18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska nauczycielka

Anal_Intruder_69 • 2023-08-28, 16:35
Widocznie skupisko 50 małych hindusów wydzielało już taki smród, że nauczycielka wolała się wyhuśtać na tamten świat, niż to wdychać.

Niby nauczycielka a wygląda na 13 lat.
P.S. Mogli odpalić ten wentylator, byłoby zabawniej :amused:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-08-29, 09:31 ]
Flodzia napisał/a:

pie**ololo.... Opis ze źródła:

Cytat:

14-letnia uczennica powiesiła się na wentylatorze w klasie w obawie przed karą ze strony rodziców.

Rodzice tej dziewczynki oraz 7 innych uczniów zostali wezwani do internatu z powodu ich złego zachowania. Przybyli rodzice pobili swoich uczniów na dziedzińcu internatu, a uczennica tak przestraszyła się gniewu rodziców, że popełniła samobójstwo.

Indie.


LubięWdupę

2023-08-29, 01:16
Manolito666 napisał/a:

Pierwsza zasada, gdy zobaczy się wisielca: natychmiast przeciąć sznur i rozluźnić uścisk na szyi. A te debile deliberują, jakby rzeczywiście mieli jakieś procesy myślowe.



Szczególnie jak już larwy wychodzą z oczu, brzuch spuchnięty, a z dupy leci zupa

Flodzia

2023-08-29, 09:15
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Indyjska nauczycielka



pie**ololo.... Opis ze źródła:

Cytat:

14-letnia uczennica powiesiła się na wentylatorze w klasie w obawie przed karą ze strony rodziców.

Rodzice tej dziewczynki oraz 7 innych uczniów zostali wezwani do internatu z powodu ich złego zachowania. Przybyli rodzice pobili swoich uczniów na dziedzińcu internatu, a uczennica tak przestraszyła się gniewu rodziców, że popełniła samobójstwo.

Indie.


Manolito666

2023-08-29, 11:43
majeńka napisał/a:

Będąć kacapem (wystarczy popatrzeć na twoje inne posty), krytykowanie innych ras jest raczej podłe kiedy samemu należy się do tej najniższej.
A w tym przypadku dziewczę było urocze. Może i faktycznie wygląda trochę na owe 13 lat, ale zakładam że więcej niż dwa neurony w tej czaszce były. Do bycia nauczycielem trzeba być gdzieś przynajmniej w 50tym percentylu inteligencji (czyli IQ ≥ 100); 100 IQ to nadal debil ale z jej decyzji wynika że miała więcej: osobę z umysłowością przedszkolanki użeranie się ze stadem bachorów rajcuje, natomiast ona wolała się wyhuśtać niż dalej to znosić.



Maleńka za porównanie mnie do kacapa dostaniesz po głupim ryju

Anal_Intruder_69

2023-08-29, 19:25
Flodzia napisał/a:

pie**ololo.... Opis ze źródła:



O, dzięki za czujność, pod filmem, który ja znalazłem był taki opis, jak wstawiłem. Także taki zamieściłem.