18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ileż można

~Nei • 2020-04-07, 10:47
Odskocznia od BF V


McQurwa

2020-04-07, 11:04
Te panie przyjmą każdy rodzaj ostrzału :orgazm:

PieronJasnySzlag

2020-04-07, 11:07
Co za seksistowskie zabawy, co za uprzedmiotowienie kobiet, co za chore wypatrzanie normalnych wymiarów ciała poprzez promowanie kształtu 90-60-90. Natychmiast domagam się adresu tego szowinisty.

Pójde do niego, postawie piwo i spytam co trzeba zrobić by tak się dobrze bawić.

jakuzapk

2020-04-07, 11:16
widzę że określenie 'strzelić w nią z działa' nabiera w obecnych czasach nowego znaczenia.

tambus1111

2020-04-07, 11:29
ja to bym postrzelał ale jenzorem w te prześliczne dupeczki :)

Lyttald

2020-04-07, 12:56
tambus1111 napisał/a:

ja to bym postrzelał ale jenzorem w te prześliczne dupeczki



A potem, po przebudzeniu wymiętosił swoja stuleję? :)

NafazowanyKoleś

2020-04-07, 13:02
tambus1111 napisał/a:

ja to bym postrzelał ale jenzorem w te prześliczne dupeczki



Widzisz, stulejarze zamiast myśleć o r*chaniu, myślą o lizaniu. Nie wiem skąd się to u was bierze, może podświadomy strach przed wyśmianiem stulejki, albo strach przed tym, że 2min w tę i nazad nie wystarczy żeby jej dogodzić. Naprawdę nie wiem.

Inny zerżnie, ty wyliżesz ze smakiem.

PS. Stulejki można się pozbyć chirurgicznie. Znajdź sobie dobrego fachowca.

Wiewór

2020-04-07, 13:23
NafazowanyKoleś napisał/a:

Widzisz, stulejarze zamiast myśleć o r*chaniu, myślą o lizaniu. Nie wiem skąd się to u was bierze, może podświadomy strach przed wyśmianiem stulejki, albo strach przed tym, że 2min w tę i nazad nie wystarczy żeby jej dogodzić. Naprawdę nie wiem.
Inny zerżnie, ty wyliżesz ze smakiem.
PS. Stulejki można się pozbyć chirurgicznie. Znajdź sobie dobrego fachowca.



Znałem jedna laske która dochodziła tylko od samych ruchów frekcyjnych. Była nimfomanka...
Mało która kobieta kończy od samego wpychania fujary.
Za to większość kobiet lubi minete, palcówke i miętoszenie guziczka ręka. Od tego kończą.
Jakbyś r*chał to byś to wiedział. Także on lizac cipe jest lepszym kochankiem od ciebie bo zna damskie potrzeby.
Tylko erotomani gawędziarze uważają że baba dochodzi jak chłop rznie ja jak koń. Praktycy wiedzą że to bzdury.

Takbonie

2020-04-07, 14:24
pie**olenie. r*cham moją żonę jak koń i nie ma problemów z dochodzeniem. Coś słabo z praktyką chyba ;-)

elmalino

2020-04-07, 14:35
Takbonie napisał/a:

pie**olenie. r*cham moją żonę jak koń i nie ma problemów z dochodzeniem. Coś słabo z praktyką chyba



Może udaje

Lyttald

2020-04-07, 14:45




Takbonie napisał/a:

r*cham moją żonę jak koń



My też.


Dorik

2020-04-07, 16:02
Wiewór napisał/a:

Znałem jedna laske która dochodziła tylko od samych ruchów frekcyjnych. Była nimfomanka...
Mało która kobieta kończy od samego wpychania fujary.
Za to większość kobiet lubi minete, palcówke i miętoszenie guziczka ręka. Od tego kończą.
Jakbyś r*chał to byś to wiedział. Także on lizac cipe jest lepszym kochankiem od ciebie bo zna damskie potrzeby.
Tylko erotomani gawędziarze uważają że baba dochodzi jak chłop rznie ja jak koń. Praktycy wiedzą że to bzdury.



musisz mieć naprawdę małego ch*ja

korowiow777

2020-04-07, 16:10
Wiewór napisał/a:

Znałem jedna laske która dochodziła tylko od samych ruchów frekcyjnych..



Od czego? Znafco, najpierw sprawdź o czym marzysz, potem dopiero się kompromituj.

Wiewór

2020-04-07, 16:38
elmalino napisał/a:

Może udaje


Uh Oh ah. Jesteś dobry jak chleb z bierutowa. *ziewa i gapi się w tv*. Skończyłeś już bo chce nastawić pranie?
Często tak bywa a chłopu się wydaje że jest mega jebaka. :mrgreen:
Pozniej zdz**ko że przyłapał żonę jak ja dupcyl sąsiad.

Ciekawe czy któryś z was stulejarzy wie jak sprawdzić czy laska udaje czy nie?
Stuleje myślą że nie.
Jest sposób.

Włożyć jej palec w dupę. Jak będzie czuć pulsowanie i skurcze dupki to właśnie ma orgazm. Jak nie to sorry przyjacielu... Całe życie żyłeś w kłamstwie.

Dorik napisał/a:

musisz mieć naprawdę małego ch*ja



No właśnie po tym poznać stulejarza konobijce mysli ze im większy ch*j tym większa radość dla kobiety.