18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

II wojna oczami Wehrmachtu

Alien_12 • 2013-01-14, 17:07
Teledysk ,,Wehrmachtu" zespołu Sabaton, znaleziony na YT, autorstwa renauda raymaekersa. Jeżeli ktoś nie lubi metalu, niech wyciszy i włączy sobie swój hip-hop/pop/dubstep/ch*j wie co i podziwia piękno wojny w kolorze :hitler:

W oryginale na YouTube w 720p - /watch?v=rfo2XeD4RMs
Wiem, wiem, cicho trochę, szkoda, ale macie pokrętło na głośnikach/słuchawkach jakby co.

SharpSe

2013-01-16, 11:24
Karenz88 napisał/a:

tyle w sprawie niemców



Wielkie dzienx. Dawno tego nie sluchalem.

Bajdus1962

2013-01-16, 11:26
Piwko za zdjęcia i muzyke, żeby nie bylo, ze stawiam niemcom...

Jackus

2013-01-16, 11:27
Czyli HDTV to kolejna zasługa hitlerowców

SharpSe

2013-01-16, 11:30
hogg napisał/a:


Jesteś z pochodzenia poniemiecką k***ą?



Nie. To jest zwykly folksdojcz. Mam nadzieje ze kiedys zbudujemy obozy dla takich sk***ieli. Co do autora. Co to znaczy "piekno wojny"? W slownikach calego swiata nie slyszalem podobnego okreslenia. Dodam to sobie do ciekawostek. Jak k***a wojna moze byc piekna? Moze ty nigdy w ryj nie dostales i krwi nie widziales. Piekny.

masaj990

2013-01-16, 11:42
"Wojna jest piękna tylko dla tych, którzy nigdy jej nie zaznali " - Erazm

Piwko, bo lubie oglądać materiały z II Wojny Światowej.
A do spinających się "polaczkow" o to, ze komus sie podoba filmik z udzialem Wehrmachtu :idzwch*j:

zielak300

2013-01-16, 12:34
No, mój pradziadek był w reichswerze a później wermachcie i podobno mówił, że było przezajebiście. Do dzisiaj babcia, jak są jej imieniny i wpadamy na szamke, wyjmuje zastawę z talerzami które na dolnej części mają spore czerwone swastyki :D

fezer44

2013-01-16, 12:35
Piękno to wojny to Czołgi,samoloty,mundury,karabiny, na świecie jak dla mnie nie ma piękniejszej armii od Wehrmachtu i Waffen SS ich wyposażenie było pół wieku bardziej zawansowane niż innych krajów.Niemiecki mundur Feldgrau, Stalhelm,pas główny,buty saperki,i karabin mauser k98,jak powiedział Małaszyński ,, Być może ktoś się poczuje urażony, ale te mundury niemieckie, zarówno na mnie jak i na moich kolegach, zrobiły silne wrażenie. Są tak uszyte, mają taki charakter, że sieją autentyczny postrach jeśli się je założy, a człowiek czuje się w nich silny i mocny.''Ja bym sam chciał mieć taki mundur.

entreri1pl

2013-01-16, 13:09
@ Mariusz Templariusz
Jak ja K**rwa nie znoszę takich pierd**onych cip jak właśnie ty. Co nie maja zielonego pojęcia na temat na jaki się wypowiadają. I tylko przyjdą wyklną wyhejtują. Jak ci się coś nie podoba to nie patrz na to, nie słuchaj tego, zostaw to w spokoju i podaruj sobie takie komentarze jak właśnie ten. Sabaton to jeden z nielicznych zespołów śpiewający na taka tematykę, i gdybyś choć trochę znał ten zespół wiedziałbyś ze mają również utwory w swoim dorobku wychwalające odwagę polskich żołnierzy. Wiec przynajmniej ze względu na to przymknij japę i wracaj do gimbazy.
@ Sajgonski
Co ty pier**lisz?
Sabaton ma na swoim koncie już blisko 70 utworów w tym dwa napisane głównie nawiązujących do polaków, w paru innych nieznacznie nawiązanie do polaków i napisali to tylko dlatego bo lecą na kase? Po prostu uważali to za godne uwagi.W tych 70 kawałkach jest szeroko rozwinięta gama co do wojny, odnoszą się do Amerykanów, Rosjan, UK, Francji, Włoch, w ogóle do całej tematyki wojennej.
A z mojej strony, za Sabaton zawsze piwko ;]

Fisz_

2013-01-16, 13:12
Kojarzycie taki cytat..? :D

" Popatrzcie na ten czołg, niby zwykły czołg... ale dla mnie to piękno prostoty, gdyż jest stworzony tylko do jednego... do zabijania "

hogg

2013-01-16, 13:42
zielak300 napisał/a:

No, mój pradziadek był w reichswerze a później wermachcie i podobno mówił, że było przezajebiście. Do dzisiaj babcia, jak są jej imieniny i wpadamy na szamke, wyjmuje zastawę z talerzami które na dolnej części mają spore czerwone swastyki :D



Ta, słyszałem o takich. Kiedy wojska niemieckie okupowały Polskę, zawsze znalazły się jakieś k***y, które dobrowolnie chciały dać dupy takim okupantom, i machały chorągiewkami kiedy Niemcy urządzali defilady w zburzonych polskich miastach. Mało takich było, ale były. W każdym narodzie były, są i będą sprzedajne k***y. Te k***y porodzą mieszane dzieci, te dzieci, będą miały swoje dzieci, itd, itd.

Jedne k***y dawały dupy za darmo, inne za kasę, inne jeszcze ze zastawy stołowe, talerze, widelce i kubki. Znamy te historie.

masaj990

2013-01-16, 13:47
Fisz_ napisał/a:

Kojarzycie taki cytat..? :D

" Popatrzcie na ten czołg, niby zwykły czołg... ale dla mnie to piękno prostoty, gdyż jest stworzony tylko do jednego... do zabijania "



9 kompania ? "Ani jednej kreski za dużo"

uyvu

2013-01-16, 14:05
"Piękno wojny". Zobaczyłbyś piękno wojny jakby Cię wysłali na front i zasrałbyś zbroję przy pierwszym ostrzale.

cannabis7777

2013-01-16, 15:54
Alien_12 napisał/a:

h*j wie co i podziwia piękno wojny w kolorze



chyba Ci się poj***ło piękno z piekłem.

Voodoo96

2013-01-16, 16:39
Za sabaton zawsze piwo