18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota, flaga i drabina

~Velture • 2023-12-09, 09:43
Koszerny vs niekoszerny o kawałek szmateksu ze specjalnym udziałem drabiny. :roll:


darek1234

2023-12-09, 16:29
garota napisał/a:

Kolejny powód dlaczego jednolity rasowo kraj jest lepszy. Jak coś pie**olnie w miejscu urodzenia imigranta to przeleje się na ulice kraju w którym taka k***a siedzi. Polska dla Polaków. Europa dla białych.



I Polacy precz z GB, USA, Irlandii, Holandii i z każdego innego kraju. Holandia dla Holendrów, Brytania dla Brytoli itp

mit2

2023-12-09, 16:38
darek1234 napisał/a:

I Polacy precz z GB, USA, Irlandii, Holandii i z każdego innego kraju. Holandia dla Holendrów, Brytania dla Brytoli itp


Przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałeś. On pisał o rasie.
Ale do pewnego stopnia masz jednak rację. Żadne państwo nie powinno mieć najmniejszych oporów przed wypie**oleniem ze swojego terytorium kłopotliwej mniejszości - polskiej również.

tomnbb

2023-12-09, 16:46
Jeden Angol co ma odwage zerwać palestynska szmate.
A wy jakbyscie reagowali jakby ktoś chciał wam wieszać na waszej ulicy terrorystyczny symbol? W Polsce na szczęście nie ma kto takich wieszać a tym bardziej bronić.

Maniecky

2023-12-09, 17:21
NeinNeinNeiN napisał/a:

Murzyni z Afryki nienawidzą białasów więc emigrują do europejskiejskoego kraju, założonego przez białych, zamieszkałego przez białych i żądają byśmy przed nimi klękali. Ktoś mi wytłumaczy tę logikę?



Poj***ly Ci sie filmiki czy zawsze jestes randomowy?

darek1234

2023-12-09, 17:29
mit2 napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałeś. On pisał o .
Ale do pewnego stopnia masz jednak rację. Żadne państwo nie powinno mieć najmniejszych oporów przed wypie**oleniem ze swojego terytorium kłopotliwej mniejszości - polskiej również.




mit2

2023-12-09, 17:46
@darek1234
Ojeju, aż się wzruszyłem :lol:

P.S. czyli mam rozumieć, że nie popierasz ukraińskich starań o zachowanie granic i oczyszczenie terytorium z ruskiej mniejszości? Czy może jednak jesteś hipokrytą? ;-)

mazga50

2023-12-09, 18:17
VeIture napisał/a:

Koszerny vs niekoszerny o kawałek szmateksu ze specjalnym udziałem drabiny.



Koszerny i halal raczej.

Lobo24 napisał/a:

No k***a jak żyję. Jak mama tu konto od lat. To jeszcze nie widziałem walki na drabiny.
Może ktoś to przerobić na wersję STAR WARS? Żeby mieli miecze świetlne?



Miecze nie, ale świetlne drabiny byłyby super...

dżonyłojlker

2023-12-09, 18:35
tomnbb napisał/a:

A wy jakbyscie reagowali jakby ktoś chciał wam wieszać na waszej ulicy terrorystyczny symbol? W Polsce na szczęście nie ma kto takich wieszać a tym bardziej bronić.



To bardzo ciekawe co piszesz.


dgfdfg

2023-12-09, 19:12
garota napisał/a:

Kolejny powód dlaczego jednolity rasowo kraj jest lepszy. Jak coś pie**olnie w miejscu urodzenia imigranta to przeleje się na ulice kraju w którym taka k***a siedzi. Polska dla Polaków. Europa dla białych.



Dokładnie mój przyjacielu, europa będzie biała albo bezludna !

mianas

2023-12-09, 19:14
NeinNeinNeiN napisał/a:

Murzyni z Afryki nienawidzą białasów więc emigrują do europejskiejskoego kraju, założonego przez białych, zamieszkałego przez białych i żądają byśmy przed nimi klękali. Ktoś mi wytłumaczy tę logikę?



Tusk dymał nas przez 8 lat a i tak go wybrali Ludzie w Kupie Silni w Kupie lubią być dymani...

Majomir

2023-12-09, 20:02
Lobo24 napisał/a:

No k***a jak żyję. Jak mama tu konto od lat. To jeszcze nie widziałem walki na drabiny.
Może ktoś to przerobić na wersję STAR WARS? Żeby mieli miecze świetlne?



Nie wiem jak będzie wyglądała 3 wojna światowa ale 4 będzie na drabiny

darek1234

2023-12-09, 20:26
mit2 napisał/a:

@darek1234
Ojeju, aż się wzruszyłem
P.S. czyli mam rozumieć, że nie popierasz ukraińskich starań o zachowanie granic i oczyszczenie terytorium z ruskiej mniejszości? Czy może jednak jesteś hipokrytą?



Dobrze, że się wzruszyłeś. Nie było czyszczenia terytorium Ukrainy z ruskiej mniejszości, to jakiś fałsz. Po 2014 roku zmieniło się tylko nastawienie do kacapów i wiem, że teraz serdecznie ich Ukraińcy nienawidzą. Moje poglądy są jak w piosence, ale znam też dokonania kacapów na naszych rodakach więc będę trzymał stronę każdego kogo ruski bandyta napadnie

mit2

2023-12-09, 20:49
darek1234 napisał/a:

Dobrze, że się wzruszyłeś. Nie było czyszczenia terytorium Ukrainy z ruskiej mniejszości, to jakiś fałsz. Po 2014 roku zmieniło się tylko nastawienie do kacapów i wiem, że teraz serdecznie ich Ukraińcy nienawidzą. Moje poglądy są jak w piosence, ale znam też dokonania kacapów na naszych rodakach więc będę trzymał stronę każdego kogo ruski bandyta napadnie


Czyli jednak jesteś hipokrytą. Ruscy na ukrainie są największą mniejszością. Szczególnie na terenach obecnie zaanektowanych. I nie - nie popieram kacapskiej agresji.
Powiedz, czy udałoby się kacapom tak gładko zająć obwody doniecki i ługański, gdyby nie pomagałaby krasnej armii rosyjska mniejszość?
Nie byłoby spokojniej w USA, gdyby nie meksykańce i murzyny? W UK nie byłoby mniej zadźgań, gdyby nie ciapate? I, uwaga uwaga, w latach 90-tych u szwabów nie byłoby mniej kradzieży, gdyby nie nasze patusy?

Duża mniejszość, czy to etniczna, czy rasowa, czy narodowa, zawsze stwarza problemy.

smc

2023-12-09, 21:15
Flaga LGBT powoduje napięcia...

darek1234

2023-12-09, 22:11
mit2 napisał/a:

Czyli jednak jesteś hipokrytą. Ruscy na ukrainie są największą mniejszością. Szczególnie na terenach obecnie zaanektowanych. I nie - nie popieram kacapskiej agresji.
Powiedz, czy udałoby się kacapom tak gładko zająć obwody doniecki i ługański, gdyby nie pomagałaby krasnej armii rosyjska mniejszość?
Nie byłoby spokojniej w USA, gdyby nie meksykańce i murzyny? W UK nie byłoby mniej zadźgań, gdyby nie ciapate? I, uwaga uwaga, w latach 90-tych u szwabów nie byłoby mniej kradzieży, gdyby nie nasze patusy?
Duża mniejszość, czy to etniczna, czy rasowa, czy narodowa, zawsze stwarza problemy.



To nie hipokryzja, ale zgadzam się z Tobą, gdyby nie ruscy na Ukrainie to byłby spokój. Dlatego należy ich tępić