wie gdzie się urodziła, zna historię swojego kraju i rozumie, dlaczego ten kraj wygląda tak, jak wygląda. A lewaków (czyt. głupoli) wśród nich jest może 10-15%.
Dziś, na sadistiku, przeraża mnie wyłącznie poziom ortografii.

Udash

2013-01-18, 08:41
Za kpienie z Polskich bohaterów powinnien być automatyczny ch*j w Dupę!

dzikijezyslaw

2013-01-18, 09:04
powstał film pt "Inka 1946" polecam zerknąć w wolnym czasie

radek225

2013-01-18, 10:58
@up - właśnie to chciałem napisać. Bardzo dobry film. Kiedyś ksiądz puszczał nam go na religii, oraz leciał kilka ładnych lat temu na jedynce.

kroplowa

2013-01-18, 19:54
Pater patriae to był sarkazm nie ironia ;p

bloodwar

2013-01-19, 16:23
Patriotyzm chodzi dziwną drogą skoro z jednej strony wspomina się wielkich patriotów którzy ginęli za Polskę z rąk faszystowskich i komunistycznych ch*jków ale z drugiej nie widzi się żadnych problemów kiedy w imię tego patriotyzmu podaje się rękę ludziom specjalizującym się w zamawianiu pięciu piw, ubieraniu quasi-NSDAPowskich mundurków i pokrzykiwaniu antysemickich i rasistowskich haseł. Patriotyzm chodzi dziwną drogą...

PogromcaDziewic

2013-01-20, 12:40
bloodwar napisał/a:

Patriotyzm chodzi dziwną drogą skoro z jednej strony wspomina się wielkich patriotów którzy ginęli za Polskę z rąk faszystowskich i komunistycznych ch*jków ale z drugiej nie widzi się żadnych problemów kiedy w imię tego patriotyzmu podaje się rękę ludziom specjalizującym się w zamawianiu pięciu piw, ubieraniu quasi-NSDAPowskich mundurków i pokrzykiwaniu antysemickich i rasistowskich haseł. Patriotyzm chodzi dziwną drogą...



1. Faszyści nie mordowali polaków, walczyli tylko na bałkanach i w afryce. I zakarbujcie sobie w końcu w waszych pustych łbach : FASZYZM TO NIE JEST TO SAMO, CO NARODOWY SOCJALZIM!
2. Tacy jak Ty, pod "faszyzm"(?!) podajecie wszystko, co jest niezgodne z obecnym reżimiem, antymulikulturowość, antykomunnizm, ogólnie "każdego kogo nie lubimy", miałem nawet wątpliwą przyjemność rozmawiać z kimś takim. Po usłyszeniu recytacji wiersza W.Broniewskiego "bagnet na broń" stwierdził "Co za pie**olony faszysta to pisał?!"
3. Rzymianie podnosili ręke do Cezara, tzw "salut rzymski", do tego rodzimowiercy, któzy są nawet anarchokapitalistami wykonują ten gest, swastyka była na Polskich orderach po pierwszej wojnie światowej, jako symbol słońca i boga Swaroga używali go Słowianie.
4. Nie obrażając Ciebie, albo jest skrajne głupi, albo skrajnie zindoktrynowany. Może podaj te przykłady podawania ręki tym ludziom, ubierania się w "mundurki"? Po drugie odróżnij antysemityzm, od antysyjonizmu, a rasizm działa w dwie strony, więc jakby ograbił Cię murzyn, również możesz go posądzić o rasizm...A nie... zapomniałem. On jest czarny, i nie może być rasistą :-D . Gdzieś tutaj wspominany był Simon Mol. Poczytaj o tym bandycie i o tym hm..."antyrasizmie".
5.I to co mnie najbardziej wk***ia - nie uogólniaj. Dzisiaj patriotyzm każą więzieniem, tak jak komunistycznych kaźnach. To, że gdzieś w TVN pokazali ludzi, tj NS, to nie znaczy, że każdy patriota jest NS.

Poprawka. KaRZą.