18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigrant bierze co swoje, czyli dzisiaj rower...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-08, 04:50
Manchester i jego dzielni mieszkańcy wychowani na BBC.
Goniłbym gościa i mu dorzucił swój portfel...


aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-08, 16:31
TT4 napisał/a:

ostatnio pogoniłem ukraińca....



Już Cię k***a lubię... :mrgreen:

AK1942

2018-09-08, 16:36
III doktryna Alberta Pike z 1871 r „ 3 wojna światowa będzie miała miejsce dzięki wywołaniu nienawiści do świata muzułmańskiego w celu ustawienia naprzeciwko siebie świata islamskiego i syjonistów politycznych.Kiedy ona będzie się toczyć,pozostałe kraje zostaną zmuszone do walki ze sobą do stanu wyniszczenia się psychicznego,fizycznego ,duchowego i gospodarczego .
Poprzednie dwie doktryny dotyczyły obydwu wojen światowych,które oczywiście skończyły się tak jak miały się skończyć.
No i oczywiście celem jest jeszcze wymieszanie czanuchow z białymi celem powstania mieszanki ch*jowato ciapatej bez przywiązania kulturowego ,bez tradycji ,historii,która będzie łatwiej kontrolować

eunstachy

2018-09-08, 17:07
Velture napisał/a:

Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj



Każdy ma w dupie Twoje wypociny, nikt by nie przeczytał, zmarnował byś tylko czas.


Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

ti...........ax

2018-09-08, 17:23
Jak by to była noc to pewno z kosy by dostał.

Touch_Of_Madness

2018-09-08, 17:28
Mam nadzieję, że pozytywnym akcentem j***nego 500+ będzie fakt, że wsród milionów patologicznych Polaków nie będzie miejsca dla nikogo innego.

tycho

2018-09-08, 17:30
Velture napisał/a:

Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj z mnóstwem, słusznie sprowokowanych całą sytuacją w Europie, rasistowskich komentarzy uwzględniających kolor skóry, wyznawaną religię oraz kraje pochodzenia?

Każdy kto mi to wyjaśni łapie piwko bo ja jestem zwyczajnie zbyt zacofany, zaściankowy i prymitywny oraz mało nowoczesny bo k***a widzę pie**olone małpy co wyszły z lepianek z gówna kradnące w środku dnia na ulicy rowery przy j***nych k***a świadkach gdzie nikt k***a nic nie robi w rzekomo k***a tak nowoczesnych, progresywnych i tolerancyjnych k***a krajach Europy k***a zachodniej k***a jego w p*zdę mać pełne j***nej demokracji i szczekające na k***a normalne kraje które nie chcą tego k***a jego ja pie**olę w p*zdę j***na mać bydła u siebie.


Oczywiście zgadzam się w całej rozciągłości z Tobą, jednak jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju, a mianowicie od wieków dymaliśmy całą Afrykę jak tylko się dało. Wywoziliśmy z Afryki bogactwa naturalne złoto, diamenty i co tylko się dało łącznie z niewolnikami i bogaciliśmy się na nich tu w Europie rzucając im jakieś marne ochłapy tak tylko żeby nie zdechli z głodu i byli w stanie kopać dla nas wszystkie te bogactwa. Można powiedzieć, że teraz karma do nas wraca i oni przychodzą odebrać to na co zapracowali ich ojcowie i dziadkowie. Oczywiście wiem, że Polska miała w tym znikomy udział wiec pewnie dlatego nie cierpimy tak jak zgniły zachód. Jednak nie zmienia to faktu, że osobiście uważam, że gówno im się należy, a skoro dawali się dymać to dlatego, że murzyny stoją niżej ewolucyjnie od białego człowieka i trzeba ich stąd jak najszybciej wyj***ć albo nawet wytłuc. Druga sprawa to całkowite rozbrojenie społeczeństwa i edukacja, która wyhodowała pokolenie nie umiejące się bronić, podczas gdy murzyny musiały walczyć o żarcie od najmłodszych lat.

InnyName

2018-09-08, 17:31
WY chyba zapominacie, że macie takich samych imigrantów w Polsce z tą różnicą że maja inny odcień mordy. Teraz na wykopie teraz tam jest w modzie ujawnianie takich afer

freaky

2018-09-08, 18:28
Właśnie olśniło mnie co miał na myśli Korwin-Mikke gdy mówił, że chłopców trzeba uczyć agresji i wychowywać w duchu rywalizacji. Patrzę na tych wypacykowanych, zniewieściałych i zlęknionych dziwną sytuacją chłoptasiów na filmiku i widzę, że poraz kolejny gość miał rację i wyprzedza wydarzenia.

mateuszsadoltzr

2018-09-09, 01:23
Nie znacie historii i komentujecie... Ten czarnoskóry mężczyzna student medycyny który potrzebuje tego roweru aby codziennie móc na nim dojeżdżać na uczelnie

or...........ok

2018-09-09, 07:20
tycho napisał/a:


Oczywiście zgadzam się w całej rozciągłości z Tobą, jednak jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju, a mianowicie od wieków dymaliśmy całą Afrykę jak tylko się dało. Wywoziliśmy z Afryki bogactwa naturalne złoto, diamenty i co tylko się dało łącznie z niewolnikami i bogaciliśmy się na nich tu w Europie rzucając im jakieś marne ochłapy tak tylko żeby nie zdechli z głodu i byli w stanie kopać dla nas wszystkie te bogactwa. Można powiedzieć, że teraz karma do nas wraca i oni przychodzą odebrać to na co zapracowali ich ojcowie i dziadkowie. Oczywiście wiem, że Polska miała w tym znikomy udział wiec pewnie dlatego nie cierpimy tak jak zgniły zachód. Jednak nie zmienia to faktu, że osobiście uważam, że gówno im się należy, a skoro dawali się dymać to dlatego, że murzyny stoją niżej ewolucyjnie od białego człowieka i trzeba ich stąd jak najszybciej wyj***ć albo nawet wytłuc. Druga sprawa to całkowite rozbrojenie społeczeństwa i edukacja, która wyhodowała pokolenie nie umiejące się bronić, podczas gdy murzyny musiały walczyć o żarcie od najmłodszych lat.



"Wywozilismy", "bogacilismy" ... co k***a ?

voyagerkg1

2018-09-09, 11:13
Unia Europedalska powinna być zniszczona .

KlinikaAborcyjna

2018-09-09, 11:18
tycho napisał/a:


Oczywiście zgadzam się w całej rozciągłości z Tobą, jednak jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju, a mianowicie od wieków dymaliśmy całą Afrykę jak tylko się dało. Wywoziliśmy z Afryki bogactwa naturalne złoto, diamenty i co tylko się dało łącznie z niewolnikami i bogaciliśmy się na nich tu w Europie rzucając im jakieś marne ochłapy tak tylko żeby nie zdechli z głodu i byli w stanie kopać dla nas wszystkie te bogactwa. Można powiedzieć, że teraz karma do nas wraca i oni przychodzą odebrać to na co zapracowali ich ojcowie i dziadkowie. Oczywiście wiem, że Polska miała w tym znikomy udział wiec pewnie dlatego nie cierpimy tak jak zgniły zachód. Jednak nie zmienia to faktu, że osobiście uważam, że gówno im się należy, a skoro dawali się dymać to dlatego, że murzyny stoją niżej ewolucyjnie od białego człowieka i trzeba ich stąd jak najszybciej wyj***ć albo nawet wytłuc. Druga sprawa to całkowite rozbrojenie społeczeństwa i edukacja, która wyhodowała pokolenie nie umiejące się bronić, podczas gdy murzyny musiały walczyć o żarcie od najmłodszych lat.



Nie my wywoziliśmy i nie my bogaciliśmy się kosztem afryki czy azji, uwaga może to będzie dla ciebie szokiem ale Polska nie miał koloni więc nie pisz że my.

Heydash

2018-09-09, 11:31
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Manchester i jego dzielni mieszkańcy wychowani na BBC.


że na Big Black Cock chowani? :shock:

mystery0987

2018-09-09, 15:25
Nasza demokracja to nie demokracja, jest to zlepek kłamstw i braku wolności.
Wolność to moc decydowania o tym kogo chcemy tolerować na swoim podwórku, a nigdy nie będziemy tolerować chamstwa, muzułmaństwa i ciepłej wódki.

tycho

2018-09-09, 17:42
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Nie my wywoziliśmy i nie my bogaciliśmy się kosztem afryki czy azji, uwaga może to będzie dla ciebie szokiem ale Polska nie miał koloni więc nie pisz że my.


No co ty nie powiesz geniuszu, może właśnie dlatego napisałem, że Polska miała w tym znikomy udział, tego ci opiekunka nie doczytała?