18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Imigrant bierze co swoje, czyli dzisiaj rower...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-08, 04:50
Manchester i jego dzielni mieszkańcy wychowani na BBC.
Goniłbym gościa i mu dorzucił swój portfel...


TT4

2018-09-08, 05:23
ostatnio pogoniłem ukraińca z nocnego na prośbę dziewczyny która tam pracowała bo ch*j był natrętny. Była 3 w nocy. Za zakrętem zrobiło się ich czterech. Na szczęście było nas dwóch bo byłem z kolegą a to już przewaga. j***ć ukraińców.

welder72

2018-09-08, 07:26
"Unia Europejska powinna zostać zniszczona."

Janusz Korwin Mikke

~Velture

2018-09-08, 08:24
Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj z mnóstwem, słusznie sprowokowanych całą sytuacją w Europie, rasistowskich komentarzy uwzględniających kolor skóry, wyznawaną religię oraz kraje pochodzenia?

Każdy kto mi to wyjaśni łapie piwko bo ja jestem zwyczajnie zbyt zacofany, zaściankowy i prymitywny oraz mało nowoczesny bo k***a widzę pie**olone małpy co wyszły z lepianek z gówna kradnące w środku dnia na ulicy rowery przy j***nych k***a świadkach gdzie nikt k***a nic nie robi w rzekomo k***a tak nowoczesnych, progresywnych i tolerancyjnych k***a krajach Europy k***a zachodniej k***a jego w p*zdę mać pełne j***nej demokracji i szczekające na k***a normalne kraje które nie chcą tego k***a jego ja pie**olę w p*zdę j***na mać bydła u siebie.

banerr

2018-09-08, 08:42
Co wy pie**olicie. To biedny emigrant na dorobku a źli biali po prostu tego nie rozumieją i nie chcą mu dać tego co mu się przecież należy.

Tak na poważnie to wcale nie jest mi ich żal. Mają co chcieli i bardzo dobrze, że nie czują się w swoim kraju bezpiecznie. Dla nich już nie ma ratunku. Ciekawe jest też to, że do brudasów dokładają ok. 15 miliardów euro rocznie a pretensje mają do Polaków, którzy dorzucają do budżetu 4 miliardy euro rocznie. W sumie mam ich w dupie i niech zdychają z murzyńskim ku*asem w dupie.

Dzikiżółw

2018-09-08, 10:20
Ten cieć w garniturku mógłby zrobić dobry użytek z parasolki, a nie odganiać brudasa ręką jak komara.

Slatojesos

2018-09-08, 11:11
Przecież to rodowici Anglicy,ch*j wie o co wam chodzi

Henboh

2018-09-08, 11:36
Velture napisał/a:

Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj z mnóstwem, słusznie sprowokowanych całą sytuacją w Europie, rasistowskich komentarzy uwzględniających kolor skóry, wyznawaną religię oraz kraje pochodzenia?



Bo i tak nikt by tego nie przeczytał w całości.

lm65

2018-09-08, 12:51
Czemu takie czarne k***y mogą chodzić po ulicy, a KKK nie można zalegalizować co?

kampton

2018-09-08, 14:12
@Velture
Bo nie ma większego sensu. Debili zawsze jest więcej niż normalnych.
Dziękuje i pozdrawiam.

skywalker75

2018-09-08, 14:30
up TT4
a u mnie w Poznaniu cała mas pracowitych Ukrainćów ratuje sytucaję w budowlance. Bez nich mielibyśmy tutaj stawki jak za odrą . Porównanie do leniwych murzynów kompletnie nietrafione.

AN...........or

2018-09-08, 15:54
dobrze nich kradną mordują gwałcą zjebów angoli

Budrys2000

2018-09-08, 15:57
nawet mi ich k***a nie żal
nasrali do własnego gara, niech teraz żrą to gówno



Perhydrol

2018-09-08, 16:03
Całe szczęście, że mieszkamy w rasistowskim, ksenofobicznym i antysemickim kraju, gdzie taki brud to ledwo margines :ok:

MeanieManie

2018-09-08, 16:04
hahah biali faceci to są j***ne cioty
błagał go na tej glebie żeby mu nie zabierał roweru