18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indoktrynacja dzieci we wczesnym wieku

Chojnie_Obdarzony • 2023-04-07, 11:53
A ja mówię temu nie.


janiestad666

2023-04-07, 13:48
ja sie ciesze bo jestem mizantropem i nienawidze ludzi mam nadzieje ze jak najwiecej guwniakuw naklonia do zmiany plci pozmieniaja plec w wieku 5 lat a potem w wieku 15 lat zrozumie co odjeeebal i sie powiesi HAHA

ja tylko patrze z boku jak ten joachin phenix w jokerze i sie smieje co sie odpjerdala, mnie to juz nie dotyczy a guuwniaki beda zmieniac plcie i beda sie wieszac pozniej xDD hahaha a jebac ich wszystkich a ja sie smieje z boku na to wszystko xD

Kriski

2023-04-07, 13:50
janiestad666 napisał/a:

ja sie ciesze bo jestem mizantropem i nienawidze ludzi mam nadzieje ze jak najwiecej guwniakuw naklonia do zmiany plci pozmieniaja plec w wieku 5 lat a potem w wieku 15 lat zrozumie co odjeeebal i sie powiesi HAHA
ja tylko patrze z boku jak ten joachin phenix w jokerze i sie smieje co sie odpjerdala, mnie to juz nie dotyczy a guuwniaki beda zmieniac plcie i beda sie wieszac pozniej xDD hahaha a jebac ich wszystkich a ja sie smieje z boku na to wszystko xD



Wpierw skończ szkołę, jaka by ona nie była. Potem możesz zostać nawet samobójcą.


Budrys2000

2023-04-07, 14:19
Kriski napisał/a:

Wpierw skończ szkołę, jaka by ona nie była.



Po co mu szkoła, skoro stoi z boku

;-)

OpenStreetMaps

2023-04-07, 15:06
Bardzo fajne i doskonale pasuje na mój tolerancyjny profil na FB Nic co ludzkie nie jest nam obce










Heliar

2023-04-07, 15:18
Zulu-Gula napisał/a:

Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.



To jest model patologicznej rodziny, tradycyjny jest gdy ojciec też bierze odpowiedzialność za wychowanie i nauczanie dzieciaków, pokazuje czym jest odpowiedzialność, praca, dbanie o dobro rodziny i miłość, uczy jak żyć, a nie tylko sam siedzi w robocie, na siłce, z kolegami, na rybach itd. a jak dzieciak przychodzi to tylko " idź do mamy"

doopa

2023-04-07, 15:25
k***a nie wierzę

to...........10

2023-04-07, 15:46
Lepiej pokazywać męki piekielne i rzymską karę śmierci?

Wiewór

2023-04-07, 15:56
Manolito666 napisał/a:

Jak to dobrze żyć w Ciemnogrodzie.



A nie można żyć w nowoczesnym państwie bez ciemnogrodu ale również bez takich idiotyzmów jak na filmiku?

OpenStreetMaps napisał/a:

Bardzo fajne i doskonale pasuje na mój tolerancyjny profil na FB Nic co ludzkie nie jest nam obce



Jesteś jednym z największych idiotów jakich w życiu poznałem.
Twoja głupota po prostu załamuje.
Masz kał zamiast mózgu.

Budrys2000 napisał/a:

Taki efekt, jak chłopca wychowuje sama matka, bez ojca, brak wzorca męskości i modelu tradycyjnej rodziny.



Haahhahaha. Doj***les po całości.
Miałem trzech kumpli wychowanych przez matki.
Jeden pracuje w ABW. Ma rodzine.
Drugi ma rodzine i pracuje w jakiejś hurtowni.
Trzeci jest zawodowym żołnierzem.
Mój najlepszy kumpel z LO z pełnej prawdziwej katolikiem rodziny skończył natomiast jako nieudacznik życiowy. Sprzedaje pietruszkę ma targu. Mieszka z rodzicami. Nie ma baby ani rodziny. Po robocie gra na komputerze i wali piwsko.

Prawaczki i te wasze teorie wyssane z dupy.

Budrys2000

2023-04-07, 16:06
Wiewór napisał/a:

Haahhahaha. Doj***les po całości....



Mam kamerkę. Będziesz na jutubie.

;-)

mazga50

2023-04-07, 16:08
To gówno powinno być glanowane codziennie aż zdechnie, albo wypędzi się z tego gówna diabła. Inaczej jest jak wyżej.

TRQPL

2023-04-07, 16:16
Zulu-Gula napisał/a:

Model tradycyjnej rodziny to chlejący bez przerwy ojciec, bijący na okrągło żonę i dzieci. Prawdziwy wzorzec męskości.



To chyba u ciebie w domu.
Większość ludzi ma normalnych kochających rodziców.

Sztruks

2023-04-07, 17:01
Jakbym był ojcem któregoś z dzieci to bym pedałowi tak naj***ł ze w locie zrobiłby „szimiszimszimi”

SuchyHarry

2023-04-07, 17:22
k***a całe towarzycho dvbt do wora, a wór do jeziora.

ellsworth

2023-04-07, 17:31
Zawsze mnie to bawi jak prawactwo myśli, ze można sobie ot tak stać się gejem, lesbijką czy kimkolwiek innym, bo człowiek się o tym dowie, że tacy ludzie są. Tym samym sami sobie przeczą odnośnie tego, że facet jest zawsze facetem a baba babą.