18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza integrująca dzieci z LGBT...

Halman • 2022-06-05, 06:55

jednemu takiemu; Alexowi Steinzowi z ciemnogrodu się to nie podobało...

źródło i całosć

Mez

2022-06-05, 13:01
Gej KAŁOWY ciekawe. Ogólnie mi nie przeszkadzają ale cofkę miałem jak byłem na brudstoku i pierwszy raz widziałem dwóch pedałów się liżących i wtedy stwierdziłem że mam/mamy przej***ne jak chronić siebie i nasze dzieci przed tym ekskrementami, gorszy twór to gówniana ideologia która się wpie**ala drzwiami i oknami, ta chora poprawność polityczna. Nie toleruję i się z tym nie kryję i gówno powinno to kogokolwiek obchodzić jakie mam zdanie.

dadar123

2022-06-05, 13:16
Parkometr napisał/a:

Ah ten ciemnogród. W pracy też mam team lewackich zielonowłosych tuczników.... Przecież to są osoby najbardziej nietolerancyjne, zaklamujące fakty i pojęcia. Jedyne ich centrum zainteresowania to kto jest pedałem, kto z kim się r*cha itd. jakiekolwiek próby uciszenia tych ich debat w miejscu pracy kończą się zakrzyczeniem. Wystarczy, że usłyszą jak w rozmowie z kumplem powiesz, że lubisz dzieci (bez podtekstów) to zakrzyczą cię słowami "może jeszcze sprzeciwiasz się aborcji?".
Wszędzie, ale to dosłownie wszędzie wpie**alają się ze swoją chorą ideologią. Nawet jakbyś powiedział, że jest piękna pogoda to by się straciły ze swoim pseudoumoralnianem. Kompetencje społeczne zerowe, koleżanka stwierdziła, że podejrzewa u nich autyzm, i to bez żadnych złośliwości.
Po prostu skrajne lewaki takie są. Gdyby doszli do władzy to nawet nie liczcie na wolność słowa, nie liczcie że będziecie w ich oczach ludźmi



Kaczyński - kryptopedał, nie gej; Ziobro - chodzą takie słuchy, mimo posiadania rodziny; wierchuszka służb specjalnych - kryptopedały; wielu księży to kryptopedały. Dlatego nasze społeczeństwo jest tak zj***ne? ;)

Kopernik2080

2022-06-05, 14:53
dadar123 napisał/a:

Kaczyński - kryptopedał, nie gej; Ziobro - chodzą takie słuchy, mimo posiadania rodziny; wierchuszka służb specjalnych - kryptopedały; wielu księży to kryptopedały. Dlatego nasze społeczeństwo jest tak zj***ne?



Idź się srać z tą polityką gdzie indziej

TylerPL

2022-06-05, 15:03
Czemu się nikt do klaunów nie przypie**ala? Też malują ryje, też się dziwnie ubierają a nawet dają dzieciom cukierki/baloniki.

radek225

2022-06-05, 15:06
Ustawił bym wszystkich pod ścianą, rozstawił bym trójnóg na którym umieściłbym karabin MG-42. Załadował bym taśmę z nabojami, odbezpieczył karabin i puściłbym serię po tych pedałach, queerach, i innych lgbtqwerty. Jebcie się i pie**olcie jak chcecie i w co chcecie za zamkniętymi drzwiami, ale dzieci proszę mi w to nie mieszać.

dadar123

2022-06-05, 15:22
radek225 napisał/a:

Ustawił bym wszystkich pod ścianą, rozstawił bym trójnóg na którym umieściłbym karabin MG-42. Załadował bym taśmę z nabojami, odbezpieczył karabin i puściłbym serię po tych pedałach, queerach, i innych lgbtqwerty



A wcześniej byś się zesrał na miękko


MalcolmX

2022-06-05, 15:34
To nic groźnego. Oni tylko chcą móc się odwiedzać w szpitalach i dziedziczyć jak inni ludzie w związkach...

radek225

2022-06-05, 15:46
dadar123 napisał/a:

A wcześniej byś się zesrał na miękko



Owszem, na Twoją twarz :)

dadar123

2022-06-05, 16:20
radek225 napisał/a:

Owszem, na Twoją twarz



Czyli już masz potrzebę mocniejszego fetyszu niż całe LGBT razem wzięte. Idziesz w dobrą stronę i tak trzymać

radek225

2022-06-05, 17:00
dadar123 napisał/a:

Czyli już masz potrzebę mocniejszego fetyszu niż całe LGBT razem wzięte. Idziesz w dobrą stronę i tak trzymać



A dziękuję, dziękuję :-P

KoniecZartow

2022-06-05, 17:08
Cudak napisał/a:

Przykre jest to, że niektórzy rodzice myślą, że dzieci należy oswajać z dewiacjami, patologiami i ch*j wie z czym jeszcze, aby mogło samo w przyszłości zdecydować czy to dobre czy złe, lub aby wiedziało jak ma się bronić w przyszłości. Naturalny mechanizm obronny dziecka to m.in. wstyd, niepokój, brak pewności i wątpliwość. Każde działanie polegające na wymazaniu w umyśle dziecka tych zachowań obronnych przed pie**olonymi zboczeńcami i innymi pedofilami, jest sk***ysyństwem jakich mało. Jak działa LGBT? A no, funkcjonuje pod płaszczykiem ładnych kolorów, uśmiechów, przesuwania granic. Strumień tego ideologicznego gówna jest bezpośrednio wymierzony w młodych ludzi, którzy są zagubieni i niezorientowani w świecie, a tak naprawdę są tylko pożytecznymi idiotami, którzy są nośnikami promowania tej ideologii.



Nikt na melinę dziecka nie zabiera, pomimo tego, że owocki są na tanich sikaczach. Ale gumowe dildo przyklejone do czoła to już normalna rzecz w nowoczesnej europie.

BambiPMT

2022-06-05, 17:24
dadar123 napisał/a:

Bardzo chciał/a, ale nie moja branża. Wierz mi, że inteligencją by cię rozj***ł/a



Taki mądry, a nie wie że dupa od srania jest.

mlecz1323

2022-06-05, 17:43
@Cudak- Wszystko w paru zdaniach ująłeś to zwięźle i na Temat!!

Majomir

2022-06-05, 17:45
Może coś na wzór szwadronów śmierci ,no nie wiem, że jadą ciężarówkami żeby zabić.

Zbysław

2022-06-05, 18:35
Francja Belgia Anglia co wy chcecie od Putina?