18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota, flaga i drabina

~Velture • 2023-12-09, 09:43
Koszerny vs niekoszerny o kawałek szmateksu ze specjalnym udziałem drabiny. :roll:


mit2

2023-12-09, 22:44
darek1234 napisał/a:

To nie hipokryzja, ale zgadzam się z Tobą, gdyby nie ruscy na Ukrainie to byłby spokój. Dlatego należy ich tępić


No i super. Fajnie, że nie wynikła z tego pyskówka.

Volta

2023-12-09, 23:57
Sniady książe po kilku sekundach wymachiwania drabiną, zaczyna siẹ rozglądać za wsparciem , zawsze wyłażą znikąd jak karaluchy

PutinToSmiec

2023-12-10, 04:10
garota napisał/a:

Kolejny powód dlaczego jednolity rasowo kraj jest lepszy. Jak coś pie**olnie w miejscu urodzenia imigranta to przeleje się na ulice kraju w którym taka k***a siedzi. Polska dla Polaków. Europa dla białych.



Won za Ural psie pie**olony z tą propagnadą. j***ny Polus z lasu .

:mrgreen:

labro

2023-12-10, 14:03
jprdl jestem z sadisticiem od samego poczatku ale takiej siary nie widzialem

nikt nie pytal o preferencje

hahaha


Caanonierka

2023-12-10, 14:16
garota napisał/a:

Kolejny powód dlaczego jednolity rasowo kraj jest lepszy. Jak coś pie**olnie w miejscu urodzenia imigranta to przeleje się na ulice kraju w którym taka k***a siedzi. Polska dla Polaków. Europa dla białych.



He!He!Opiszę Wam takie autentyczne zdarzenie!W latach 89-tych dużo jeżdziłąm zagranicę,z poważnym zespołem artystycznym..Byliśmy w Karlsruhe..Normalnie,w zespole dobierałyśmy się po 2 osoby-do mieszkania w hotelach.. Tym razem był nieduży,kameralny hotelik-i dostałyśmy z koleżanką 1-ki.Rano idę do niej,bo razem idziemy na próbę-a ona mówi że całą noc nie spała,bo nie dał jej spać łopot flag za jej oknem!Jakieś było międzypaństwowe spotkanie,czy jakiś kongres-i miasto było usiane flagami,różnymi..To ja.."-to trzeba je zdjąć,te flagi!A co to za problem?"-wychyliłąm się i..zdjęlam 2 flagi-radziecką i chyba francuską..Położyłąm na szafie!Nawet sobie nie wyobrażacie,jaka wybuchła afera!Że "Polacy przyjechali i radzieckie flagi zdejmują"!"Napięcie" niemal na szczeblu dyplomatycznym! :-) A chodziło o to,że hałąs łopotu szmaty-nie dawał koleżance spać! :-)

neo001

2023-12-10, 21:36
darek1234 napisał/a:

To nie hipokryzja, ale zgadzam się z Tobą, gdyby nie ruscy na Ukrainie to byłby spokój. Dlatego należy ich tępić



A w Polsce banderyzm i przypominać upaińcom gdzie ich miejsce. W końcu pojąłeś gdzie wasze miejsce.

darek1234

2023-12-12, 23:36
neo001 napisał/a:

A w Polsce banderyzm i przypominać upaińcom gdzie ich miejsce. W końcu pojąłeś gdzie wasze miejsce.



Idź synek lulu, bo ci mózg strzeli