18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm fucking crazy

freaky • 2020-08-28, 09:17
Ruja, cieczka, estrus (łac. oestrus) – faza płodności samic w cyklu rozrodczym większości ssaków łożyskowych. Ułatwia skojarzenie pary w celu zapewnienia przekazania genów.

Poza okresem rui samice nie są zdolne do rozrodu, czy wręcz kopulacji.



~sensualna

2020-08-28, 12:03
htp napisał/a:

Rozważamy tu reakcje mężczyzny, nie kobiety.



no to ci napisałam że nasze ciała reagują ;) kobieta będzie mokra a facetowi stanie... jak cie tak interesuje ta tematyka to przecież wystarczy poszukać sobie w necie bo ofiary gwałtów (panowie) też opisują swoje przykre doświadczenia

Rozjebie

2020-08-28, 18:07
Alonso napisał/a:

Wiem coś o tym, bo bez przerwy mam z takimi do czynienia.



Prowadzisz zajęcia na basenie dla spasionych kobiet?

Silverface

2020-08-28, 18:55
Tylko mi głosu Czubównej brakuje, jak opowiada o zwyczajach godowych naczelnych.













Nie mniej jednak, sam bym nie płakał, jak by, któraś tak do mnie na ulicy....#takasytuacja.

Gandalf

2020-08-28, 20:56
Okazało się że ma kulki

Miecz

2020-08-29, 09:27
Filmy z zapixelowanymi cyckami są poniżej godności Sadistica.

tim1989

2020-08-29, 09:29
Pewnie okazało się że to Miriam i gość się wystraszył...

sinjids

2020-08-29, 11:04
W temacie gwałtów na facetach, wygooglujcie sobie przypadek z Afryki, gdzie trzy baby porwały jakiegoś gościa (z tego co pamiętam to nieletni), wywiozły go na zadupie, przykuły do kaloryfera i karmiły wiagrą. Koleś był gwałcony po kolei przez trzy dni. Rozmiaru bab się możecie domyślić. Potem go wywaliły gdzieś na pustyni i powiedziały, że jak chce to może iść na policję i tak go wyśmieją. Tylko uwaga na fejki, ta historia była powielana przez wiele onionów, kiedyś udało mi się dokopać do fact checku, gdzie rzeczywiście opisywali ten incydent.

Alonso

2020-08-29, 15:10
Coordinator napisał/a:

Prowadzisz zajęcia na basenie dla spasionych kobiet?



Nie. Jestem duchownym i przed rozgrzeszeniem wypytuję o szczegóły.

Jagang

2020-08-30, 02:35
~Halman napisał/a:

90% z tych 91% twierdzących to tęczowo zgwałcen



Nie każdy mężczyzna jest takim żałosnym desperatem jak ty. Większość z nas ma godność człowieka i jakieś standardy, przez co nie rzuca się na każdą kobietę jak pies na sukę. Gwałt oznacza przymuszenie kogoś do seksu, ciebie nie można zgwałcić, bo jesteś żałosnym spermiarzem, który marzy o r*chaniu jakiejkolwiek kobiety, nie ważne jak mało urodziwa jest. Za to zwykłego faceta jak najbardziej kobieta może zgwałcić.