18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka w kiblu

CrazyEdek • 2023-03-19, 12:31
Chciała naprawić, a wyszło jak zwykle.


radek225

2023-03-19, 12:38
Nie idiotka, tylko albo ustawka pod p*zdoki albo jak to USA - wszystko mają z papieru, dykty, i jak nie wkręcisz czegoś cięższego niż 5 kg w profil aluminiowy idący pomiędzy płytami OSB to jebnie ci wszystko na ziemię. Jakby ktoś nie wiedział to jest to przewijak do gówniaków.

~Beny

2023-03-19, 12:58
radek225 napisał/a:

Nie idiotka, tylko albo ustawka pod p*zdoki albo jak to USA - wszystko mają z papieru, dykty, i jak nie wkręcisz czegoś cięższego niż 5 kg w profil aluminiowy idący pomiędzy płytami OSB to jebnie ci wszystko na ziemię. Jakby ktoś nie wiedział to jest to przewijak do gówniaków.



A za jakiś czas będzie film nagrany pod p*zdoki z wielkim oburzeniem, bo jakiś rodzic przewija dzieciaka na stole w lokalu.

qhash

2023-03-19, 13:01
zaj***ć to mało

Bejker

2023-03-19, 13:13
Gdybym był właścicielem, powiedziałbym aby dała się zlać w pipkę, po podpisaniu umowy, że nie biorę za to odpowiedzialności i jest wolna.

galus0

2023-03-19, 14:19
Głupie p*zdy :mrgreen:

Baronessa

2023-03-19, 14:36
W sumie to chyba dobrze, że idiotka go rozj***ła, bo znając wagę kaszojadów z USA to by i tak się zj***ło na podłogę razem z prosiakiem, którego jakaś Karen by przyszła przewinąć...
Może właściciel tej speluny lepiej to gówno przymocuje..

Wiewór

2023-03-19, 15:55
Chyba to k***a na kleju było przymocowane. Mogło się rozjebac i zabic mlekożłopa.

B3b3ch

2023-03-19, 15:56
Mężczyźni budują, kobiety burzą.

batiz

2023-03-19, 16:26
Silna dziołcha, lubię takie

Jacek86s

2023-03-19, 16:44
Bejker napisał/a:

Gdybym był właścicielem, powiedziałbym aby dała się zlać w pipkę, po podpisaniu umowy, że nie biorę za to odpowiedzialności i jest wolna.



Nie polecam, ja się zlałem raz za dużo i teraz o to ciągniesz żywot synek.

S.Cat

2023-03-19, 16:53
Jacek86s napisał/a:

Nie polecam, ja się zlałem raz za dużo i teraz o to ciągniesz żywot synek.



Ale hajsy i profity to jednak się dostaje, a tak poza tym - j***ć śmierdzące bachory.Nie wiem na ile w tym prawdy, ale koleżka z pracy dostał rzekomo 8k zwrotu podatku, bo ma kilka bachorów.

marcino_zly

2023-03-19, 17:44
S.Cat napisał/a:

Ale hajsy i profity to jednak się dostaje, a tak poza tym - j***ć śmierdzące bachory.Nie wiem na ile w tym prawdy, ale koleżka z pracy dostał rzekomo 8k zwrotu podatku, bo ma kilka bachorów.



Coś w tym może prawdy być...
Bezdzietni mają gorzej, trzeba przyrost ludności zwiększyć najwidoczniej.

Hehehehe

bercisko

2023-03-19, 17:59
Baronessa napisał/a:

W sumie to chyba dobrze, że idiotka go rozj***ła, bo znając wagę kaszojadów z USA to by i tak się zj***ło na podłogę razem z prosiakiem, którego jakaś Karen by przyszła przewinąć...
Może właściciel tej speluny lepiej to gówno przymocuje..



Racja,
Wchodzi typowa małpia przedstawicielka Homo Ledwo Sapiens, 300-kilowa Latisha z 12cm pazurami i w peruce. Chce przewinąć swojego 30kg noworodka (małpka ma dopiero miesiąc i już nie zna ojca), przewijarka jebudu, młode w ryk, Latisha w jeszcze większy ryk, rasizm, biała supremacja, BLM, itd. Reporterzy, telewizja. Masa nudzących się na socjalu pawianów stwierdza, że to dobry powód by zrobić prywatną dystrybucją dóbr z kilkust sklepów (księgarnie są bezpieczne). Na koniec Ben Affleck przeprasza, że jest biały, klęka a za nim połowa amaryki. I wszyscy zapomnieli, łącznie z Latishą o obsranym 30kg murzyniątku, leżącym ciągle na złamanym przewijaku. I nic dziwnego, pawiany się nakradły, TV zrobiła "ważny społecznie" reportaż a Latisha do końca nie wiedziała czy coś urodziła czy się tylko zesrała. W końcu jedno i drugie czarne i śmierdzi i waży tyle samo :-)

Baronessa

2023-03-19, 18:07
bercisko napisał/a:

Racja,
Wchodzi typowa małpia przedstawicielka Homo Ledwo Sapiens, 300-kilowa Latisha z 12cm pazurami i w peruce. Chce przewinąć swojego 30kg noworodka (małpka ma dopiero miesiąc i już nie zna ojca), przewijarka jebudu, młode w ryk, Latisha w jeszcze większy ryk, rasizm, biała supremacja, BLM, itd. Reporterzy, telewizja. Masa nudzących się na socjalu pawianów stwierdza, że to dobry powód by zrobić prywatną dystrybucją dóbr z kilkust sklepów (księgarnie są bezpieczne). Na koniec Ben Affleck przeprasza, że jest biały, klęka a za nim połowa amaryki. I wszyscy zapomnieli, łącznie z Latishą o obsranym 30kg murzyniątku, leżącym ciągle na złamanym przewijaku. I nic dziwnego, pawiany się nakradły, TV zrobiła "ważny społecznie" reportaż a Latisha do końca nie wiedziała czy coś urodziła czy się tylko zesrała. W końcu jedno i drugie czarne i śmierdzi i waży tyle samo



Cool story, bro. Masz fantazję synek.