18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ilość Polaków zamordowanych przez UPA

Tinta • 2016-08-14, 02:44
Temat dodaję do "Inne czarności" ze względu na to, jak dziś poprawność polityczna wręcz nakazuje Polskim władzom, kreować zakłamany obraz ukraińca-przyjaciela*, podczas gdy u nich w najlepsze kwitnie ruch antypolski.

Z powodu tego iż plik zawiera aż 134(!) strony, wklejam link do Dropboxa. Możecie go bez problemu zobaczyć, nawet nie mając Dropboxa, więc nie musicie robić nic prócz kliknięcia w poniższy link.


https://www.dropbox.com/s/b0d9h0pai318wvp/Zbrodnie%20UPA%20przeciw%20Polakom.pdf?dl=0


* Żeby nie było bólu dupy...
Śmieci piszemy z małej litery.

Wojtass84

2016-08-14, 03:57
Mało tego, większość tych ludzi zginęła w mękach. A ostatnie co widzieli, to ukraińca z siekierą, upajającego się widokiem mordowanych i torturowanych bezbronnych kobiet, ich dzieci, starców... Ukraińska k***a nigdy nie będzie Polskim bratankiem. Niech się nie łudzą, że może być inaczej.

Sinan

2016-08-14, 04:09
A tak naprawdę.. ch*ja wiecie i ch*ja widzieliście, to co zarzuciłeś tutaj to czysta literki i cyferki nie potwierdzone niczym, żebym nie rozpoczęła się gówno burza to rzeknę sobie.. przestańcie się interesować tym co było a otwórzcie oczy na to co jest teraz!

gówniaczek

2016-08-14, 04:39
Sinan napisał/a:

A tak naprawdę.. ch*ja wiecie i ch*ja widzieliście, to co zarzuciłeś tutaj to czysta literki i cyferki nie potwierdzone niczym, żebym nie rozpoczęła się gówno burza to rzeknę sobie.. przestańcie się interesować tym co było a otwórzcie oczy na to co jest teraz!

Zawsze jak cię ojciec posuwa, to tak pie**olisz?

Tinta

2016-08-14, 04:39
@up

Niepotwierdzone niczym...
Fakt. Masz całkowitą rację...
Przecież nikt tego nie dokumentował, nie chwalił się tym i nie robił zdjęć tym obdartym polaczkom, których palili żywcem i zarzynali jak bydło w krajach trzeciego świata.

Jebnij się w łeb, a dopiero potem siadaj do komputera. Bez historii bylibyśmy niczym. Bez przeszłości nie można myśleć o teraźniejszości.

~Velture

2016-08-14, 06:08
134 strony.... no chyba cie pojebawszy.

Dam piwo aby to nie umarło w poczekalni ale ni ch*ja nie będę czytać 134 stron.

W............R.

2016-08-14, 06:09
Liczba, nie ilość

Takafura

2016-08-14, 07:03
Ja tam się nie znam, jestem już stary, brzydki i głupi - ale jaki jest sens publikowania tabelki bez podania autorów, źródła ?? No i w historii liczy się kontekst, tło, intencje, uwarunkowania prawne, polityczne, militarne - jednym słowem lepiej przeczytać gotową analizę łebskiego historyka zamiast próbować ogarnąć to ludobójstwo za pomocą Excela...

BrianGriffin

2016-08-14, 09:37
Lepiej sie przyzwyczajajcie do Ukraińców, bo za parę lat będzie ich w Polsce bardzo dużo. Już teraz można mówić o tysiącach miesięcznie.

DzidaZawodnik

2016-08-14, 13:04
To nie poprawność polityczna, tylko USA. Amerykańskie śmiecie zrobią wszystko, byleby doj***ć kacapom.

Sinan napisał/a:

A tak naprawdę.. ch*ja wiecie i ch*ja widzieliście, to co zarzuciłeś tutaj to czysta literki i cyferki nie potwierdzone niczym, żebym nie rozpoczęła się gówno burza to rzeknę sobie.. przestańcie się interesować tym co było a otwórzcie oczy na to co jest teraz!



To jak mój ojciec dzisiaj utnie cycki Twojej matce podczas gdy mój wójas będzie ją gwałcił, to jutro postarasz się być moim przyjacielem, bo tamto to już przeszłość?
Ty tępy lewaku

Sinan

2016-08-14, 15:45
@up up up up up

ch*ja mi do polityki sram na wasze wyznania religijne i uczuciowe, siedzicie i smęcicie jak popie**oleni o tym jaką to nam krzywdę wyrządziły te k***y ze wschodu a tak naprawdę w życiu codziennym ch*ja was to obchodzi i kładziecie na to lachę, tylko tutaj przychodzą wielcy obrońcy Kraju i przeszłości którzy tak naprawdę obsraliby się przy pierwszym lepszym spotkaniu z wojakiem na froncie.

Tak tak .. ja też bym się obsrał :roll:

eligurf

2016-08-15, 02:03
Gówniany śmieć, szacuje się że za sprawą Ukraińców zginęło na Wołyniu 100-150 tys. Polaków. Więc na stronie musi być z tysiąc nazwisk. Jeśli nie to lista niekompletna i warta tyle co wygenerowana losowo.

ch*jowe jest, gdy historii uczymy się na poziomie tabloidów, żądnych sensacji z dupy branych. Suche fakty i rzetelne analizy się nie sprzedają, ale "lista nazwisk na 134 stronach" to dopiero wiadomość.

Tinta

2016-08-15, 03:17
eligurf napisał/a:

"lista nazwisk na 134 stronach"




Właściwie to nie lista nazwisk, tylko lista miejscowości wraz z liczbami mieszkańców, które w wyniku działań UPA straciły życie.

martinkane

2016-08-15, 09:06
Zauważcie że na wschodzie Ukrainy walczy głównie gwardia narodowa.Koszerne towarzystwo postanowiło upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Pozbyć się rosyjskojęzycznej ludności wschodu i przy okazji maksymalnie wykrwawić nacjonalistów nie udzielając im pomocy w potrzebie.Zresztą oni są tak głupi ze nie widzą że posłano ich do walki w roli mięcha armatniego przeznaczonego na odstrzał.Po to by koszerni oligarchowie mogli zachować władzę.Synonimem Rosji jest sierp i młot, a banderowców piła i siekiera.A co najważniejsze zarówno w Warszawie, jak i w Kijowie władza znajduje się rękach Chazarów. W takim układzie nikt nie będzie przepraszał Polaków.Powinniśmy się jednak cieszyć bo Rosjanie jak i Ukraińcy to mordercy Polaków. Teraz sami, między sobą się wyżynają. Polacy powinni stać z boku i się tylko przyglądać jak się wielowiekowi wrogowie Polski na wzajem mordują. Każdy prawdziwy Polak w obecnej chwili ma same powody do zadowolenia. Umierają Ukraińcy i umierają Rosjanie. Jak to mówi bardzo mądre, polskie przysłowie: "Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Jak widać sprawiedliwość właśnie nadeszła.Pozdrawiam

sinjids

2016-08-15, 10:20
Eh, wy niedojeby. Sracie pod siebie że zabijali Polaków, a jakby to byli murzyni to byście się pałowali z radości. Prawda jest taka że większej waszej gimbastycznej części ch*ja do tego, tak samo jak większość młodych Ukraińców nie ma nic wspólnego z tamtymi mordercami.

Jak dla mnie do powiedzenia mają tutaj coś tylko krewni ofiar, sami ocalali i rzetelni historycy. Jak widzę te gimbastyczne pierdy że "olaboga ziomkuf mordofali" to już widzę że delikwent gówno wie o ch*j tam chodziło i mentalność taka że jak nasi palili i gwałcili na wschodzie to było fajnie, a jak nas najeżdżali to do piekła z nimi.