18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ilość Polaków zamordowanych przez UPA

Tinta • 2016-08-14, 02:44
Temat dodaję do "Inne czarności" ze względu na to, jak dziś poprawność polityczna wręcz nakazuje Polskim władzom, kreować zakłamany obraz ukraińca-przyjaciela*, podczas gdy u nich w najlepsze kwitnie ruch antypolski.

Z powodu tego iż plik zawiera aż 134(!) strony, wklejam link do Dropboxa. Możecie go bez problemu zobaczyć, nawet nie mając Dropboxa, więc nie musicie robić nic prócz kliknięcia w poniższy link.


https://www.dropbox.com/s/b0d9h0pai318wvp/Zbrodnie%20UPA%20przeciw%20Polakom.pdf?dl=0


* Żeby nie było bólu dupy...
Śmieci piszemy z małej litery.

ziu

2016-08-15, 10:38
Dla mnie to po prostu historia. Było minęło, ale należy o tym pamiętać. Właśnie współcześni ukraińcy mają ch*ja do tego, więc nie wiem o co spina. Poj***ne jest to, że winę próbują zrzucić na nas tak samo jak było/jest z obozami...
Ludzie to są k***y i nie ważne z jakiej nacji, ale ważne jest to, żeby się do tego przyznać i wyciągnąć wnioski.

Przecież nasza Husaria była jedną z najbardziej pok***ionych armii na tym kontynencie. W gwałtach i rabunkach przebiliśmy prawie wszystko i jakoś nikt o to dupy nie spina, bo dawno i nieprawda

Krak

2016-08-15, 10:47
Sinan napisał/a:

e.. przestańcie się interesować tym co było a otwórzcie oczy na to co jest teraz!



To co napisałeś kwalifikuje cię do śmieci.
"Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium"

Crapshit

2016-08-15, 10:50
Tymczasem ruSSkie bydło zamordowało miliony Polaków....

zonk

2016-08-15, 11:00
Skończta pie**olić. Ja wolę zastanawiać się czy będę miał co do gara włożyć, a nie przejmować się Wołyniem. Z Wołynia na pewno nie utrzymam rodziny.

RDX

2016-08-15, 11:25
taaa... Ukraińcami się będę martwił jak Merkel mi większe gówno podsuwa do kraju.

sinjids

2016-08-15, 11:44
Krak napisał/a:


"Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium"



Wiesz chociaż kogo cytujesz? :lol:

Wiewór

2016-08-15, 12:05
Nie wiem po co ciągle żyć historią. Historia nas nie nakarmi, nie da nam pracy, nie rozwinie kraju. Polacy wiecznie żyją historią. Kompletnie nie myślą o jutrze.

ellsworth

2016-08-15, 12:15
Też mogę zrobić sobie takie zestawienie i tak samo będzie wiarygodne bez konkretnych źródeł, czyli wcale.
Poza tym zupełnie pomija się fakt, że UPA mordowała nie tylko Polaków ale i Ukraińców, więc cieżko mieć do samych Ukraińców pretensje o to, że garstka (w skali narodu) oszołomów owładniętych jakąś chorą ideologią urządziła rzeź. Tylko i wyłącznie oni są za to odpowiedzialni a nie caly naród!

Black-Sheep

2016-08-15, 12:24
"Ilość polaków" :amused:

Ale generalnie nie ma wątpliwości, że ukraiński nacjonalizm jest tak samo irracjonalny i zbrodniczy jak każdy inny.

LICH0

2016-08-15, 12:29
Tinta napisał/a:

Temat dodaję do "Inne czarności" ze względu na to, jak dziś poprawność polityczna wręcz nakazuje Polskim władzom, kreować zakłamany obraz ukraińca-przyjaciela*, podczas gdy u nich w najlepsze kwitnie ruch antypolski.

Z powodu tego iż plik zawiera aż 134(!) strony, wklejam link do Dropboxa. Możecie go bez problemu zobaczyć, nawet nie mając Dropboxa, więc nie musicie robić nic prócz kliknięcia w poniższy link.


https://www.dropbox.com/s/b0d9h0pai318wvp/Zbrodnie%20UPA%20przeciw%20Polakom.pdf?dl=0


* Żeby nie było bólu dupy...
Śmieci piszemy z małej litery.



Małą literą a nie z małej... :homer:
Co do samego ludobójstwa, dr historii, z którym miałem mieć przyjemność wykłady jest żywym dowodem, że nie wszyscy Ukraińcy należą do UPA. Jego rodziców przed UPA uratowali Ukraińcy. UPA to wynik działalności piątej kolumny(wywiadu, propagandy) Rosyjskiej..... Jak żaden z Was nie przeczytał przynajmniej kilku książek o tym to najzwyczajniej w świecie nie udzielajcie się.

ps. UPA to KUPA, i śmiało można każdego UPowca butem rozgnieść jak zwyczajne gówno.

kacper_IK160P

2016-08-15, 13:14
Pseudopatriotyczna popłuczyno, nawet własnego języka nie znasz. Przymiotniki wywodzące się od narodowości piszemy również małą literą, tak samo "ukraińskie władze" i "polskie władze". Szacunek chcesz im oddać? To używaj k***a własnego języka poprawnie. ch*j Ci w dupę, nie pozdrawiam.

P.S. Mordercy z UPA często tłumaczyli swoje postępowanie odwetem za brutalne traktowanie ich przez II RP. To prawda, Polacy też mają ukraińską krew na rękach. Nie bronię banderowskich śmieci, ale bez powodu sobie tak nie mordowali. Szkoda tylko że zamiast być mądrzejsi i olać to faszystowskie gówno, stajemy się tacy sami.
P.S. 2: LICH0, UPA to efekt działania piątej kolumny hitlerowskiej, a nie rosyjskiej. Doucz się trochę, bo słyszysz że dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele.

Wkuwiony

2016-08-15, 13:25
pie**olicie o polityce a prawda jest taka, że jedni mieszkańcy ratowali Polaków a reszta goniła ich z widłami. Mam to szczęście i nie muszę czytać dziesiątek książek każda z własną "prawdą", moja prababcia nadal żyje i ma się nieźle, i jako jedyna z tej części rodziny została uratowana przez ukraińskiego wieśniaka. I doskonale pamięta jak jej sąsiedzi, którzy w dupie mieli nawet jaka to partia rządzi, wieszali na drzewach swoich dawnych przyjaciół. Taka już nasza natura, ciemny naród, w większości analfabeci bez podstawówki potrzebuje tylko bodźca, aby zacząć czystki. Dużo mądrzej i wznioślej jest mówić o narodach, a prawda jest taka że wszystko sprowadza się do jednostek, tak samo Polacy tworzyli swoje grupy i mordowali ludzi, chociażby "żołnierze wyklęci", tak samo żydzi po IIwś mieli swoje oddziały i mordowali cywilów. Wojna to krzywda na wszystkich narodach, a idealizowanie Polski i krzyczenie jakimi to nie jesteśmy ofiarami to czysta hipokryzja ;)

iamsatanist

2016-08-15, 14:48
Ale dupka boli nacjozjeby ;)

gówniaczek

2016-08-15, 17:47
ellsworth napisał/a:

Też mogę zrobić sobie takie zestawienie i tak samo będzie wiarygodne bez konkretnych źródeł, czyli wcale.
Poza tym zupełnie pomija się fakt, że UPA mordowała nie tylko Polaków ale i Ukraińców, więc cieżko mieć do samych Ukraińców pretensje o to, że garstka (w skali narodu) oszołomów owładniętych jakąś chorą ideologią urządziła rzeź. Tylko i wyłącznie oni są za to odpowiedzialni a nie caly naród!

Jakim trzeba być k***a debilem, żeby tak mówić w obecnej sytuacji. Rząd Ukrainy ustanawia Banderę bohaterem narodowym, zabrania jego krytyki pod karą więzienia.

Teraz wyobraź sobie sytuację, że Niemiecki rząd ustanawia Hitlera bohaterem narodowym, a działania SS jako bohaterskie. Fajnie? Wszystko w porządku, no przecież Hitler mordował też niemców. A że ci niemcy niemieckie to mieli tylko obywatelstwo, to już o tym nie wspomniesz, prawda?

Ukraińcy mordowani przez Banderowców byli przez OUP uznawani jako nie ukraińcy. Innymi słowy, to nie były pojeby, które mordowały kogo tylko spotkają na drodze, jak próbujesz przedstawić. Banderowcy mordowali ukraińców którzy nie żyli w zgodzie z ukraińską tradycją. I co, teraz to wygląda całkiem inaczej, co?

Nikt nie mówi, że każdy ukrainiec jest naszym wrogiem. Ale Ukraina jako państwo - owszem. I nie można mówić "dawno i nieprawda" w sytuacji, w której czci się morderców naszych dziadów. To tak samo jak z muzułmanami; nie każdy jest dla nas wrogo nastawiony, ale ich kultura determinuje ich podejście do nas, a więc mamy prawo ich dyskryminować w doborze swojego towarzystwa i jest to w pełni uzasadnione. Tak samo, mamy prawo ich filtrować na granicy i nie możemy ich tak po prostu wpuszczać "bo tak". To jest patologia.

http://jednodniowka.pl/readarticle.php?article_id=25 masz, może się czegoś nauczysz.

Jestem Polakiem i mam polskie obowiązki. Także proszę wyk***iać stąd, nowocześni europejczycy.