18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indoktrynacja dzieci we wczesnym wieku

Chojnie_Obdarzony • 2023-04-07, 11:53
A ja mówię temu nie.


Manolito666

2023-04-07, 11:57
Jak to dobrze żyć w Ciemnogrodzie.

kosioraldo

2023-04-07, 12:04
Tylko mu kopa wyj***ć i osrać nic wiecej takiej łajzie.... co za czasy ja pie**ole..

Yolanda

2023-04-07, 12:05
Kolejna sekta po chrześcijaństwie, blm i tęczowych

diacon

2023-04-07, 12:25
Przecież to pedofilia!! Czy mi się wydaje? Raz sierpem raz młotem lewacką hołotę.

silwerbalk

2023-04-07, 12:29
I ten wzrok tej ciapatej dziewczynki ...... Czy was poj***ło tam :-|

marcin1333

2023-04-07, 12:35
Tak jak w ch*ju mam czy osoba dorosła jest pedałem czy inną ciotą, bo dopóki daje dupy w swoim łóżku to może sobie w dupe wkłądać i słoik - tak ta ciota z filmiku powinna natychmiast zostać zbutowana za niszczenie psychy dzieci.

Zulu-Gula

2023-04-07, 12:41
diacon napisał/a:

Przecież to pedofilia!! Czy mi się wydaje? Raz sierpem raz młotem lewacką hołotę.


Jebie mnie ta cała polityka i dlatego nie wiem, czy kler to lewaki, czy nie?
Jak tak dobrze się zastanowić, w więzieniu pedofil nie przeżyje czasem nawet doby, a w kościele potrafi i 50 lat.

Budrys2000

2023-04-07, 12:51
Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.

silwerbalk

2023-04-07, 12:57
Budrys2000 napisał/a:

Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.




Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co ch*ja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym sk***ysynem.

Budrys2000

2023-04-07, 13:00
silwerbalk napisał/a:

Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co ch*ja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym sk***ysynem.



Chłop w szpilkach czy wredny sk***ysyn, jeden ch*j

;-)

krasnal_hałabała

2023-04-07, 13:24
marcin1333 napisał/a:

Tak jak w ch*ju mam czy osoba dorosła jest pedałem czy inną ciotą, bo dopóki daje dupy w swoim łóżku to może sobie w dupe wkłądać i słoik - tak ta ciota z filmiku powinna natychmiast zostać zbutowana za niszczenie psychy dzieci.



Dokładnie, uważam bardzo podobnie, może nie całkowicie, ale podobnie. Na pewno powinno mu się wpie**olić. Nie chciałbym, żeby moje dziecko erotyzowali w tym wieku, jak przyjdzie do mnie jako dorosły człowiek, albo prawie dorosły i powie, że jest pedałem, to spoko, niech se będzie, ale to za młody wiek dla gówniaka nawet żeby się zastanawiało nad seksualnością. Dzieci wpierw trzeba uczyć miłości platonicznej, do rodziców, dziadków etc. pokazywać czym jest miłość małżeńska, ale ta część tej miłości, która nie odnosi się w żaden sposób do seksu. W każdym razie i tak okazuje się, że najprawdopodobniej jestem bezpłodny, szkoda, chciałem mieć z babą kaszojada, ale nie wyszło i z tego powodu teoretycznie nie powinno mnie to obchodzić czego uczą/będą uczyć kaszojadów. ALE, musi mnie to obchodzić, kto za 30 lat będzie zapie**alał na moją emeryturę? Kto będzie mnie leczył? kto będzie mi auto naprawiał?

JebacPis100procent

2023-04-07, 13:24
Zulu-Gula napisał/a:

w więzieniu pedofil nie przeżyje czasem nawet doby, a w kościele potrafi i 50 lat.





Zulu-Gula

2023-04-07, 13:30
Budrys2000 napisał/a:

Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.


silwerbalk napisał/a:

Mnie też wychowywała tylko matka..... I wiesz co ch*ja prawda nie łaże w szpilkach i sukienkach za to jestem wrednym sk***ysynem.



Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.