18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IMCF 2015 - Polacy mistrzami świata

Fermes • 2015-05-04, 20:04
Co tu dużo mówić? Gratulacje dla naszych :->

bosslolkowy

2015-05-05, 10:57
Dobrze, dobrze. Teraz wiemy, że jak przyjdzie IV WŚ i ludzie po trzeciej zniszczą wszelką broń palną to przynajmniej nasi spuszczą łomot reszcie. Przy okazji husaria się na nowo przyda...a powiedzcie tak szczerze. Kto by nie chciał zobaczyć na żywo jak Husaria ruskich nak***ia? :D
Już widzę te nagłówki w gazetach...przepraszam, w papirusach :D

Loaloa

2015-05-05, 16:34
To jest tak żałosne, ża aż śmieszne. Niby to walka, ale przecież wszystko jest tam udawane. Dorosłe dzieci odrabiają zaległości z dzieciństwa.

Te...........ed

2015-05-05, 21:13
@Loaloa Jak Ci taki Czarny Rycerz przypie**oli z buławy to Ci się dopiero zaległości porobią. Byłem na takich zawodach w Gdyni, to jak z buzdygana jeden z naszych sieknął ruskiego z Królewca, to mu złamał rękę. Tu nic nie jest udawane - jak jakiś typ, który normalnie waży z 90 kilo, + pewnie te 20 ze zbroi, zrobi rozbieg z 5 metrów i wjedzie Ci w dupsko soczystym kopniakiem, to gwarantuję że nie będziesz musiał udawać, że Cię boli...

ObroncaUcisnionych

2015-05-05, 21:33
Teired, ma racje, akurat w Malborku wyniesiono dwóch na noszach bo nie mogli chodzić, a oprócz tego co chwile ratownicy byli wzywani do opatrywania. Krwawiące nosy i spuchnięte knykcie to standard.

pelepele

2015-05-05, 23:15
Nowe zabawy kiboli?

kials

2015-05-06, 18:58
Jestem odtwórcom i wiem czym to się je, to nie zabawa w rycerzyków tylko napie**alanie się na autentyczną bronią, w autentycznej zbroi. W rycerzyków się bawią LARPowcy (tfu). Brawo dla chłopaków. A niektórzy z was to debile.