18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

II wojna oczami Wehrmachtu

Alien_12 • 2013-01-14, 17:07
Teledysk ,,Wehrmachtu" zespołu Sabaton, znaleziony na YT, autorstwa renauda raymaekersa. Jeżeli ktoś nie lubi metalu, niech wyciszy i włączy sobie swój hip-hop/pop/dubstep/ch*j wie co i podziwia piękno wojny w kolorze :hitler:

W oryginale na YouTube w 720p - /watch?v=rfo2XeD4RMs
Wiem, wiem, cicho trochę, szkoda, ale macie pokrętło na głośnikach/słuchawkach jakby co.

emptypants

2013-01-16, 20:38
@ Sajgonski
Proszę nie oceniać całego power metalu po jednym gównianym sabatonie.

Alien_12

2013-01-16, 21:55
fezer44 napisał/a:

Piękno to wojny to Czołgi,samoloty,mundury,karabiny, na świecie jak dla mnie nie ma piękniejszej armii od Wehrmachtu i Waffen SS ich wyposażenie było pół wieku bardziej zawansowane niż innych krajów.Niemiecki mundur Feldgrau, Stalhelm,pas główny,buty saperki,i karabin mauser k98,jak powiedział Małaszyński ,, Być może ktoś się poczuje urażony, ale te mundury niemieckie, zarówno na mnie jak i na moich kolegach, zrobiły silne wrażenie. Są tak uszyte, mają taki charakter, że sieją autentyczny postrach jeśli się je założy, a człowiek czuje się w nich silny i mocny.''Ja bym sam chciał mieć taki mundur.



DOKŁADNIE o to chodziło mi z ,,pięknem wojny". A poza tym to kto z was, Sadolki, nie wchodzi czasem na harda żeby je bardziej dobitnie podziwiać? ;D

Butter

2013-01-17, 22:22
@gwindak
@hogg

żadnego dystansu do tego co ludzie piszą na jakimś forum...

tak, podoba mi się ówczesne wyposażenie, umundurowanie, technika wojskowa, nowoczesna taktyka wykorzystania sił pancernych, co nie oznacza, że jestem naziolem. Skoro tak myślicie, jesteście idiotami, albo przynajmniej ja was za takich uważam.

SharpSe

2013-01-31, 08:38
Butter napisał/a:

@gwindak
@hogg

żadnego dystansu do tego co ludzie piszą na jakimś forum...

tak, podoba mi się ówczesne wyposażenie, umundurowanie, technika wojskowa, nowoczesna taktyka wykorzystania sił pancernych, co nie oznacza, że jestem naziolem. Skoro tak myślicie, jesteście idiotami, albo przynajmniej ja was za takich uważam.



"ówczesne wyposażenie, umundurowanie, technika wojskowa, nowoczesna taktyka wykorzystania sił pancernych" to nie jest wojna. Walczyc mozna w w dresie z Ak na ramieniu. Wojna ma bardzo brutalne oblicze. To pieklo daleko rozniace sie od tego co serwuja nam media. Nikt cie nie wyzywa od nazioli kolego tylko troche mylisz pojecia.