18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ile waży Kim Dzong Un?

Black-Sheep • 2016-07-09, 21:36
"Kim Dzong Un, przywódca Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, ma ważyć aż 130 kg – donosi Dziennik Trybuna. Trzydziestotrzyletni władca nigdy nie należał do chudzielców; przejmując stery rządów w 2011 roku, ważył 90 kg. Okazuje się więc, że przez pięć lat przybyło mu aż 40 kg. Dlaczego? Wywiad południowokoreański twierdzi, że to przez stres. Kim Dzong Un ma żyć w ciągłej obawie przez zamachowcami, przeciwnikami politycznymi, wrogami zewnętrznymi i ogólnie ludźmi, którzy chcą pozbawić go władzy i życia. Próbuje rozładować ów strach, pochłaniając coraz to większe ilości posiłków. Dlatego właśnie tyje…"

Źródło

To byłoby zabawne gdyby nie było straszne, że zdegenerowany dyktator tego quasi-feudalnego państwa waży tyle co nasz Ryszard Kalisz, kiedy jego obywatele głodują. :-/

t3mp

2016-07-12, 04:57
Kim Dzong Un waży Koło Zonk Uncję

Dr0mg

2016-07-12, 06:08
ma się czego obawiać cały świat go nienawidzi bo w końcu jest przywódcą kraju gdzie są zapalacze świateł a w obozach koncentracyjnych siedzą ludzie ot tak bo ich dziadek nie płakał na pogrzebie kim ir sena

Fargariel

2016-07-12, 07:11
A co mnie to "blaszane kalosze" obchodzi ile on wazy? Jest utyty - widac na zdjeciach - tyle mi wystarczy. Ale po co o tym na glownej sadistica czytam to nie wiem.

Bshoza

2016-07-12, 08:38
grubych ludzi trudniej porwać :->

nowynick

2016-07-12, 09:40
Black-Sheep napisał/a:


To byłoby zabawne gdyby nie było straszne, że zdegenerowany dyktator tego quasi-feudalnego państwa waży tyle co nasz Ryszard Kalisz, kiedy jego obywatele głodują. :-/



to by było śmieszne gdyby nie fakt, że Ryszard Kalisz waży tyle co zawodnik sumo a jego wyborcy muszą wybierać między wykupieniem leków a zjedzeniem obiadu :kawa:

Loaloa

2016-07-12, 12:02
Cytat:

Poj***ny żółtek. Ja jak mam stres to konia walę :)



On nie musi, bo w przeciwieństwie do ciebie ma żonę i pewnie cały harem kochanek.

Black-Sheep

2016-07-12, 18:25
mitrus80 napisał/a:

Nie wiem jak ustosunkować się do tego tematu, powiem tylko tyle Kim nie wygląda na 130 kg, góra 110 wg mnie.



Wiadomo, że te wszystkie foty to koreańska propaganda, wypuszczają tylko to gdzie dobrze wyszedł. To że jest różnica pomiędzy fotą z Tindera a wyglądem w realu to pewnie wielu z nas wie z praktyki. :D

nowynick napisał/a:



to by było śmieszne gdyby nie fakt, że Ryszard Kalisz waży tyle co zawodnik sumo a jego wyborcy muszą wybierać między wykupieniem leków a zjedzeniem obiadu :kawa:



Kiedyś ważyli Rysia u Kuby Wojewódzkiego, wyszło 139kg. :D A co do jego wyborców, to elektorat eseldowski to raczej tradycja niż interes klasowy. Potwierdzają to tym bardziej ostatnie wypadki, gdzie ci ludzie co wybierają między lekami a obiadem zagłosowali na PiS.

Loaloa napisał/a:



On nie musi, bo w przeciwieństwie do ciebie ma żonę i pewnie cały harem kochanek.



Są na ten temat artykuły że Kim Dzon Il (jego ojciec) miał harem kilkudziesięciu porwanych kobiet z całego świata. :P Oczywiście spora część takich tekstów to zachodnia propaganda nie mająca wiele wspólnego z rzeczywistością, ale nie zmienia to faktu, że dynastia Kimów to kawał sk***ieli i ich obywatelom wyszłoby na dobre gdyby ktoś to wszystko zaorał (nawet jeśli by to znaczyło wjazd amerykańskiego imperializmu i przejęcie gospodarki przez ich firmy).

maxiq

2016-07-12, 19:03
a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści