18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I po co tak skręcała?

fantastico • 2017-04-15, 00:05
Dokonanie skręcenia przez kobietę nie zauważającą ciężarówki skutkuje przejechaniem jej przez pojazd gabarytowy.


bartekketrab

2017-04-15, 00:29
łooo k***a .... jak odstane masło na czerstwym chlebie ją rozsmarował .

Przypomniał mi się kawał .

Żydowi zmarła żona , więc postanowił zamieścić nekrolog w gazecie .

Zmarła Truda Sztombke . Pogrzeb w czwartek o 13.

Na co redaktor mówi : zostało jeszcze 2 słowa do napisania w tej cenie .

Ok.

Zmarła Truda Sztombke . Pogrzeb w czwartek o 13. Sprzedam Opla.

mp0011

2017-04-15, 02:10
Koleś ją widział, bo odbił w prawo.

Po czym, zamiast zahamować (szybko nie jechał), rozsmarowywał ją przez kolejne 200m... :/

bloodwar

2017-04-15, 08:15
Prawdziwy uliczny artysta


Killzorr

2017-04-15, 12:18
Pojazd gabarytowy, Ty sam jesteś jak taki gabaryt, ale intelektualny, jak już tworzysz te popieprzone opisy i tłumaczysz się że używasz najbardziej poprawnej polszczyzny jak i odpowiednich słów to chyba coś Ci nie pykło.



To jest pojazd gabarytowy, w twoim filmiku to jest zwykły pojazd ciężarowy do przewozu ładunków sypkich.

Shadownik

2017-04-15, 12:37
heheh jaki fajny slaczek zostal

LuzaQ

2017-04-15, 12:39
Durnie, słowa gabarytowy można użyć nawet co do resoraka.. Płaczki.

Sabajone

2017-04-15, 12:44
Frustratico znów wzbił się na wyżyny swojego sp***olenia umysłowego... Ech... Że moderacja milczy to na prawdę jest zastanawiające....

:(

A co do gabarytów to jest to określenie potoczne. W branży używa się na to co pokazałeś z tym śmigłem do wiatraka PONAD GABARYTOWE czyli OVERSIZE LOAD. A gabaryt mówią po prostu kierowcy.

Killzorr

2017-04-15, 12:54
Sabajone napisał/a:

Frustratico znów wzbił się na wyżyny swojego sp***olenia umysłowego... Ech... Że moderacja milczy to na prawdę jest zastanawiające....

:(

A co do gabarytów to jest to określenie potoczne. W branży używa się na to co pokazałeś z tym śmigłem do wiatraka PONAD GABARYTOWE czyli OVERSIZE LOAD. A gabaryt mówią po prostu kierowcy.



Tak jak mówisz, ponad gabarytowe, ładunki nienormatywne itd. :D ale no ciężarówce z filmiku daleko do tego...

A co do tego trolla wątpię żeby go zbanowali bo niby dodaje dużo rzeczy, chociaż co to za problem wejść na YT i łazić po proponowanych filmikach i wrzucać godne materiały, albo wejść na inną stronkę i z niej coś zagarnąć, tyle że nie każdy na to ma czas, a jemu co zostało, internet tylko pewnie, życie ch*jowe to tu się odnajdzie ^.^

Qbiini

2017-04-15, 12:56
Jak głupim można być?
Za każdym radem kiedy już myśle że ludzkość osiągnęła totalne dno najgłębszego dołu zdebilnienia pojawia się jakiś pajac który rzuca jeszcze łopate...

TB303

2017-04-15, 13:00
Sto razy bardziej wolę zj***ne opisy fantastico(które mi ani nie zawadzają, a ni też nie jestem ich "fanem"), niż męczydupy Waszego pokroju. Nie wiem, może zajmiecie się czymś poważniejszym, bo na razie wychodzi na to, że to Wy nie macie co robić przez cały dzień, tylko czekać godziny, by móc się wreszcie doj***ć :P

Ja to piszę z czystej sympatii. Darujcie sobie serio, bo nie warto bawić się w syzyfowe prace.

Sabajone

2017-04-15, 13:50
TB303 napisał/a:

Sto razy bardziej wolę zj***ne opisy fantastico(które mi ani nie zawadzają, a ni też nie jestem ich "fanem"), niż męczydupy Waszego pokroju. Nie wiem, może zajmiecie się czymś poważniejszym, bo na razie wychodzi na to, że to Wy nie macie co robić przez cały dzień, tylko czekać godziny, by móc się wreszcie doj***ć :P

Ja to piszę z czystej sympatii. Darujcie sobie serio, bo nie warto bawić się w syzyfowe prace.



Nie, ja długo się już nawet nie dopie**alałem do tego trolla ale no są pewne granice. A czy my nie mamy co robić w życiu? Hmmm no chyba frustratico nas przebija w każdej dyscyplinie z tym związanej.

Kiedyś na Sadolu za ch*jowy opis albo jego brak bądź ch*jowe tagi leciały warny jak z rękawa. Teraz jakoś za coś takiego jak mamy tutaj całkowita olewka. No niestety ale jakaś tam część społeczności nie potrafi jak widać przejść obok tego zjawiska obojętnie.

_Kurbaszy_

2017-04-15, 16:00
znalazł żyd pieniądze przeliczył i rzekł k***a brakuje.