18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inercja przy podejściu do nabrzeża

fantastico • 2017-07-17, 10:25
Prom niszczy nabrzeże na skutek inercji przy podejściu.


tranzystor

2017-07-17, 10:30
fantastico napisał/a:

Prom niszczy nabrzeże na skutek inercji przy podejściu.



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypie**oli związkowców.

krzyks

2017-07-17, 10:34
fantastico napisał/a:

Prom niszczy nabrzeże na skutek inercji przy podejściu.



Ja upatrywałbym przyczyny w ignorancji, ewentualnie inercji myślenia dowodzącego jednostką 8-)

woytasw

2017-07-17, 11:59
Czujniki mu z przodu nie działały.

~DMT

2017-07-17, 12:03
tranzystor napisał/a:



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypie**oli związkowców.



Wyj***ć związkowców - Jak najbardziej, najlepiej jeszcze dzisiaj...

Prywatyzacja? Oddać kurę znoszącą złote jaja w ręce obcego państwa, bo na 100% by tak było?

Chyba Cię poj***ło chłopczyku...

Emeryt_na_emeryturze

2017-07-17, 12:59
Skala zniszczeń, jaką wyrządził statek z tego filmu wciąż jest mniejsza niż w przypadku najmniejszej łódki z uchodźcami, która dotarła do Europy.

tranzystor

2017-07-17, 16:23
MaszAyahuaskę napisał/a:



Wyj***ć związkowców - Jak najbardziej, najlepiej jeszcze dzisiaj...

Prywatyzacja? Oddać kurę znoszącą złote jaja w ręce obcego państwa, bo na 100% by tak było?

Chyba Cię poj***ło chłopczyku...




Tępy jesteś i jak się wyprowadzisz w końcu od mamy, to zrozumiesz zasadę działania wolnego rynku.
Państwowe firmy nigdy nie przynoszą zysku, a kraje rozwinięte mają niski wskaźnik nacjonalizacji przemysłu. Nie będę się rozpisywał, bo jeśli podałeś prawdziwy wiek w profilu, to powinieneś już pewne rzeczy rozumieć, albo potrafić znaleźć informacje.

lakeroll

2017-07-17, 17:46
@up, masz racje tylko u nas za bardzo nie ma kto kupić takiej stoczni, niedaleko mnie jest była cukrownia, normalnie elegancko cała infrastruktura jest kolej, drogi, media a stoi opuszczona bo niemcy kupili żeby konkurencji nie mieć, :-?

vatherland

2017-07-17, 18:46
Pewnie kapitan kurs robił w world of warships :krejzi:

~DMT

2017-07-17, 18:51
tranzystor, ja kolego już dawno z mamusią nie mieszkam, gówno wiesz, są sposoby, tylko tacy jak ty z wypranym łbem twierdzą, że nie ma. Dlaczego tak się dzieje? Bo k***a wszyscy garną pod siebie, zawyżając koszty wszystkiego, tworząc nikomu nie potrzebne stanowiska, no ale wiadomo, rodzinkę trzeba poustawiać...
Sprawa druga, jeszcze gorsza, to ludzie twojego pokroju, specjalnie pie**olący na zlecenie, że się nie da, a jak wiadomo kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się "prawdą". 2 konkrety: Lasy Państwowe i Lot. Mało k***a brakło i by to poszło w p*zdu... A gdzie? do szwabów k***a, lasy przez Polskie słupy, a Lot miała wciągnąć Lufthansa, za sprawą OLT i ich CELOWYM zaniżaniem cen połączeń, które miały doprowadzić do bankructwa Lotu... Jeszcze mi powiedź, że tak nie było... Można by tu jeszcze wymieniać chwilę, ale jak już mówiłem nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ktoś kto ma płacone, zdania nie zmieni, choć byś mu zaj***ł niepodważalnymi argumentami w pysk...
Sprawa ma jak najbardziej rację bytu, tylko jest potrzebny ktoś nieumoczony i kumaty, a to że jest wolny rynek, to jeszcze lepiej, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, bo k***a zamówienia są na x lat do przodu... Odpowiednia reorganizacja i jest gotowa maszynka do kręcenia grubej floty. Skończyłem.

donkapusta

2017-07-17, 19:11
A ja sądziłem, że zwyczajnie przypie**olił, a to była inercja.

DużyKutas

2017-07-17, 22:45
A to nie jest ten desantowiec co ostatnio zaginął w Kamerunie?

tranzystor

2017-07-17, 23:49
MaszAyahuaskę napisał/a:

tranzystor, ja kolego już dawno z mamusią nie mieszkam, gówno wiesz, są sposoby, tylko tacy jak ty z wypranym łbem twierdzą, że nie ma. Dlaczego tak się dzieje? Bo k***a wszyscy garną pod siebie, zawyżając koszty wszystkiego, tworząc nikomu nie potrzebne stanowiska, no ale wiadomo, rodzinkę trzeba poustawiać...
Sprawa druga, jeszcze gorsza, to ludzie twojego pokroju, specjalnie pie**olący na zlecenie, że się nie da, a jak wiadomo kłamstwo powtarzane 1000 razy, staje się "prawdą". 2 konkrety: Lasy Państwowe i Lot. Mało k***a brakło i by to poszło w p*zdu... A gdzie? do szwabów k***a, lasy przez Polskie słupy, a Lot miała wciągnąć Lufthansa, za sprawą OLT i ich CELOWYM zaniżaniem cen połączeń, które miały doprowadzić do bankructwa Lotu... Jeszcze mi powiedź, że tak nie było... Można by tu jeszcze wymieniać chwilę, ale jak już mówiłem nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ktoś kto ma płacone, zdania nie zmieni, choć byś mu zaj***ł niepodważalnymi argumentami w pysk...
Sprawa ma jak najbardziej rację bytu, tylko jest potrzebny ktoś nieumoczony i kumaty, a to że jest wolny rynek, to jeszcze lepiej, zwłaszcza w przemyśle stoczniowym, bo k***a zamówienia są na x lat do przodu... Odpowiednia reorganizacja i jest gotowa maszynka do kręcenia grubej floty. Skończyłem.




Nie wiem jak skomentować tak debilny bełkot. Jeśli chodzi o Lasy Państwowe, to była plotka puszczona w odpowiednim momencie, która jak się później okazało nie miała wiele wspólnego z rzeczywistością. Za to teraz, jak już deweloperzy wyj***li drzewa, które im przeszkadzały, w Puszczy nagle też trzeba powycinać conieco, więc jest super.
LOT to firma patologiczna będąca klasycznym przykładem nepotyzmu, gdzie pracę dostawały kolejne pokolenia rodziny, a ludzie z zewnątrz dopiero jak już w rodzinie nie było chętnego.
Napisz lepiej ile dopłacaliśmy z budżetu do nierentownego LOTu i jaką część załogi trzeba było zwolnić, żeby firma po kilku latach zaczęła wychodzić na zero.
pie**olą na zlecenie tacy jak ty powtarzając w kółko te same brednie z propagandówki PiSu.

vass

2017-07-18, 02:00
tranzystor napisał/a:



Taka ciekawostka, że ten prom został zbudowany w polskiej stoczni Remontowa Shipbuilding S.A. To najlepszy dowód, że stocznie mogą przynosić zyski, jak się sprywatyzuje i wypie**oli związkowców.


Akurat Gdańska stocznia remontowa by się grubo przejechała na budowie statków. Póki tylko remontowali statki, to stali rewelacyjnie, a budowa statków doprowadziła by ich do bankructwa.