18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tak ją zastrzeliłem

RobDeMay • 2023-12-08, 07:38
Dziadek się w tańcu nie pie**oli


onetwo23

2023-12-08, 09:51
Sleepy Joe Biden na urlopie

SkoPio1

2023-12-08, 10:29
Ale ogarniacie, że on nie zastrzelił ciężarnej (debilny mają tam dopisek, że kobiety #pdk) tylko jakiegoś bandytę.
I dobrze.

Ale co sprawiło, że ten njus z 2014 roku się nagle tu pojawił?




pepepe

2023-12-08, 10:46
Clint eastwood :mrgreen:

Pitok

2023-12-08, 11:34
Pewnie jak usłyszał, że jest w ciąży, to od razu mu to dało lepszą motywację do eliminacji, aby się karaluchy nie rozmnożyły.

Ajot

2023-12-08, 11:51
A jest jakiś finał tej historii sprzed 10lat? Bo coś podejrzewam, że dziadek zakończył już swoje życie za kratami.

Sam sobie odpowiem bo znalazłem. Nie postawili mu zarzutów. Tak swoją drogą to przegięcie w drugą stronę, ranna kobieta błagała go żeby jej nie zabijał, a on mimo to do niej strzelił i jeszcze się tym hołubi. IMO zwyrodnialec taki albo gorszy od napastników.

SkoPio1

2023-12-08, 12:05
Ajot napisał/a:

ranna kobieta błagała go żeby jej nie zabijał,



Bredzisz.
Bandyta po tym, gdy nie udało mu się zabić gospodarza, nagle zaczął grać na litość osoby, którą chciał zabić.

Tak - zabić.
Jeśli twierdzisz, że było inaczej, to pokaż skan mózgó... tfu! sznurków trzymających uszy tych bandytów, którzy w dupie mają i prawo i innych, że oni tam przyszli REMONTOWAĆ drzwi, a nie napadać na uczciwego człowieka.
:> >>

Dobrze, że ją dobił.
Pech dla dziecka, ale ono sobie już ze swoją matką wyjaśni, dlaczego nie żyje.
Bo na 100% nie jest to winą napadniętego.
JAk mówi - źle zazwyczaj stosowana zasada prawna - za czyn (lub jego brak) odpowiada osoba, która miała ostatni ruch.
A ostatni ruch mieli bandyci - mogli nie napadać. Reszta to konsekwencje działań i decyzji bandytów.


Przerażające jest to, że zawsze w takich sprawa odzywają się ciężko upośledzeni umysłowo i bronią bandytów.
:> >>

Mpp2007

2023-12-08, 12:16
I took my gun...

CewaGno

2023-12-08, 12:30
Bambrych napisał/a:

Pewnie była czarna.
A poza tym nie widziałeś, że jest głęboko przejęty tym, że nie udało mi się drugiego zastrzelić?



Była Biała.

kawior2007

2023-12-08, 12:39
Bambrych napisał/a:

Pewnie była czarna.
A poza tym nie widziałeś, że jest głęboko przejęty tym, że nie udało mi się drugiego zastrzelić?



Chłop uciekając zostawił swoją kobietę - na pewno byli czarni

cz0pek

2023-12-08, 12:54
spróbuj u nas złodzieja odpalić :)

Kriski

2023-12-08, 13:41
PoliteP napisał/a:

Język angielski jest językiem międzynarodo. W Polsce nauzan szkołachod namniej ćwierćiecza. W tym przypadku zgodzę się jednak, że dziadek mówi i brzmi troszkę niezrozumiale, więc ci pomogę. Do dziadka włamała się parka- zapewne negroidów. Nie byli uzbrojeni, ale dziadek już tak. Nygry zaczęły sp***alać przez tylne wyjście, lecz kobieta sp***alała wolniej, więc ją postzelił w plecy. Ta jęczała, żeby nie dobijać, bo w ciąży (czy, że ma dziecko ch*j wi, bo niewyraźnie mówi), ale dziadek i tak ją zastrzelił.



Idź i powiedź Francuzowi (ale takiemu białemu) że Angielski to międzynarodowy język.

dupppppp

2023-12-08, 14:06
SkoPio1 napisał/a:

Ale ogarniacie, że on nie zastrzelił ciężarnej (debilny mają tam dopisek, że kobiety #pdk) tylko jakiegoś bandytę.
I dobrze.
Ale co sprawiło, że ten njus z 2014 roku się nagle tu pojawił?



pojawiło się ponieważ algorytm youtube zaproponował to Opowi, a OP rzucił to na sadistica. Średnio co pół roku to się pojawia u mnie na głównej. Jeśli dobrze pamiętam to ona wcale nie była w ciąży, a facet oczywiście uniewinniony, bo w tym stanie możesz otworzyć ogień jak ktoś Ci wejdzie na posesje.

Scout

2023-12-08, 14:29
Kurdę! Ale szacun dla Dziadka!

Ajot

2023-12-08, 14:42
SkoPio1 napisał/a:

Bredzisz.
Bandyta po tym, gdy nie udało mu się zabić gospodarza, nagle zaczął grać na litość osoby, którą chciał zabić.
Tak - zabić.
Jeśli twierdzisz, że było inaczej, to pokaż skan mózgó... tfu! sznurków trzymających uszy tych bandytów, którzy w dupie mają i prawo i innych, że oni tam przyszli REMONTOWAĆ drzwi, a nie napadać na uczciwego człowieka.
>>
Dobrze, że ją dobił.
Pech dla dziecka, ale ono sobie już ze swoją matką wyjaśni, dlaczego nie żyje.
Bo na 100% nie jest to winą napadniętego.
JAk mówi - źle zazwyczaj stosowana zasada prawna - za czyn (lub jego brak) odpowiada osoba, która miała ostatni ruch.
A ostatni ruch mieli bandyci - mogli nie napadać. Reszta to konsekwencje działań i decyzji bandytów.
Przerażające jest to, że zawsze w takich sprawa odzywają się ciężko upośledzeni umysłowo i bronią bandytów.
>>



Facet stał się samozwańczym sędzią i katem. Tylko że żaden sąd nie byłby tak okrutny.
Ty nazywasz mnie upośledzonym, bo bronię bezbronnej kobiety i nienarodzonego dziecko przed zamordowaniem w ramach odwetu za kradzież z włamaniem.
Dla mnie tacy jak ty nie są godni aby nazywać ich ludźmi.

PanJacekPierwszy

2023-12-08, 14:47
Dobra to ktoś podejmie się translacji tej wypowiedzi bo już nie wiadomo kto kogo i z kim :mrgreen: