18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydencik kibicowski

superfosfat • 2012-06-12, 11:08
Tym razem Policja zachowała się prawidłowo na przekór wszystkim hejterom

Akcja od 2:19

+ komentarz prawdopodobnego świadka:
'cała zadyma działa się wokół mnie, bo chodziło o mojego kolegę. Sam siedziałem w radiowozie 15 min i wiem że Ci policjanci wyłapali większość Ruskich w tym tych najbardziej agresywnych. Mojego kolegę napadło 5 Ruskich, a policja zareagowała w kilkanaście sekund, a po 2 min było z 10 radiowozów. Uwierzcie mi że policjanci za wszelką cenę chcieli wyłapać ich wszystkich i cieszyli się słysząc wersję że to Ruscy zaczęli(tak było na prawdę). Nie hejtować policji, bo nie widzieliście wszystkiego.'

nvck

2012-06-12, 14:51
Szkoda, że w tej sytuacji policja musiała Twojego kolege "ratować" i zawijać agresywnych ruskich do lodówek... Wydaje mi się, że ekipy Legii i Polonii były by sie w stanie zająć niepokornymi kacapami - ja bym był za samosądem.

di...........os

2012-06-12, 14:58
Chyba policjant chcący usprawiedliwić drogę swojej kariery, wstawił ten filmik.


Ale... 1. Mimo wszystko nie wiem za co ich tu chwalić, bowiem i akcji filmu nie zrozumiałem.
2. We Wrocławskich informatorach nie było nic wspominane o bójkach na Oławskiej. W końcu dwa dni temu robili dokładne statystyki 'incydentów'. A zdaje się, że skoro Rosja nie będzie już grać we Wrocławiu, to i kibiców rosyjskich nie powinno być we Wrocławiu.

Więc i filmik musiał być kręcony wcześniej.

damian010288

2012-06-12, 14:59
kaziolord napisał/a:

Po przeczytaniu opisu zmniejszam moje JP do 99 %



hahahaha padłem:D jednak na tym portalu istnieją jeszcze ludzie z dobrym humorem:D PIWO!!

Anubis12

2012-06-12, 15:00
3:00 ruski podchodzi do Polaka , daje mu z liścia ,a później sp***ala.. Same "kozaki" się zjechały do Polski widzę :D

NuclearBlast

2012-06-12, 15:16
pie**olone ruskie ... udają kozaków a jak przychodzi do akcji to spiedalają k***a i kitrają się po barach ...
Polscy kibole przynajmniej starają się walczyć z policją a ci k***a nogi za pas i ch*ja juz ich nie ma .

dwakilo

2012-06-12, 15:20
k***a jakie podniecenie! Zwykła prezentacja siły. W 95% takie prewencyjne działanie policji wystarcza. Dzisiaj może nie wystarczyć.

superfosfat

2012-06-12, 15:22
@Blast
Skąd wiesz, że to byli kibole akurat. Typowy przeciętny zaczepny rosjanin.

xon123x

2012-06-12, 15:26
Nie moim zdaniem policja robi swoje jak nigdy. Łąpie lub próbuje łapać. A nie jak zawsze stali na drodze drogówka j***na lub lotna i szukali h*ja do dupy.

hi...........be

2012-06-12, 15:45
W siatkę łapać sk***ysynów i na sybir do łagrów odsyłać sk***oli

ProVVe

2012-06-12, 16:18
hiobe napisał/a:

W siatkę łapać sk***ysynów i na sybir do łagrów odsyłać sk***oli



Jakich łagrów?? Go gazu do gazu...

hi...........be

2012-06-12, 16:40
ProVVe napisał/a:



Jakich łagrów?? Go gazu do gazu...



Teraz stawia się na ekologię ;) Gaz zanieczyszcza powietrze,chyba nie chcemy żeby nam ekozjeby zablokowały gazownie?A tak popracują zrobią coś dobrego.Praca podobno uszlachetnia;)


Ps. Mój post był iście nasycony nienawiścią do ruskich.Aż ociekam tą nienawiścią dziękuję za policzek i opamiętanie mnie.

Do ruskich nic nie mam a nawet ich lubię ale bydlaków i zwierzaków jak ci na filmie to powinni wyj***ć w kosmos do galaktyki k***ix.Innymi słowy nie toleruję debilizmu niezależnie od nacji :)

derley1

2012-06-12, 16:46
strzał ostrzegawczy w tył głowy załatwiłby problem z ruskimi

solarik13

2012-06-12, 17:09
Pięknie k***a, że ziomek z flagą rosyjskich narodowców wszystkich uspokaja.

Ra...........or

2012-06-12, 17:17
Oj będzie się dzisiaj działo. Gratulacje dla Hanki - mało tej idiotce było dymu z marszem niepodległości, to teraz przeszła samą siebie z tym marszem kacapów przez Warszawę. I jakoś wszyscy i polscy "kibole" i angielscy "hooligansi" problemów nie robią, tylko to czerwone bydło zza wschodu udowadnia wszystkim ,że tak naprawdę Rosja to część Azji i nie powinno brać udziału w zawodach europejskich.