18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota tankuje paliwo

buczkog • 2018-12-23, 22:39
Cymbał nie umie zatankować.

niemamskarpet.

2018-12-25, 10:33
"I o ch*j chodzi? Może pierwszy raz jedzie tym samochodem. Wlewy otwierane są na linkę, guzik, centralny, kluczyk albo bez niczego. Można nie wiedzieć akurat jaki dany samochód ma jeśli jedzie się nim pierwszy raz. Może dostał taki samochód jako zastępczy? Albo dopiero kupił? Najlepiej to być burakiem jak nagrywający i cisnąć bekę... Ciekawe czy nagrywający coś więcej potrafią niż otworzyć bez problemu puszkę Harnasia."

Co Ty pie**olisz normalny człowiek by szukał przycisku, koło krzesła, desce na pilocie, może kluczykiem cokolwiek ale nie k***a od środka ani w bagażniku

ellsworth

2018-12-25, 11:27
@up
W dupie byłeś, ch*ja widziałeś. Pierwszy lepszy przykład takiego otwierania korka paliwa z bagażnika to Ford Sierra. Swego czasu popularne rozwiązanie. Może jeździł kiedyś samochodem z takim systemem otwierania.

maxs90

2018-12-25, 12:19
a może najzwyczajniej w świecie zacięła mu się klapka? ja ostatnio musiałem odjechać o dystrybutora, wyjść i podważyć klapkę i dopiero zareagowała, a wszystko przez to, że syfu naj***ło w mechanizm i nie odbijał.

marcinsud

2018-12-25, 14:31
@ellsworth dokładnie w moim mercedesiku też można z bagażnika otworzyć awaryjnie jakby się siłownik zaciął zepsuł, prąd się skończył itp.

W ogóle systemy z osobnym przyciskiem są zj***ne. Dać normalną klapkę ryglowaną centralnym i tyle.

mateuszsadoltzr

2018-12-25, 23:56
najgorsze jest to że ja też nie wiedziałbym jak to otworzyć po ch*j takie blokady? k***a pierwszy raz zobaczyłem ze gdzies przy siedzeniu jest otwarcie korku wlewu.

Imm420

2018-12-29, 00:34
Ja się k***a nie śmieję, bo sam kiedyś po przesiadce do firmowej fury rozkminiałem dłuższą chwilę jak otworzyć wlew.

Respektuj

2019-07-10, 22:36
autor sam nie wiedział gdzie i jak a sie madruje. gdyby wiedział poleciał by sie pochwalić ze wie ^^