18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IMCF 2015 - Polacy mistrzami świata

Fermes • 2015-05-04, 20:04
Co tu dużo mówić? Gratulacje dla naszych :->

ozarimielin

2015-05-04, 21:19
to jest śmieszne w ch*j, a oni myślą, że są rycerzami :amused:

Wykalaczek

2015-05-05, 00:01
fajna zajawka ale raczej to z prawdziwa walka ma raczej niewiele wspolnego ;)

crazyhavoc

2015-05-05, 00:01
zapasy w zbrojach... okeeeey

zydzyd

2015-05-05, 00:14
ktorzy to nasi ?

biedronx

2015-05-05, 00:16
Mówcie co chcecie, zostawiam filmik jak mój kolega dostał w łeb,"bawi" się w to samo od wielu lat.
0:58 upada



Sounoxx

2015-05-05, 00:29
Ten cios tarczą w 2:42 - niesamowity, Anglika odrzuciło na 3 metry

rufus90

2015-05-05, 00:32
A prawdziwi rycerze walczą tak:


Dobrutro

2015-05-05, 01:24
Wyłapać dresów na stadionach, zakuć w zbroje i niech się napierdzielają w ligach krajowych. Każdy będzie zadowolony.

Sounoxx

2015-05-05, 01:35
Widzę, że każdy zgromadzony naoglądał się fantasy i myśli, że pojedynki rycerskie to był walki na otwartym polu, przy szmerze strumyczka, w lśniących zbrojach. Liczyły się tylko bronie i umiejętności fechtunku, a zwycięzca otrzymywał białogłową za żonę. Gówno prawda. Jak chcecie zobaczyć piękne walki, pooglądajcie turnieje 1v1.

ObroncaUcisnionych

2015-05-05, 01:51
zydzyd, nasi to ci czerwoni z orłami

Byłem tam w niedziele i było warto, naprawdę dobre widowisko. Generalnie to Polacy pod chorągwią krakowska wygrali wszystkie mecze drużynowe.

w bitwie 16vs16 wygrali w finale z hamburgerami (tak wiem historycznie fh*j) ale wcale nie było tak łatwo, bo tamci panowie mieli jak na amerykanow przystało zrobioną masę i w połączeniu z ich wzrostem oraz siłą było ciężko, bo tak faktycznie głównym celem było powalenie wszystkich przeciwników na trawę popychając się lub przy użyciu długiej halabardy mogli poprostu wbić takiego rywala w ziemie jak gwóżdź. :niggasmile:

w 10vs10 z angolami wygraliśmy, chociaż w sumie po ich stronie było dwóch Polakow emigrantów jak nie nawet trzech. Była niezła sieczka, komuś tam hełm odpadł a z trybun wyglądało to jak by głowa odpadła. Bo wiecie niby miecze mieli tępe i nie chodziło o to żeby sie pozabijać, ale za to gdy któryś przypie**olił takim buzdyganem(maczuga) drugiemu w ten zakuty łeb to podejrzewam że zgasił mu na kilka sekund światło. Jeśli chodzi o tę konwencje to gdy rozpoczeła się walka Duńczycy vs Austriacy stali i gapili się na siebie i czaili chyba przez minute zanim zaczeli walke, w przeciwienstwie do Polakow którzy się nie czaili wcale, którąś tam drużynę rozgromili w kilkanascie sekund także wiecie ;d

w 5vs5 tak samo finał polska-anglia i widzicie tu na filmiku, anglicy trochę cwaniakowali bo trzymali się blisko ogrodzenia żeby ewentualnie się szybko podeprzeć, w średniowieczu też podobno nie potrafili dobrze walczyć w otwartym polu, acha i nie pamietam w której walce to było ale jeden z Polskich rycerzy po walce wziął i oświadczył się dziewczynie przed wszystkimi. To było coś w stylu "Barbara musisz za mnie wyjść bo nie masz wyjscia poprostu" ;d

na tym turnieju nie zabrakło też kobiet w zbrojach i w 3vs3 w w finale Polki vs Agnielki i u tych angielek tak samo jak u amerykanow ich waga była atutem. Ale Polki dzielnie zawziecie broniły się aż wygrały a trzecie miejsce miały takie fajne hiszpanki mimo tego że chciały oszukać sędziów dobierając sobie koleżanke z Argetyny. Ale nasza wojowniczka MAJA była i tak faworytem i najbardziej się podobała wszystkim razem z Kamilą i bodaj Agnieszką. Była jeszcze taka Japonka smieszka miała moze 1,5m wzrostu ale jaka zwinna, walczyła pózniej w walkach dla chętnych i bawiła tłum.

walk 1vs1 nie widzialem bo były w poprzednich dniach ale podobno tylko w walkach na miecze dlugie dwuręczne wygrał Polak, generalnie w niedziele ciekawie było, mozna bylo zobaczyć wiele nagłych zwrotów akcji i smiesznych momentów, reprezenanci przyjechali z dalekich stron jak np Japonia czy Argetyna, Ameryka, Kanada, przyjechali nawet jacyś z RPA wszyscy byli symatyczni, honorowi i co najwazniejsze zadowoleni.

boras1986

2015-05-05, 02:16
widać ze chlopaki maja wole walki, więcej takich ludzi

benzoesan

2015-05-05, 07:31
Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma a ja w domu mam chomika rybki kota i psa !
Przynajmniej na dupie przed kompem nie siedzą. Fajne walki i super zabaw albo dla wielu sposób na życie.

rh111

2015-05-05, 08:57
Nie wiele się to różni od kibolskiej ustawki... z HEMA (DESW) to nie ma nic wspólnego...