18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tak oto nadszedł ten dzień..

ButcheredAtBirth • 2012-11-11, 00:02
Krótkie przypomnienie, co wydarzyło się 94 lata temu..


Oni przelewali własną krew za naszą Wolność i Niepodległość. A Ty co dzisiaj zrobisz? Pójdziesz na marsz z okazji odzyskania niepodległości, zapalisz znicz na grobie tych, którzy zginęli za Polskę, wywiesisz flagę..? Czy będziesz tylko płakał na forach jak jest źle, że nie masz na nic wpływu, że masz za daleko, że tylko chuligani i faszyści świętują tego dnia..?

Nerd

2012-11-11, 08:31
@Anioł Michał
Wy? Pedały?
W ogóle tęczowy, czy celem marszu jest wpie**alanie komukolwiek, czy jednak celebrowanie odzyskania niepodległości i próba jednoczenia?

Właśnie z tego względu mam w dupie marsze, nie marsze. Wolę siedzieć na dupie przy komputerze nak***iać fizykę, bo jutro kolokwium, a w wolnej chwili obejrzeć jakiś dokument dot. 11 listopada, czy poczytać coś o tym.

DonSalieri

2012-11-11, 10:06
Musiałem , się zalogować aby skomentować to co się dzieje na tym portalu ostatnio , popieracie marsz organizowany przez jakaś skrajna prawice (ten marsz powinien się nie odbyć tak samo jak ten "kolorowy", który jak zwykle przerodzi się w rozróby , już sam radny PISu namawia do rozrób na marszu ... Patrioci każą na siebie mówić (hahaha) .... znów będą te oszołomy drzeć mordę o "zamachu" o nienawiści do Tuska (swoja droga nieroba i lenia patentowanego) . A co uważacie ze Kaczyński razem z tym swoim premierem a właściwie tzw "slupem" Glińskim coś zrobi? otóż nie ... tak samo jak Tusk i ekipa aby utrzymać się przy korycie! (byt Kaczyńskiego to własnie wmawianie ludziom zamachu w Smoleńsku) jak chcecie k..wa zmieniać Polske , należy najpierw zmienić mentalność całego narodu! , bo nadal żyjemy przeszłością !!! i użalaniem się jak nam k....wa źle , niedobrze , jak zostaliśmy skrzywdzeni przez los.... .

lepussy

2012-11-11, 10:44
DonSalieri napisał/a:

Musiałem , się zalogować aby skomentować to co się dzieje na tym portalu ostatnio , popieracie marsz organizowany przez jakaś skrajna prawice (ten marsz powinien się nie odbyć tak samo jak ten "kolorowy", który jak zwykle przerodzi się w rozróby , już sam radny PISu namawia do rozrób na marszu ... Patrioci każą na siebie mówić (hahaha) .... znów będą te oszołomy drzeć mordę o "zamachu" o nienawiści do Tuska (swoja droga nieroba i lenia patentowanego) . A co uważacie ze Kaczyński razem z tym swoim premierem a właściwie tzw "slupem" Glińskim coś zrobi? otóż nie ... tak samo jak Tusk i ekipa aby utrzymać się przy korycie! (byt Kaczyńskiego to własnie wmawianie ludziom zamachu w Smoleńsku) jak chcecie k..wa zmieniać Polske , należy najpierw zmienić mentalność całego narodu! , bo nadal żyjemy przeszłością !!! i użalaniem się jak nam k....wa źle , niedobrze , jak zostaliśmy skrzywdzeni przez los.... .



Masz w tym co piszesz trochę racji, ale mentalności całego narodu nie zmienisz, zresztą nie potrzeba tego robić. Ludzie w normalnym systemie sami się nauczą, a jeżeli nie, to nauczą ich Ci, których przed rozwinięciem skrzydeł, otwieraniem biznesu czy sukcesach w nim tłamsi dzisiejsze państwo, regulacje i idioci, którzy chcą coraz więcej pieniędzy zrabowanych od innych ludzi. Mówiąc bardzo ogólnie zgadzam się z tym co piszesz, bo wybór między Kaczyńskim, a Tuskiem to nie wybór. Ogółem mówiąc u nas potrzeba prawdziwego kapitalizmu i wolnego rynku oraz władzy, która ma w myśli dobro narodu.

jacek44

2012-11-11, 10:58
Chwała i cześć Bohaterom! Polskie Piwo ode mnie, a tu bonus

]

zeto88

2012-11-11, 11:38
orellek napisał/a:

Zapie**alać do roboty i się nie oddzywać ... 5zł na godzine i w pełni wszyscy szczęsliwi.. .potem wypłata 1000zł k***a i zastanawiam się co ja zrobie z tyloma pieniędzmi :D



Jak się nic nie potrafi to się zarabia 1000 zł.
Zamiast siedzieć tutaj to rusz głową i zrób użytek z tego komputera albo znajdz sobie inne zajęcie które przyniesie Ci dochody. Najłatwiej ponarzekać a ruszyć dupy to już się nie chce.

Pirat353

2012-11-11, 11:56
Pomyślcie ludzie k***a, gdyby nie marszałek Piłsudski to byście k***a teraz na tym portalu cyrylicą pisali , okażcie szacunek tym którzy wtedy walczyli o to abyśmy mogli mieszkać w wolnej i niepodległej POLSCE , ja jestem z nich dumny , że mieli jaja aby walczyć przeciwko Rosji , najpotężniejszemu krajowi w Europie w ówczesnym czasie. A to że lewica i inne pedałopodobne organizacje mówią źle o tym święcie i o patriotach którzy czczą ich pamięć to niech sp***alają do Rosji jak im źle w Polsce , nikt ich tu na siłę nie trzyma , zobaczymy jak im będzie u wujka Putina

cosiarz

2012-11-11, 12:10
Defect napisał/a:



A jak zapalasz znicza dziadkowi na cmentarzu, to po to żeby uczcić Jego pamięć, czy po to żeby sytuacja finansowa Twojej rodziny sie poprawiła? Co ma jedno z drugim wspólnego? :shock:

Poza tym nie trawie takiego przeliczania wszystkiego na monety. Jeśli dla Ciebie czczenie jakiejkolwiek tradycji jest uwarunkowane tym ile masz pieniędzy w portfelu, to sory - ale nie nazywaj się patriotą

Jakbyś przeczytał nie tylko mój komentarz, lecz również autora to może byś zrozumiał co mam na myśli.

masabitumiczna

2012-11-11, 12:11
Autor filmiku taki k***a patriota, a pseudonim po angielsku ma zamiast GhostDog mógłby się nazywać PsiDuch...

BTN!(!*

2012-11-11, 13:17
Dam piwo dla filmiku wystarczy ??

booore

2012-11-11, 17:09
ButcheredAtBirth napisał/a:


Oni przelewali własną krew za naszą Wolność i Niepodległość. A Ty co dzisiaj zrobisz?



Ja dzisiaj piję.

Im czegoś więcej w gębach, tym tego mniej w życiu.

jeziorekpl

2012-11-12, 00:06
Jestem wielkim patriotą i szczerze ... mam 20 lat ale wzruszyłem się oglądając ten film, wywołał we mnie ogromne emocje, jestem strasznie zżyty z historią Polski i jestem dumny , że jestem POLAKIEM, jestem dumny , że mój znak to Dumny Orzeł w Koronie a moimi barwami jest czerwień i biel, jestem dumny , że moi dziadkowie , pradziadkowie , wujkowie i "bracia" wykazali się heroizmem i niebywałą odwagą abym teraz mógł żyć w pokoju , w wolnym niepodległym państwie , zamiast prowadzić Polskę ku mocy my musimy zmagać się z własną wojną domową , gdzie Politycy , nasi rodacy których wybieramy na reprezentantów legalnie nas okradają, płakać się chcę , że tyle milionów zabitych POLSKICH ŻOŁNIERZY oddało życie tylko za Niepodległość, żałuje , że nie oddali życia w jeszcze większej sprawie, w sprawie bytu , nie tylko Niepodległości, ale i BYTU !