18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

I po co tak skręcała?

fantastico • 2017-04-15, 00:05
Dokonanie skręcenia przez kobietę nie zauważającą ciężarówki skutkuje przejechaniem jej przez pojazd gabarytowy.


fantastico

2017-04-15, 16:49
Sabajone napisał/a:



Nie, ja długo się już nawet nie dopie**alałem do tego trolla ale no są pewne granice. A czy my nie mamy co robić w życiu? Hmmm no chyba frustratico nas przebija w każdej dyscyplinie z tym związanej.

Kiedyś na Sadolu za ch*jowy opis albo jego brak bądź ch*jowe tagi leciały warny jak z rękawa. Teraz jakoś za coś takiego jak mamy tutaj całkowita olewka. No niestety ale jakaś tam część społeczności nie potrafi jak widać przejść obok tego zjawiska obojętnie.



o czyli mogę świętować zwycięstwo :krawaciarz:

Jak byś nie zauważył dawno olałeś już moje wypociny bo to walka z wiatrakami, a ty tu po jakimś czasie znowu pijesz do mnie :ubawdolez: Więc jednak prawda boli, czyli to co o tobie pisałem i sądzę #$%^&*( <- ty mnie wyzywałeś, ja się nie zniżę do tego poziomu. :D

:facepalm:

Zrobiłeś mi dzień! Dzięki :ok:

Wesołych Sebajone!

Sabajone

2017-04-15, 17:33
fantastico napisał/a:



o czyli mogę świętować zwycięstwo :krawaciarz:

Jak byś nie zauważył dawno olałeś już moje wypociny bo to walka z wiatrakami, a ty tu po jakimś czasie znowu pijesz do mnie :ubawdolez: Więc jednak prawda boli, czyli to co o tobie pisałem i sądzę #$%^&*( <- ty mnie wyzywałeś, ja się nie zniżę do tego poziomu. :D

:facepalm:

Zrobiłeś mi dzień! Dzięki :ok:

Wesołych Sebajone!



No tak, musiałeś kopiować bo sam byś tego nie wymyślił. Ech... :-/ A jedyne co boli, to głupota tego narodu który ci przyklaskuje oraz brak reakcji moderatorów na te twoje wypociny. Tylko to. Bongman też kiedyś myślał że jest nie do ruszenia. Mam nadzieję że z tobą będzie podobnie. Tylko jest mała różnica, Bongmana mi szkoda że go tu już nie ma. A na twoim grobie bym chętnie zatańczył. Takie to moje życzenia dla ciebie w te święta.

kuolemaan

2017-04-15, 17:44
22 sekundy materiału,
18 sekund reklamy jakiegoś gównianego kanału na YT

:/

ValvePlsFix

2017-04-15, 18:53
Bongmana tu nie ma raczej z wyboru, a Fantastico nic złego nie robi. Ja uważam, że jego opisy są zabawne i urozmaicają ten portal, bo jest coraz mniej dobrego kontentu na tej stronie.

Sabajone

2017-04-15, 18:58
HiHtitmamnan napisał/a:

Bongmana tu nie ma raczej z wyboru, a Fantastico nic złego nie robi. Ja uważam, że jego opisy są zabawne i urozmaicają ten portal, bo jest coraz mniej dobrego kontentu na tej stronie.



Ale ty chyba mylisz pojęcia. Nikt mu nie zarzuca że wrzuca ch*jowe materiały tylko to że kaleczy nasz język w sposób straszny. A Bongman akurat nie tak do końca z własnego wyboru poleciał.

fantastico

2017-04-15, 20:10
Sabajone napisał/a:



Ale ty chyba mylisz pojęcia. Nikt mu nie zarzuca że wrzuca ch*jowe materiały tylko to że kaleczy nasz język w sposób straszny. A Bongman akurat nie tak do końca z własnego wyboru poleciał.



Cieszę się, że są jeszcze tacy bojownicy o czystość języka polskiego, nie stawiający przecinków, jak Ty ;) Daje mi to nadzieję i dzięki temu rośnie moje serduszko.

Debosy

2017-04-16, 08:19
Przeczytalem "pojazd gabarytowy" i juz wiedzialem czyj temat.
Piwo.

Killzorr

2017-04-16, 08:58
fantastico napisał/a:



Cieszę się, że są jeszcze tacy bojownicy o czystość języka polskiego, nie stawiający przecinków, jak Ty ;) Daje mi to nadzieję i dzięki temu rośnie moje serduszko.



Najwidoczniej myśli on podobnie jak ja i nie rozumie dlaczego ludzie czerpią przyjemność, jak bawi ich fakt iż czytają takie wypociny w ojczystym języku, jedyne co może im to wnieść do głowy to gówno no i raka...

P.s. To jest wiadukt idioto, a nie most, sam nie potrafisz chłopie nazwać poprawnie rzeczy które Cię otaczają, a napie**alasz te zj***ne opisy... (chodzi o tagi jak byś miał za chwilę się burzyć że owego słowa nawet nie użyłeś)

Sabajone

2017-04-16, 10:44
fantastico napisał/a:



Cieszę się, że są jeszcze tacy bojownicy o czystość języka polskiego, nie stawiający przecinków, jak Ty ;) Daje mi to nadzieję i dzięki temu rośnie moje serduszko.



Ale czy ty idioto nie rozumiesz że nikomu nie chodzi o to czy napiszesz gura czy góra albo nie wstawisz przecinka?! Ja pie**olę... :homer:

fantastico

2017-04-17, 00:10
Sabajone napisał/a:



Ale czy ty idioto nie rozumiesz że nikomu nie chodzi o to czy napiszesz gura czy góra albo nie wstawisz przecinka?! Ja pie**olę... :homer:



Przykro, że ignorujesz różnicę między góra i gura i, że w ogóle dopuszczasz do możliwości użycia tak skrajnie niepoprawnej formy:( Albo poprawność stawiania przecinków jest ci zbędna :( Jeśli chcesz mnie mitygować z powodu niepoprawności używania języka polskiego rób to poprawnie ;D

P.S
Co wpis używasz epitetów skierowanych w moją stronę ;) Umiesz w jakiś barwniejszy sposób się wyrażać niż takie obrażanie ad personam? Indywiduum ignoranckie nie powinno próbować nawet zwracać komuś uwagi ... ;) Najpierw zgłaszasz mnie do administracji, że naruszam Twoje dobre imię, a potem szkalujesz moje :) (co mnie osobiście bawi i absolutnie nie uraża, ale nie chcę Ci psuć zabawy ;) ) Chill out KROHYPITO!

Pokój kolego ;)

Psowaty

2017-04-19, 00:46
Killzorr napisał/a:

Pojazd gabarytowy, Ty sam jesteś jak taki gabaryt, ale intelektualny, jak już tworzysz te popieprzone opisy i tłumaczysz się że używasz najbardziej poprawnej polszczyzny jak i odpowiednich słów to chyba coś Ci nie pykło.



Ty DURNIU, niedouczony imbecylu próbujący zaistnieć w sieci.
To co pokazałeś na grafice to ładunek PONADGABARYTOWY.