18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

I'm fucking crazy

freaky • 2020-08-28, 09:17
Ruja, cieczka, estrus (łac. oestrus) – faza płodności samic w cyklu rozrodczym większości ssaków łożyskowych. Ułatwia skojarzenie pary w celu zapewnienia przekazania genów.

Poza okresem rui samice nie są zdolne do rozrodu, czy wręcz kopulacji.



Halman

2020-08-28, 09:18
Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)

freaky

2020-08-28, 09:23
Jak jest ładna to nie może, a jeśli brzydka to nawet musi, bo nie ma wyjścia.

T3RMINATOR

2020-08-28, 09:25
~Halman napisał/a:

Zadap pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)


Jak laska chce seksu pod namiotem a partner nie chce bo już pijany.

zbynekmaslanka

2020-08-28, 09:35
Chyba w programie Jaworowicz goscio opowiadał że jakas kobieta non stop go nagabywała na seks ... że jego dziwczyna się nie dowie itd i tak przez dwa dni. Może to nie gwałt ale jednak chyba jest to możliwe żeby była natarczywa. I nie łudźcie się na bylekogo (brzydala) raczej nie poleci.

Eknen

2020-08-28, 09:44
~Halman napisał/a:

Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)



W tej debacie 91% uczestników uważa, że mężczyzna może być zgwałcony przez kobietę i/lub mężczyznę .
https://www.debate.org/opinions/can-men-be-raped

Halman

2020-08-28, 09:50
Eknen napisał/a:

W tej debacie 91% uczestników uważa, że mężczyzna może być zgwałcony przez kobietę i/lub mężczyznę .



ankieta do bani skoro uwzględnia gwałt faceta na facecie, pewnie 90% z tych 91% twierdzących to tęczowo zgwałceni

~sensualna

2020-08-28, 10:34
~Halman napisał/a:

Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)



może , nasze ciała reagują nawet jak tego nie chcemy

htp

2020-08-28, 10:48
sensualna napisał/a:

może , nasze ciała reagują nawet jak tego nie chcemy



Rozważamy tu reakcje mężczyzny, nie kobiety.

Pralpunkt

2020-08-28, 11:22
Halman napisał/a:

Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)



Może
Zdarzają się takie przypadki, oczywiście są bardzo rzadko zgłaszane
Po utracie świadomości nasze organy są sprawne

Jest jeden paradoks - w przypadku gwałtu na mężczyźnie i zapłodnieniu ofiarą gwałtu nie ma prawa żeby ciąża została przerwana decyduje o tym kobieta
Jeżeli ofiarą gwałtu nie wytoczy procesu i zostanie uznany że został zgwałcony będzie musiał płacić alimenty na dziecko
Przerabialiśmy na studiach taki przypadek
Koleś dyrektor dużej firmy zgwałcony przez laske 27 lat, no laska przecudna - wyjazd integracja, dosypała mu coś do drinka i zaprowadził do pokoju, stosunek,
Koleś rano się budzi i w szoku, był na tyle ogarnięty że poprosił o nagranie z korytarza i sali gdzie się bawili
Po 2 miechach przychodzi laseczka że jest w ciąży
Wtedy idzie z nagraniami na policję składa żeznanie (na filmie widać jak mu dosypuje)
Sprawa w sądzie
Laska dostała 2 lata w zawiasach a koleś sadownie nie musi nic płacić
Historia ma swój epilog

Kolesiowi podobno małżeństwo się rozj***ło i po latach chciał poznać tego dzieciaka z gwałtu i utrzymuje z nim kontakt



Więc k***a na imprezach to my walimy laski w gumie a nie one nas

Alonso

2020-08-28, 11:27
Nie ma nic bardziej nieustraszonego, zdeterminowanego, bezwzględnego niż napalona seksualnie kobieta.
Wiem coś o tym, bo bez przerwy mam z takimi do czynienia.

bakus1233

2020-08-28, 11:30
Halman napisał/a:

Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)



Może w jakiś wyjątkowych sytuacjach, ale pytanie po co?

dżonyłojlker

2020-08-28, 11:40
htp napisał/a:

Rozważamy tu reakcje mężczyzny, nie kobiety.



Niestety, ale muszę potwierdzić jej słowa. Ja nie chciałem, a ku*as i tak mi stał. Byłem zbyt naj***ny by się bronić, a ona była silniejsza ode mnie. To było na obozie szkoleniowym, byłem wtedy młodym gnojem, a ona była starsza i wielka (sztangistka z najcięższej kategorii wagowej). Dobrze, że byłem tak napie**olony, że niewiele pamiętam, ale jakiś uraz pozostał, od tej pory r*cham tylko drobniutkie dziewczęta.

aquamen

2020-08-28, 11:50
No i po co wrzucasz tutaj z tymi latającymi prostokącikami zakrywającymi kobietę? :)

TestovironJR

2020-08-28, 12:00
~Halman napisał/a:

Zadam pytanie które czasami powraca; czy kobieta może zgwałcić faceta? (mowa o tradycyjnym stosunku a nie jakiś pedalskich straponach)



Zależy kogo sie zapytasz. Spermiarz, cukold napisze ci że to jakaś abstrakcja i tak wogole jesteś idiotą że zapytałeś się o coś takiego, ponieważ sami przez zwe zachowanie odstraszają kobiety, podstawą uległego stosunku do niej , tu na forum całkiem ich dużo no i naród stworzony to takich typów mężczyzn. Normalny facet nieraz spotyka sie na imprezie, w pracy z mizaniem, lapaniem za genitalia, naprawdę nie radze pracować na ochronie w klubach, w korpo z karynami ,ani byc szefem takich typów kobiet, bo jeśli paracujesz, jesteś, co chwila jakaś kobieta próbuje cie zgwałcić, molestować