18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sutowendlin

2014-12-17, 23:43
Jedziesz sobie pasem. Gościu zmienia pas przed tobą i hamuje to możesz śmiało go pchnąć. Czyli śmiało załadować go analnie.
Przepisy mówią, że zmieniający nie może zmusić pojazdu na danym pasie do hamowania. Nawet chwile po tym jak się już na tym pasie znajduje. A co za tym idzie można nie hamować :) . Na święta parę groszy się przyda.

Belmondos

2014-12-18, 03:55
za takie cos do pierdla na 50 lat

St...........us

2014-12-18, 04:21
Piwko za muzyczkę. :D

The farmer in the dell! The farmer in the dell! Heigh-ho, the derry-o! The farmer in the dell.
Miło się przy alkoholu śpiewa.

Pfciuki

2014-12-18, 04:49
Ten koleś jest po prostu popie**olony. Na końcu wyprzedza gościa żeby potem od razu zjechać mu przed maską na prawo. Ciężki przypadek niedoj***nia mózgowego i usprawiedliwianie go jest śmieszne.

Patrykon

2014-12-18, 05:02
Pomijam już całość, ale ten manewr w 1:20 jest pięknym podsumowaniem tego jakim gość jest skończonym kretynem i spi**doliną społeczną.

@creatorv7
Pas rozbiegowy jest po to by jak sama nazwa mówi rozpędzić auto do sensownej prędkości i włączyć się do ruchu, a nie jak ciota zatrzymywać się na początku i stać z kierunkowskazem jak debil, a potem włączać się do ruchu od zera co tylko powoduje większe niebezpieczeństwo. I tu całkowicie wstawię się za nagrywającym filmik bo widać przecież że yaris jedzie raczej spokojnie za dostawczakiem zostawiając niemały odstęp, pewnie dopiero jak zobaczył że ten chcę się włączyć przed niego to włączyło mu się ego pier**lonego króla szosy i za wszelką cenę musiał podjechać pod dupę dostawczaka żeby przypadkiem miejsca brakło dla nagrywającego, a sądząc po tym co kretyn później wyprawia to ta wersja jest najbardziej prawdopodobna.

Puszale

2014-12-18, 05:14
widzię że kolega creatorv7 nie wie co oznacza skrót kk ; D

rz...........nu

2014-12-18, 07:07
Nie napinajta sie tak. Filmik z 2012. Lech jeszcze ciepły był.

kinko

2014-12-18, 07:57
creatorv7 ty j***ny idioto, przbij sobie te serdeczne pięć, ale w czoło
popieram wypowiedź Patrykon

ra0mir

2014-12-18, 08:12
Jazda na suwak to zalecenie a nie prawo!
Pas rozbiegowy służy do włączania się do ruchu a nie do zapier...nia i wpychania się na siłę. "Cham z Będzina" powinien go lekko puknąć z tyłu, jak ktoś napisał "parę groszy przyda się na święta". Koledzy ja rozumiem, że większość tutaj jest szpecem od wszystkiego, rozumiem, że piłujecie golfa na ręcznym w zimę a to oznacza, że znacie się na przepisach i w ogóle ale w tym przypadku (jeśli chodzi o pierwszą część materiału) to cham z Będzina jest ofiarą. To jest jego dobra wola czy wpuści nagrywającego czy nie.

@Patrykon: "Pas rozbiegowy jest po to by jak sama nazwa mówi rozpędzić auto do sensownej prędkości i włączyć się do ruchu"
Kolego nie wiesz o czym piszesz...

Pacop

2014-12-18, 09:24
Tak jeżdżą ludzie z Somalii i Betlejem ;-)

hyzioo

2014-12-18, 10:36
creatorv7 napisał/a:

Szczerze? Mimo że trochę za mocno go poniosło to przybijam mu serdeczne 5. Ciesz się że nie przyj***ł kierowcy w ten zakuty łeb. Sam jestem kierowcą i trochę polski zjeździłem i jak widzę takiego frajera jak koleś na filmiku to czynię podobnie. Skoro włączasz się do ruchu , to po kiego ch*ja piłujesz te auto do końca pasa? Nie dało się jak na normalnego przystało przyhamować i poczekać aż będzie wolne albo go ktoś wpuści? Wj***ł mu się przed maskę jak ślepy do kina i sie dziwi że go wyprzedził i zajechał. Chamstwo tępi chamstwem, niestety w Polsce inaczej się nie da. Każdy sadol który trochę za kierownicą przesiedział ze mną się zgodzi. Jazda na suwak to nie wpie**alanie się na pałe. Jak zaniesie to na komende i pan dyżurny będzie kumaty to wlepi mu pocztówkę na święta. Wymuszenie pierwszeństwa także podlega pod KK.




Pas dojazdowy jest po to by się rozpędzić i płynnie włączyć do ruchu a nie zatrzymywać samochód i robić korek na wyjeździe, baranie...

jacus1000

2014-12-18, 11:05
Sutowendlin napisał/a:

Jedziesz sobie pasem. Gościu zmienia pas przed tobą i hamuje to możesz śmiało go pchnąć. Czyli śmiało załadować go analnie.
Przepisy mówią, że zmieniający nie może zmusić pojazdu na danym pasie do hamowania. Nawet chwile po tym jak się już na tym pasie znajduje. A co za tym idzie można nie hamować :) . Na święta parę groszy się przyda.



podaj proszę źródło, bo z ciekawości sam szukałem i nie znalazłem

tomek1491

2014-12-18, 11:20
Proponuje zaspamować troszkę gościa :D