18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Imigranci zabili geja

pawełjumper • 2015-12-21, 18:44
Dwóch imigrantów z Maroka zostało aresztowanych w związku z brutalnym morderstwem jakiego dopuścili się na obywatelu Szwecji, który pomagał im w ramach działalności charytatywnej.

16-letni i 19-letni Marokańczycy dopuścili się brutalnego morderstwa na obywatelu Szwecji po tym gdy okazało się, że jest homoseksualistą. Młodzi muzułmanie przebrali pomagającego im Szweda w sukienkę, brutalnie pobili go ze skutkiem śmiertelnym a na koniec uwiesili wokół jego szyi martwego węża.

Jak się okazało w trakcie śledztwa, mężczyzna który padł ofiarą imigrantów zaproponował im darmowe ciuchy i pożywienie. Marokańczycy poszli ze Szwedem do jego mieszkania gdzie w trakcie rozmowy dowiedzieli się, że jest homoseksualistą.

Początkowo młodzi muzułmanie twierdzili, że zamordowany przez nich Szwed chciał się dopuścić na nich gwałtu jednak w trakcie przeszukania policja odkryła nagranie na telefonie jednego z nastolatków, które rozwiało wszelkie wątpliwości. Jak poinformowała szwedzka policja nagranie (na którym uwieczniono między innymi obelgi rzucane pod adresem homoseksualisty i znęcanie się nad nim) jednoznacznie ujawniło powody brutalnego morderstwa.

Maroko pomimo reputacji kraju, który wyróżnia się w świecie arabskim stosunkowym liberalizmem, nadal uznaje homoseksualizm za przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do trzech lat. Bardzo często dochodzi w tym kraju do pobić a nawet morderstw osób o odmiennej orientacji seksualnej.

niestety nie mogę podać linka do źródła bo nie jestem zarejestrowany minimus miesiąc

Linetorek

2015-12-22, 00:14
Dobry przykład dylematu moralnego. Nie mam pojęcia po której stronie stanąć :mrgreen:

zeus13

2015-12-22, 00:14
macie wasze multi-kulti lewaki j***ne

parolpl

2015-12-22, 00:24
A mnie w sumie trochę żal pedała. Miał dobre intencje, chciał pomóc, a 2 brudasów go ukatrupiło, bo wolą walić w białe kakao białe nowoczesne szmaty (w sensie dupodaje, nie lesby).

Może mało markowe ciuchy miał.

The_Generat

2015-12-22, 01:26
wagę czynu oceniam na 50 godzin prac społecznych

Smaro

2015-12-22, 06:45
Przeczytałem ''Internauci zabili geja'' :ok***a: :ok***a: :evil:

lotnik_1

2015-12-22, 07:19
DiCarpio napisał/a:

Dostrzegam tu pewien pragmatyzm. Pedał zostaje unicestwiony, a ciapak/murzyn trafia do więzienia. W ten oto sposób pozbywamy się ze społeczeństwa jednostek wadliwych o kiepskich rokowaniach.



Mylisz się kolego. Gej chociaż kiepsko rokował dla społeczeństwa to był nieszkodliwy. Pracował, płacił podatki.
Imigranci natomiast pracować nie będą = brak podatków. W więzieniu przez 20 lat żyją na koszt innych obywateli. Dalej nie pracują. Spotykają tam więcej akbarów. Allah*ją się bardziej. Wychodzą po 20 latach, bez zawodu, bez pracy, mając w głowie tylko modlitwę w kuckach. Co mają robić? Wyciągają łapę po socjal. Socjalu jest mało, bo ilość pożytecznych członków społeczeństwa spada (patrz przypadek geja). Idą więc kraść i zabijać, bo im się należy i są u siebie.

PS. Młodszy pewnie nie trafi nawet do poprawczaka. Bo Szwecja hurr durr dba o swoje dzieci.

teciu94

2015-12-22, 08:20
Próbują ocieplić swój wizerunek.

ho...........zo

2015-12-22, 10:21
To po ch*j szwecja się z nimi męczy i po ch*j nawpuszczali do siebie tego tałatajstwa? Kto ma w tym interes? Bo ktoś musi

stalowytulipan

2015-12-22, 13:43
up@ DiCarpio

... a biały człowiek nadal za to płaci ...

Suwer

2015-12-22, 14:23
Nie mam nic do gejów jeśli się ze swoją orientacją nie odnoszą publicznie.Geje tylko zmniejszają konkurencje

koniosraj

2015-12-22, 20:33
k***a, mam takie mieszane uczucia...