18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ar1xxxx

2014-12-18, 11:25
@creatorv7
ziomek, nie przejmuj sie tymi hejtami, bo polowa tu komentujacych rzekomo majac +40lat ma w rzeczywistosci w piatek sprawdzian z przyrody i ma tyle doswiadczenia na drodze co r*chania :)

tommitmx

2014-12-18, 11:58
creatorv7 jesteś idiotą

creatorv7

2014-12-18, 15:01
hyzioo napisał/a:




Pas dojazdowy jest po to by się rozpędzić i płynnie włączyć do ruchu a nie zatrzymywać samochód i robić korek na wyjeździe, baranie...




Jedno ale, takie małe podsumowanie. Rozpędzić i płynnie włączyć do ruchu nie znaczy piłować auto do końca pasa i jak uświadomisz sobie że nie wyprzedzisz auta to hamulec i wpie**alasz się za niego.

Każdy mądry przy komputerze, Na sam koniec dodam, iż nie popieram zachowania kolesia z yariski, pisze o tym w pierwszym zdaniu mojego komentarza. Jak by tak jeden z drugim pojeździł trochę po polskich drogach to by zdanie zmienił. Wszyscy k***a mądrzy, każdy szpecjalista - wkońcu przeszedł need for speeda. Słowa gimbusa co usłyszy o czym ojciec pie**oli z wujkiem na urodzinach i potem poucza. Uprzejmość uprzejmością a próba wj***nia się przed kogoś to inna sprawa. Kamerzysta mógł spokojnie wjechać od razu za busa, wtedy nie hamował by ani siebie ani yariski za nim. Każdy k***a mądry, jeździ sobie bmw ojca i ma w dupie czy zhamuje czy nie. Pojeźdź tirem panie zawodowca. Ciekawe czy nie naj***ł byś kolesiowi kiedy to piłujesz konia pod górkę, już prawie prawie i ch*j - p*zda wyjechała i trzeba zatrzymać. I walcz potem godzine żeby się cofnąć na początek górki żeby znowu wjechać. albo ruszaj od zera. Próbując wyprzedzić przed końcem pasa busa i hamując swoje auto zredukował prędkość o tyle że wymusił hamowanie u auta za sobą. Tak jak kolega wyżej pisze. Jak k***a nie masz nic do powiedzenia to sie k***a nie odzywaj. Jeśli twój najwyższy poziom konweracji kończy się na "Creator jesteś idiotą" to :plzdie: . Zamiast pisać jak to cie ojciec j***ł w dupe bez mydła i myślisz że u każdego tak było wyraził byś swoją opinie, wtedy byśmy się z ciebie pośmiali. Koniec wywodu - :idzwch*j:

twinspark

2014-12-18, 15:26
Nie ważne jakim chamstwem się ktoś popisze, nic nie usprawiedliwia hamowania mu na złość przed nosem. Rozumiem w ostateczności mignąć hamulcem przed jakimś idiotą który siedzi na zderzaku (o ile za nim nie jedzie drugi mądry, nie ma sensu wywoływać stłuczek), ale takie ładowanie po hamulcach w każdej sytuacji innej niż policyjny pościg powinno się kończyć jak w przypadku fotoradaru - mandatem dla właściciela samochodu albo wskazanego kierowcy który wtedy prowadził.

crazyhavoc

2014-12-18, 17:03
hymmm jak ten sosnowiec dziala na ludzi - jezeli to kogos interesuje, miejsce akcji srodula(dzielnica sosnowca), wyjazd z ch auchan

meier

2014-12-18, 18:20
jakie znow wciskanie się na siłe? czy my oglądamy ten sam filmik? tam jest miejsce spokojnie na 2 samochody. Tylko pewnie ten idiota z yariski przyspieszył kiedy zobaczył, ze ktoś chce mu wbić przed maskę i wcale nie byłbym zaskoczony jesli tak było a potem się wielce oburzył, bo musiał przyhamować. Trace wiare w ludzi na sadolu czytając niektore wypowiedzi.

PS. mam nadzieje, ze kolesia przytemperują trochę odpowiednie służby, bo myśli że mu wszystko wolno.

seracon

2014-12-18, 19:15
creatorv7 napisał/a:

Szczerze? Mimo że trochę za mocno go poniosło to przybijam mu serdeczne 5. Ciesz się że nie przyj***ł kierowcy w ten zakuty łeb. Sam jestem kierowcą i trochę polski zjeździłem i jak widzę takiego frajera jak koleś na filmiku to czynię podobnie. Skoro włączasz się do ruchu , to po kiego ch*ja piłujesz te auto do końca pasa? Nie dało się jak na normalnego przystało przyhamować i poczekać aż będzie wolne albo go ktoś wpuści? Wj***ł mu się przed maskę jak ślepy do kina i sie dziwi że go wyprzedził i zajechał. Chamstwo tępi chamstwem, niestety w Polsce inaczej się nie da. Każdy sadol który trochę za kierownicą przesiedział ze mną się zgodzi. Jazda na suwak to nie wpie**alanie się na pałe. Jak zaniesie to na komende i pan dyżurny będzie kumaty to wlepi mu pocztówkę na święta. Wymuszenie pierwszeństwa także podlega pod KK.



Wnioskuje o bezterminowe pozbawienie prawa włączania się do ruchu, prawa jazdy i degraduje cię do poziomu kobiety za kierownicą.

modyf

2014-12-18, 21:01
@creatoryv7 niby masz rację, ale dla mnie jestes baranem;

mogl go spokojnie wpuscic, byloby plynnie i spokojnie, przeciez jechal przed nim, więc dziadek (o ile dobrze kojarzę z innych źródeł) widzi, że gość będzie się wpieprzał... w sumie gość się włączał do ruchu, powiedzmy że gdyby 'cwaniakował' (ot, wpieprzając się np. z pasu do skrętu w prawo) to jescze bym zrozumiał niechęć do nie wpuszczenia...

Generalnie jeden wart drugiego.
A jak się człowiek tak wk***ia co chwilę, to w końcu może mu odwalić i zacznie strzelać do innych ;)