18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tak ją zastrzeliłem

RobDeMay • 2023-12-08, 07:38
Dziadek się w tańcu nie pie**oli


Lobo24

2023-12-08, 07:42
k***a nawet mu powieka nie drgnęła jak to mówił.

BambiPMT

2023-12-08, 07:43
Lobo24 napisał/a:

k***a nawet mu powieka nie drgnęła jak to mówił.



Pewnie była czarna.
A poza tym nie widziałeś, że jest głęboko przejęty tym, że nie udało mi się drugiego zastrzelić?

turor

2023-12-08, 07:56
Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.

Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?

Takafura

2023-12-08, 08:08
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?


Ja na taki argument usłyszałem że nieznajomość angielskiego dzisiaj to pewien stopień inwalidztwa.
Jak tak to mam pierwszą grupę inwalidzką mimo komunikatywnego rosyjskiego i i niemieckiego ( taki rocznik)...


PoliteP

2023-12-08, 08:10
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



Język angielski jest językiem międzynarodo. W Polsce nauzan szkołachod namniej ćwierćiecza. W tym przypadku zgodzę się jednak, że dziadek mówi i brzmi troszkę niezrozumiale, więc ci pomogę. Do dziadka włamała się parka- zapewne negroidów. Nie byli uzbrojeni, ale dziadek już tak. Nygry zaczęły sp***alać przez tylne wyjście, lecz kobieta sp***alała wolniej, więc ją postzelił w plecy. Ta jęczała, żeby nie dobijać, bo w ciąży (czy, że ma dziecko ch*j wi, bo niewyraźnie mówi), ale dziadek i tak ją zastrzelił.

huncfot130

2023-12-08, 08:20
Nie każdy bohater nosi peleryne!!!

Szacyn dla dziadka!!

BambiPMT

2023-12-08, 08:23
PoliteP napisał/a:

Język angielski jest językiem międzynarodo. W Polsce nauzan szkołachod namniej ćwierćiecza. W tym przypadku zgodzę się jednak, że dziadek mówi i brzmi troszkę niezrozumiale, więc ci pomogę. Do dziadka włamała się parka- zapewne negroidów. Nie byli uzbrojeni, ale dziadek już tak. Nygry zaczęły sp***alać przez tylne wyjście, lecz kobieta sp***alała wolniej, więc ją postzelił w plecy. Ta jęczała, żeby nie dobijać, bo w ciąży (czy, że ma dziecko ch*j wi, bo niewyraźnie mówi), ale dziadek i tak ją zastrzelił.



Bardzo dobrze mówił. Naskoczyli na niego w korytarzu, dziadek wyciągnął 22, małpy zaczęły sp***alać. Laska biegła wolniej więc zarobiła 2 kulki w plecy. Krzyczała, że jest w ciąży ale i tak ją zastrzeliłem.

darayavahus

2023-12-08, 08:27
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



Typa napadło małżeństwo (kolor skóry niepodany, aczkolwiek domyślamy się) więc senior sięgnął po .22cal S&W rewolwer gdy Ci próbowali go obskoczyć,. Gdy zobaczyli spluwę zaczęli sp***alać tylnymi drzwiami. Widząc to walnął babie pare razy w plecy a typ zdołał uciec. Ostatnie słowa napastniczki brzmiały - " nie strzelaj, jestem w ciąży, mam dziecko!", mimo to dziadek przed kamerą dodał niewzruszony - i tak ją zaj***łem.

JanJankowski

2023-12-08, 08:33
Kradła w ciąży? Fajnego sobie ojca dziecka wybrała. Złodzieja :-)

onucek

2023-12-08, 08:36
Stare, sprzed kilku lat. Ten dziadek zawsze był moim idolem.

szwarc_one

2023-12-08, 08:58
JanJankowski napisał/a:

Kradła w ciąży? Fajnego sobie ojca dziecka wybrała. Złodzieja



Swój pozna swego

8-)

Anal_Intruder_69

2023-12-08, 09:01
I tego prawa zazdroszczę Amerykańcom jak jasny ch*j. W Polsce poszedł by siedzieć na minimum 25 lat. Tam - ktoś się wpie**oli na Twoją posesję, możesz go zranić/zabić bez żadnych konsekwencji. Masz prawo do obrony i do posiadania gnata (i do jego używania, a nie posiadania po to, żeby na strzelnicy postrzelać do tarczy). Brawa dla dziadka.

programista4k

2023-12-08, 09:19
turor napisał/a:

Jakieś tłumaczenie?
Jakbym chciał wrzutki po angielsku oglądać to bym sobie BBC odpalił.
Dla spuszczających się: wrzutki po chińsku, indonezyjsku i w dialekcie kokomombo też oglądacie ?



to nie jest angielski tylko jakiś bełkot amerykański

smc

2023-12-08, 09:47
Odruchy z Wietnamu...