18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydencik kibicowski

superfosfat • 2012-06-12, 11:08
Tym razem Policja zachowała się prawidłowo na przekór wszystkim hejterom

Akcja od 2:19

+ komentarz prawdopodobnego świadka:
'cała zadyma działa się wokół mnie, bo chodziło o mojego kolegę. Sam siedziałem w radiowozie 15 min i wiem że Ci policjanci wyłapali większość Ruskich w tym tych najbardziej agresywnych. Mojego kolegę napadło 5 Ruskich, a policja zareagowała w kilkanaście sekund, a po 2 min było z 10 radiowozów. Uwierzcie mi że policjanci za wszelką cenę chcieli wyłapać ich wszystkich i cieszyli się słysząc wersję że to Ruscy zaczęli(tak było na prawdę). Nie hejtować policji, bo nie widzieliście wszystkiego.'

skizo

2012-06-12, 17:21
Ja nie mam zielonego pojęcia czego Policja nie działa... Gazem po gałach 2 razy pałką po nerach na oczach wszystkich niech któryś podskoczy to użyć gumowych kulek szybko by się nauczyli.

Niestety ale na Ruskich nie można inaczej reagować, niż siłą. Co to ma być w ogóle ? sp***alał jak potłuczony grzyb, bez grzyba

Nakwasowany

2012-06-12, 19:32
akcja jest pod koniec jak rusek sprzedał liścia polakowi aż mu spadła czapka i odszedł tyłem.

borys123

2012-06-13, 08:25
o ja w radiowozie siedziałeś to teraz gangster jesteś! łoj ty szalony ty!

GunzAlex

2012-06-13, 12:35
Cytat:

3:00 ruski podchodzi do Polaka , daje mu z liścia ,a później sp***ala.. Same "kozaki" się zjechały do Polski widzę :D


bezuzyteczna bezmozga istoto on mu dal z liscia i powiedzial DAWAJ i zaczal trzymac garde a wpieprzyl sie walony pies. a z psem to sie raczej nie bedzie bil i go nie wyzywal.

Sz...........or

2012-06-13, 16:19
polak dostał z liścia i nic...a tamten mu się zaśmiał w ryj...Boże i to wszystko poszlo w swiat...wstyd