18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tak oto nadszedł ten dzień..

ButcheredAtBirth • 2012-11-11, 00:02
Krótkie przypomnienie, co wydarzyło się 94 lata temu..


Oni przelewali własną krew za naszą Wolność i Niepodległość. A Ty co dzisiaj zrobisz? Pójdziesz na marsz z okazji odzyskania niepodległości, zapalisz znicz na grobie tych, którzy zginęli za Polskę, wywiesisz flagę..? Czy będziesz tylko płakał na forach jak jest źle, że nie masz na nic wpływu, że masz za daleko, że tylko chuligani i faszyści świętują tego dnia..?

mahalik666

2012-11-11, 00:15
Było tego pełno, co roku to samo, jak dla mnie do klopa. Jestem patriotą, ale móglbys coś oryginalnego dodać a nie ciągle dodajecie TO SAMO!

wiesiors4

2012-11-11, 00:16
Tak, pójdę na marsz. A potem wypiję za tych, którzy zginęli za Polskę.

Echis

2012-11-11, 00:26
O, Marszałek Tuchaczewski. Gdyby Stalin nie sp***olił w 1920 roku, to niepodległej Polski by nie było, a może i nawet Europa byłaby czerwona. Kto wie, jakby wyglądała druga wojna światowa, jakby Józef Wissarionowicz, w późniejszych latach, nie wykończył Michaiła, bo na wojnie to on się znał.

cosiarz

2012-11-11, 00:38
ButcheredAtBirth napisał/a:



Czy będziesz tylko płakał na forach jak jest źle, że nie masz na nic wpływu,


Jestem patriotą, lecz powiedz mi czy zapalenie znicza zmieni sytuacje naszego kraju? Czy będziemy zarabiać 5 razy więcej? Czy złapienmy seryjnego samobójce? :lol: Jeżeli tak to zapaliłbym dodatkowo 30 zniczy. Niepotrzebnie napisałeś te zdanie, a ja że lubię się czepiać to teraz masz. :emo:

manieKSG

2012-11-11, 01:37
pie**olicie!! musimy być ponad wszelakimi podziałami. Wielka Polska Na Wieki!!

De...........ct

2012-11-11, 03:16
cosiarz napisał/a:

Jestem patriotą, lecz powiedz mi czy zapalenie znicza zmieni sytuacje naszego kraju? Czy będziemy zarabiać 5 razy więcej?



A jak zapalasz znicza dziadkowi na cmentarzu, to po to żeby uczcić Jego pamięć, czy po to żeby sytuacja finansowa Twojej rodziny sie poprawiła? Co ma jedno z drugim wspólnego? :shock:

Poza tym nie trawie takiego przeliczania wszystkiego na monety. Jeśli dla Ciebie czczenie jakiejkolwiek tradycji jest uwarunkowane tym ile masz pieniędzy w portfelu, to sory - ale nie nazywaj się patriotą

ArkaSzatana

2012-11-11, 03:59
Odzyskaliśmy niepodległość do 39'. Potem komuna, obecnie żydokomuna z rudymi na czele.

vilcz3k

2012-11-11, 06:24
Oni przewracają się w grobach widząc to co sie u nas teraz dzieje...

Lasarr

2012-11-11, 06:27
Szczery hold, ostatniemu wodzowi i obroncy Rzeczypospolitej [*]

chwala bohaterom!!

or...........ek

2012-11-11, 06:31
Zapie**alać do roboty i się nie oddzywać ... 5zł na godzine i w pełni wszyscy szczęsliwi.. .potem wypłata 1000zł k***a i zastanawiam się co ja zrobie z tyloma pieniędzmi :D pod dyskotekami wch*j kolejki każdy idzie sie naj***ć i zapomnieć o tej zj***nej rzeczywistości,, mam 25 lat i siedze dalej u rodziców właśnie na komputerku:D chciałbym wyjść do jakiegoś kina albo jechać sobie na basen ale o czym ja marze k***a jak to wydatek koło 100zł japie**ole... a to 1/10 mojej wypłaty ahahah zero przyszłości i perspektyw na życie.. znajomi pokonczyli studia każdy ma jakieś tam dobre papiery ale na ch*j to.. jak po za pracą w mc donaldzie nic nie znajdziesz.. :) wiem że się zaraz odezwią j***ne gimbazy i pedały co mnie będą j***ć ale mam to w ch*ju... Kocham swoją rodzine i znajomych i to jest najważniejsze... reszte pie**ole cały ten burdel bym spalił wch*j.... Trzeba sie pakować i sp***alać tyle wam powiem....

davemet

2012-11-11, 06:59
Ogromne piwko za tematykę filmiku, za "Dead Soldier's Waltz" Sabatonu w tle.
Chwała Bohaterom!!!

Anioł Michał

2012-11-11, 08:19
ide na MARSZ! wpie**olimy faszystom