18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Marsz Patriotów Wrocław (11.11.12) - Jerzu

jerzu7 • 2012-11-13, 14:42
Zapis (prawie chronologiczny) Wrocławskiego III Marszu Patriotów 11.11.2012.
:sparta:




Zapraszam także na trailer mojego Filmu o WKS Śląsk Wrocław, premiera na wiosnę.
Realizacja: Mateusz "Jerzu" Jerzmański.

http://wksfilm.pl/

jajcarzysta

2012-11-13, 15:38
kto jest organizatorem ?

Roszp

2012-11-13, 16:01
jajcarzysta napisał/a:

kto jest organizatorem ?


NOP
No i tu nikt nie powie, że to nie są neonaziole - proszę sobie przypomnieć jak paradowali po mieście tramwajem z wywieszonymi swastykami i krzyżami celtyckimi (we Wrocławiu można sobie taki tramwaj wynająć np. na dojazd na bibę, czy w celu pozwiedzania miasta) . Tak czy owak cieszę się, że nie rozpie**olili miasta. Poglądy swoje w końcu mają prawo mieć.

ButcheredAtBirth

2012-11-13, 17:53
@up

Tak, pewnie nawet mieli faszystowskie pochodnie.. :facepalm:

Aż dziwne, że o tym marszu nikt w mediach nic nie wspomina, skoro kilka tysięcy osób przeszło, do tego ośmielając się używać flag Polski (!!!), a nawet flar i petard (!!!), mało tego, o zgrozo nie atakując policji !!!!!.. :-|

Sam marsz nie był najgorszy, opłaciło się jechać 200km, mimo, iż z poglądami NOPu wiele wspólnego nie mam. Jedynym mankamentem po samym marszu do kumpla zaczęło się dowalać dwóch kolesi za jego dreda doczepionego z tyłu głowy, no ale cóż, ograniczenie umysłowe nie jest jedynie wyłączną cechą antify.. :roll:

Roszp

2012-11-13, 20:32
ButcheredAtBirth, a maturka zdana? Bo czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy...

Radysh

2012-11-13, 21:32
Świetny materiał! Polecam, na drugi raz, "zagłuszyć" mikrofon (od strony głośnych dźwięków)
kawałkiem gąbki. Zwyczajnie przesłaniasz gąbką (niestety ręcznie), kawałkiem, takim "antystatycznym", jak dołączony do podzespołów komputerowych, głośne efekty.
Nie będziesz miauuu. przesterowań wówczas. ;)


anonymousm

2012-11-15, 11:32
Materiał świetny, mam nadzieję, że ABW też go sobie obejrzy i wzbogaci kartoteki o kilku nazioli, których jeszcze tam nie było. Prawdziwi polscy patrioci, którzy chcą Ojczyzny wolnej od nazizmu, dziękują autorowi filmu za obywatelską postawę i filmowanie swołoczy!

Sl...........nx

2012-11-15, 11:52
anonymousm napisał/a:

Materiał świetny, mam nadzieję, że ABW też go sobie obejrzy i wzbogaci kartoteki o kilku nazioli, których jeszcze tam nie było. Prawdziwi polscy patrioci, którzy chcą Ojczyzny wolnej od nazizmu, dziękują autorowi filmu za obywatelską postawę i filmowanie swołoczy!



Po legalnej manifestacji zorganizowanej (wspólnie z Zadrugą) we Wrocławiu 21 marca 2007, została złożona na organizatorów skarga. W czerwcu 2010 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia uznał nacjonalistów za winnych „propagowania faszystowskiego ustroju państwa oraz nawoływania do nienawiści na tle różnic rasowych i narodowościowych”, w sprawie przeciwko Dawidowi Gaszyńskiemu (członkowi władz krajowych NOP i rzecznikowi partii) oraz członkom stowarzyszenia Zadruga zapadł wyrok. Dawid Gaszyński skazany został na 140 godzin prac społecznych i karę 1 tysiąca złotych, pozostali nacjonaliści otrzymali kary ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnie 20 godzin miesięcznie prac społecznych (od 5 do 7 miesięcy). Po apelacji, 15 grudnia 2010 Sąd Okręgowy we Wrocławiu uchylił wyroki uniewinniając skazanych. Prokuratura złożyła kasację wyroku Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Sąd Najwyższy utrzymał 1 września 2011 wyrok uniewinniający członków Narodowego Odrodzenia Polski i Zadrugi, odpowiedzialnych za zorganizowanie w marcu 2007 w tym mieście manifestacji. Teresa Pyźlak z zespołu prasowego SN stwierdziła: "Kasacja złożona przez prokuraturę na niekorzyść oskarżonych została oddalona". Wyrok Sądu Najwyższego jest ostateczny.

Niezawisły sąd uznał ich za niewinnych tego, co im zarzucasz.
Oczywiście ja nie uważam sądów w naszym kraju za poważne, ale jeżeli dalej zarzucasz NOP faszyzm i nazizm, to ty zapewne też nie.

urotsukidoji

2012-11-15, 12:04
kto normalny chce świętować niepodległość po pierwsze w nocy, po drugie z zakrytym ryjem, po trzecie z petardami, po czwarte obwieszonym krzyżami celtyckimi i swastykami, po piąte rozrywając jakiś billoard?
Pseudopatrioci, pseudopolacy, pseudoludzie.

Niech zaczną lepiej do szkoły w końcu chodzić bo im łysina zarośnie.

Endiegs

2012-11-15, 13:25
Gdzie wy widzicie swastyki? Roszp pokaż mi choć jedno zdjęcie z tego tramwaju na którym była swastyka. Zamiast okłamywać ludzi lepiej siedźcie cicho.
@urotsukidoji może będąc myślami w Japonii zapomniałeś, że w Listopadzie jest już ciemno o 17? (o tej godzinie zaczął się marsz.

anonymousm

2012-11-15, 13:56
@up
Cóż za błyskotliwa uwaga! Nie wziąłeś jednak pod uwagę, że żeby maszerować po ciemku, trzeba zacząć maszerować po ciemku, czyli o 17.00, i że zanim było ciemno, to było jasno, kiedy nie trzeba było maszerować po ciemku.

Sl...........nx

2012-11-15, 14:08
anonymousm napisał/a:

@up
Cóż za błyskotliwa uwaga! Nie wziąłeś jednak pod uwagę, że żeby maszerować po ciemku, trzeba zacząć maszerować po ciemku, czyli o 17.00, i że zanim było ciemno, to było jasno, kiedy nie trzeba było maszerować po ciemku.



Idąc logiką twoich poprzednich postów mógłbym powiedzieć, że na siłę doszukujesz się spisków w tym, że oni rozpoczęli marsz o godzinie 17.

sidsky

2012-11-15, 14:18
In plus:
- jest policja - nie ma zadymy, co na to ONR?
- nie widziałem swastyk ani wyzwisk na sztandarach czy banerach...
In minus:
- ...ale miłość NOPowców do hitlerowców jest powszechnie znana,
- no i po ch... te petardy? Race ok - bo ciemno, dopóki nie lecą w policję czy przechodniów. Ale petardy? I tak was słychać.
- no i "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" - czyli kogo? Bo albo wszyscy w sejmie są czerwoni - co jest najbliższe prawdy, albo nie ma tam nikogo.

Pytanie ocb z: Wczoraj ONR, dzisiaj NOP? To chyba tego samego dnia się działo co marsz w Wawie.

Kruszynka126

2012-11-15, 14:19
Dopiero co założyłam konto, a już znalazłam się na sadolu. 2:48 czerwono ubrana w tramwaju to ja! Czuję się taka sławna..