18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza integrująca dzieci z LGBT...

Halman • 2022-06-05, 06:55

jednemu takiemu; Alexowi Steinzowi z ciemnogrodu się to nie podobało...

źródło i całosć

The_Generat

2022-06-05, 07:43
proponuję drugą edycję przeprowadzić w Arabii Saudyjskiej, więcej filmów będzie na sadola...

Cipczan

2022-06-05, 07:52
Zaj***ć sk***ieli to mało.

bercisko

2022-06-05, 07:57
Dostał miesiączki i był stres jak krew pociekła z dupy. A nie, to rozwolnienie :-)

Cudak

2022-06-05, 08:23
Przykre jest to, że niektórzy rodzice myślą, że dzieci należy oswajać z dewiacjami, patologiami i ch*j wie z czym jeszcze, aby mogło samo w przyszłości zdecydować czy to dobre czy złe, lub aby wiedziało jak ma się bronić w przyszłości. Naturalny mechanizm obronny dziecka to m.in. wstyd, niepokój, brak pewności i wątpliwość. Każde działanie polegające na wymazaniu w umyśle dziecka tych zachowań obronnych przed pie**olonymi zboczeńcami i innymi pedofilami, jest sk***ysyństwem jakich mało. Jak działa LGBT? A no, funkcjonuje pod płaszczykiem ładnych kolorów, uśmiechów, przesuwania granic. Strumień tego ideologicznego gówna jest bezpośrednio wymierzony w młodych ludzi, którzy są zagubieni i niezorientowani w świecie, a tak naprawdę są tylko pożytecznymi idiotami, którzy są nośnikami promowania tej ideologii.

Halman

2022-06-05, 08:54
Cudak napisał/a:

. Strumień tego ideologicznego gówna jest bezpośrednio wymierzony w młodych ludzi, którzy są zagubieni i niezorientowani w świecie, a tak naprawdę są tylko pożytecznymi idiotami,



i zdawałoby się że to tylko takie kolejne, teoretyczne rozważania ale gdzie tam...

Mocz

2022-06-05, 09:07
Wczym wam krzywdę robią że dajcie?

dadar123

2022-06-05, 10:44
Mocz napisał/a:

Wczym wam krzywdę robią że dajcie?



Nie nam, dzieciom. Znam wielu gejów, lesbijki i bi, nic do nich nie mam. Znam gościa, który nienawidzi swojego ciała, przebiera się za kobietę, ma 3 córki, które go nienawidzą, nawet z nim/nią tańczyłem. Problem w czym innym: kolega jest pedagogiem od 30 lat i zauważa powiększającą się grupę dzieci bez osobowości, bez przyszłości, bez umiejętności rozróżnienia cech i preferencji seksualnych. To jest grupa, która pochodzi od rodzin jednopłciowych. Wiadomo, że lesbijki od dawna wychowują dzieci w Polsce i jakoś nikt z tego nie robił ceregieli, bo takie wychowanie było jeszcze za komuny. Jest jednak coraz większe społeczne przyzwolenie na związki jednopłciowe i coraz mniej takich par się krępuje i wychowuje dzieci. Już się mówi o narastającym problemie dzieci "bez wyrazu", które nie mogą się w żaden sposób określić społecznie i seksualnie, nie mają jasnego celu, ani wzorca. Mało tego, w Ministerstwie Edukacji znają już ten problem i mówi się o potrzebie specjalnego kształcenia

BambiPMT

2022-06-05, 11:36
Ja pie**ole. Jeszcze ten napis z tyłu. Samo się nie wyliże. Biedne dzieci.

Beka_XD

2022-06-05, 11:38
dadar123 napisał/a:

nawet z nim/nią tańczyłem.



I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?

dadar123

2022-06-05, 11:58
Beka_XD napisał/a:

I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?



Bardzo chciał/a, ale nie moja branża. Wierz mi, że inteligencją by cię rozj***ł/a

kapelan_szturmowy

2022-06-05, 12:28
Beka_XD napisał/a:

I jak, udała się randka? Popuścił ci w końcu swojej szpary?



uuu... zazdrość wyczuwam...

OpenStreetMaps

2022-06-05, 12:43
Z upodobań gejowych można się śmiać tak samo jak z kogoś kto publicznie przyzna że:
Zalewa herbatę wodą po pierogach. Ja zupełnie nie pojmuję tej politycznej poprawności. :-D


Ps. Na nową zarazę mówię Murzyńska ospa, bo wiem że to wybitnie politycznie niepoprawne I gdyby takie określenie padło w TV to skandal gotowy :mrgreen:

Parkometr

2022-06-05, 12:49
Ah ten ciemnogród. W pracy też mam team lewackich zielonowłosych tuczników.... Przecież to są osoby najbardziej nietolerancyjne, zaklamujące fakty i pojęcia. Jedyne ich centrum zainteresowania to kto jest pedałem, kto z kim się r*cha itd. jakiekolwiek próby uciszenia tych ich debat w miejscu pracy kończą się zakrzyczeniem. Wystarczy, że usłyszą jak w rozmowie z kumplem powiesz, że lubisz dzieci (bez podtekstów) to zakrzyczą cię słowami "może jeszcze sprzeciwiasz się aborcji?".

Wszędzie, ale to dosłownie wszędzie wpie**alają się ze swoją chorą ideologią. Nawet jakbyś powiedział, że jest piękna pogoda to by się straciły ze swoim pseudoumoralnianem. Kompetencje społeczne zerowe, koleżanka stwierdziła, że podejrzewa u nich autyzm, i to bez żadnych złośliwości.

Po prostu skrajne lewaki takie są. Gdyby doszli do władzy to nawet nie liczcie na wolność słowa, nie liczcie że będziecie w ich oczach ludźmi