18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Marsz Patriotów Wrocław (11.11.12) - Jerzu

jerzu7 • 2012-11-13, 14:42
Zapis (prawie chronologiczny) Wrocławskiego III Marszu Patriotów 11.11.2012.
:sparta:




Zapraszam także na trailer mojego Filmu o WKS Śląsk Wrocław, premiera na wiosnę.
Realizacja: Mateusz "Jerzu" Jerzmański.

http://wksfilm.pl/

anonymousm

2012-11-15, 15:12
Slonx napisał/a:



Idąc logiką twoich poprzednich postów mógłbym powiedzieć, że na siłę doszukujesz się spisków w tym, że oni rozpoczęli marsz o godzinie 17.



Przecież ja właśnie tyle czasu straciłem na wyśmiewanie tezy o spisku i prowokacji, do której miałoby dość na Marszu Niepodległości, że aż mnie wzięto za policyjnego prowokatora.
To oczywiste, że chłopaki i dziewczęcia z NOP chcieli maszerować w nocy. Marsz z pochodniami ma zupełnie inną atmosferę niż spacerek na słoneczku: powiedziałbym, że gęstszą, intensywniejszą, ale też strasznie pompatyczną. Ja wolę słońce i świeże powietrze.

dzejosB

2012-11-15, 17:36
Klasa. Ziomku, czekam na film o Śląsku :)

telon666

2012-11-15, 17:54
Banda j***nych nierobów i tyle

Hauer88

2012-11-15, 21:48
Roszp napisał/a:


NOP
No i tu nikt nie powie, że to nie są neonaziole - proszę sobie przypomnieć jak paradowali po mieście tramwajem z wywieszonymi swastykami i krzyżami celtyckimi (we Wrocławiu można sobie taki tramwaj wynająć np. na dojazd na bibę, czy w celu pozwiedzania miasta) . Tak czy owak cieszę się, że nie rozpie**olili miasta. Poglądy swoje w końcu mają prawo mieć.




JPG tramwaju wyklejonego swastykami albo skończ rozmywać temat i dopisywać sobie własne fanaberie do danych wydarzeń.

Krzyż celtycki 11 listopada był dobrze widoczny zarówno w Warszawie, Wrocławiu jak i Gdańsku.

Sam krzyż nie jest zabroniony przez prawo. Dziękuję.