18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Imigranci zabili geja

pawełjumper • 2015-12-21, 18:44
Dwóch imigrantów z Maroka zostało aresztowanych w związku z brutalnym morderstwem jakiego dopuścili się na obywatelu Szwecji, który pomagał im w ramach działalności charytatywnej.

16-letni i 19-letni Marokańczycy dopuścili się brutalnego morderstwa na obywatelu Szwecji po tym gdy okazało się, że jest homoseksualistą. Młodzi muzułmanie przebrali pomagającego im Szweda w sukienkę, brutalnie pobili go ze skutkiem śmiertelnym a na koniec uwiesili wokół jego szyi martwego węża.

Jak się okazało w trakcie śledztwa, mężczyzna który padł ofiarą imigrantów zaproponował im darmowe ciuchy i pożywienie. Marokańczycy poszli ze Szwedem do jego mieszkania gdzie w trakcie rozmowy dowiedzieli się, że jest homoseksualistą.

Początkowo młodzi muzułmanie twierdzili, że zamordowany przez nich Szwed chciał się dopuścić na nich gwałtu jednak w trakcie przeszukania policja odkryła nagranie na telefonie jednego z nastolatków, które rozwiało wszelkie wątpliwości. Jak poinformowała szwedzka policja nagranie (na którym uwieczniono między innymi obelgi rzucane pod adresem homoseksualisty i znęcanie się nad nim) jednoznacznie ujawniło powody brutalnego morderstwa.

Maroko pomimo reputacji kraju, który wyróżnia się w świecie arabskim stosunkowym liberalizmem, nadal uznaje homoseksualizm za przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do trzech lat. Bardzo często dochodzi w tym kraju do pobić a nawet morderstw osób o odmiennej orientacji seksualnej.

niestety nie mogę podać linka do źródła bo nie jestem zarejestrowany minimus miesiąc

lapps

2015-12-21, 18:53
He he he he he he he he he he he he

selekcja naturalna wrocila i nawet urzad tych zjebow nie ochroni :lol:

imigrant zawsze bije lewacki urzad...

...a lewacki urzad bije narodowcow, a narodowcy bija imigrantow...

KillerLaugh

2015-12-21, 18:56
Dostrzegam tu pewien pragmatyzm. Pedał zostaje unicestwiony, a ciapak/murzyn trafia do więzienia. W ten oto sposób pozbywamy się ze społeczeństwa jednostek wadliwych o kiepskich rokowaniach.

AgentGrzesiek

2015-12-21, 19:12
dostaną za karę po 10 godzin prac społecznych i będą mieli nauczkę na przyszłość :-D

lewoskrzydlowy

2015-12-21, 19:27
Jeszcze w tym roku nie miałem takich mieszanych uczuć.

HO...........OR

2015-12-21, 19:33
AgentGrzesiek napisał/a:

dostaną za karę po 10 godzin prac społecznych i będą mieli nauczkę na przyszłość :-D

Tyle dostaliby za heteroseksualnego.

maxximal

2015-12-21, 20:01
No i mamy czeski remis. Imigrant zrobił coś pożytecznego.

~Velture

2015-12-21, 20:03
Bez jaj...
Sam nie lubię pedałów i w ogóle ale zabić kogoś za bycie pedałem i to jeszcze kogoś kto im pomagał bo byli biednymi imigrantami...

Sadol sadolem i nie kryję swoich poglądów i czasem każdy z nas pie**oli od rzeczy o murzynach, ciapatych, pedałach, zielonych i innych wybrykach natury ale osobiście póki pedał nie wkładałby mi na siłe ch*ja w dupę albo mordę to bym nie widział powodu aby go zabijać ani nawet bić.
Wk***iać mnie wk***iają ale no k***a mać. k***A MAĆ.

Żyjemy w czasach ,że po takim doniesieniu jakby ktoś powiedział "dobrze pedałowi za to" to k***a już więzienie. Jakby ktoś powiedział "Zaj***ć tych brudasów/murzynów za to" to też więzienie.

k***a mać za takie akcje powinni tych dwóch zaj***ć ale w sądzie będzie głęboka rozkmina bo z jednej strony biedni wzbogacacze kulturowi którzy niby uciekają przed ch*jwieczym ze swoich lepianek a z drugiej strony pedał... Jaki dac wyrok aby był politycznie poprawny?

Moim zdaniem powinni dostać uniewinnienie bo wtedy sie zeruje a skazać powinno się świadków którzy byli biali i hetero.
Politycznie poprawnie co?


k***a co za j***ny świat się zrobił...

saves

2015-12-21, 20:30
up
Może ci dwaj zerżną się wzajemnie w sądzie i będzie kwita?

deck123

2015-12-21, 21:30
Sweden yes !

Moby_Dick

2015-12-21, 22:18
Dwie pieczenie na jednym ogniu. Fuck yeah :trollencjusz:

Kurman

2015-12-21, 23:52
Szczęście w nieszczęściu.

qaz123edc

2015-12-22, 00:03
No ale o co wam chodzi? Mamy przecież 2015 rok :D

Sz...........an

2015-12-22, 00:04
Pewnie zostaną uniewinnieni w ramach tolerancji. Gdyby to białas zabił geja to dostałby jakiś pierdel pewnie.