18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ice Cube opowiada historie

Czesiek181 • 2012-10-17, 16:31
Nie przenosić,bo liczy się tekst!

Czesiek181

2012-10-17, 17:18
niepoprawnymateo napisał/a:

Urzekła mnie jego historia

Urzekł mnie twój komentarz :sispalm:

Crane94

2012-10-17, 17:29
Czekam na komentarze w stylu "rap jest ch*jowy", standardowo od ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ;) . Dawajcie!

zeto88

2012-10-17, 17:38
W około 45 sekundzie "głupia suka dała mu klapsa". To nie klaps tylko slangowe określenie Chlamydii (Clap, Clap Slap, Rooster Crow, Grape Fruit, Snow Pie itd) - bakterii przenoszonych m.in. drogą płciową, wywołujące m.in. (tak jak w tym przypadku) choroby weneryczne. Wyjaśnia to, dlaczego gość musiał się niezwłocznie udać do lekarza.

1:14 - Sheepskin to dyplom
1:17 - Hickory Dickory Dock - Piosenka dla dzieci o zegarze

Dalej nie chciało mi się wyłapywać

Może to kogoś zainteresuje.

Echis

2012-10-17, 19:09
Będzie wojna jak ch*j. Wolałbym, żeby ludzie pod tym filmem kłócili się, o to kto jest lepszy: Ice Cube, czy Ice-T.

JebaćLudzi

2012-10-17, 21:11
Esham napisał/a:

Czekam na komentarze w stylu "rap jest ch*jowy", standardowo od ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ;) . Dawajcie!

______________

dokładnie pedały,które oceniają przez stereotypy a nie mają pojęcia na ten temat

Oczywiście nie mam nic do ludzi którym rap się nie podoba,ale jak ktoś pie**oli,że ch*jowy bo"JP" albo"udają murzynów" itp to mi się k***a nóż w kieszeni otwiera

Anus

2012-10-17, 21:57
niepoprawnymateo napisał/a:

Urzekła mnie jego historia :erniepalm:




mnie tez twoj komentarz urzekl... jak by nie bylo napisow napewno by ci sie spodobalo gimbusie

T-Will

2012-10-17, 22:31
Esham napisał/a:

Czekam na komentarze w stylu "rap jest ch*jowy", standardowo od ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ;) . Dawajcie!


A to trzeba mieć zielone pojęcie, żeby mieć swoje zdanie na dany temat??
Komuś się nie podoba to stwierdzi, że jest ch*jowy, nie trzeba się w to zagłębiać.

Numernabis

2012-10-17, 22:46
@ to sie nie mówi, że ch*jowy tylko, że się nie podoba. A historyjka ch*jowa.

T-Will

2012-10-17, 22:57
@up

W tych czasach "ch*jowy" to synonim "nie podoba się".

Echis

2012-10-17, 23:06
@up
Chyba w twoim otoczeniu.

Smokudg

2012-10-17, 23:06
T-Will napisał/a:

@up

W tych czasach "ch*jowy" to synonim "nie podoba się".



U Ciebie w gimnazjum może i tak. Za Cuba duże zimniutkie piwo!

tomqj

2012-10-17, 23:09
Esham napisał/a:

Czekam na komentarze w stylu "rap jest ch*jowy", standardowo od ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ;) . Dawajcie!


rap jest ch*jowy

ponury windziarz

2012-10-17, 23:27
zeto88 napisał/a:

W około 45 sekundzie "głupia suka dała mu klapsa". To nie klaps tylko slangowe określenie Chlamydii (Clap, Clap Slap, Rooster Crow, Grape Fruit, Snow Pie itd) - bakterii przenoszonych m.in. drogą płciową, wywołujące m.in. (tak jak w tym przypadku) choroby weneryczne. Wyjaśnia to, dlaczego gość musiał się niezwłocznie udać do lekarza.

1:14 - Sheepskin to dyplom
1:17 - Hickory Dickory Dock - Piosenka dla dzieci o zegarze

Dalej nie chciało mi się wyłapywać

Może to kogoś zainteresuje.



z prostszych jezykwo rzeczy to W 1:21 jest kopciuszek nie calineczka (cinderella) :p

Bowar za dobry rapowy kawalek