18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I paint

P@...........@C • 2012-02-20, 10:56
niesamowite :shock:


gość ma talent!

Swiastak

2012-02-20, 15:00
ciekawe czy jakby nogą zaczął rysować też by mu tak zajebiście szło... :D

matfa

2012-02-20, 15:44
pamietam czasy kiedy tu wchodzilem i taki filmik skonczylby sie pedzlem w dupie

Takeda

2012-02-20, 15:59
No i to się nazywa sztuka, a nie jakieś ch*je muje dzikie węże.

Splitterek

2012-02-20, 17:00
@mikel1994 czy ma talent? gosciu jak nie ma talentu i tak rysuje to powinno znaczyc ze tak samo mozesz narysowac i kazdy z nas.. oczywiscie ze ma talent i to w ch*j wielki! a i tak pewnie jego prace pojda za marne grosze a goscia ktory narysuja kilka kresek beda sprzedawac za miliony ....... :/

robq89

2012-02-20, 17:44
zajebistosc w każdym calu

konto_dla_ciebie

2012-02-20, 19:04
foe napisał/a:

Koleś miażdży, a ja nawet równo ku*asa w zeszycie nie narysuję :-x



Z krzywego wzoru prostego ch*ja nie namalujesz :amused:

Miranda

2012-02-20, 19:23
Świetnie koleś maluje. Super pomysł na filmik, plus Lato Vivaldiego tle. Miło się oglądało. Piwo obowiązkowo.

jacki

2012-02-20, 20:09
dla mnie nie jest sztuką namalować coś realistycznie...dla mnie w sumie to takie tandeciarstwo. sama maluję. sztuką jest namalować coś w sposób nietypowy, niekonwencjonalny, rozwijanie swoich umiejętności - to co robi ten koleś to po prostu kopiowanie rzeczywistości. dla mnie żadna sztuka, żadne wyzwanie. choć oczywiście talentu nie można mu odmówić. musiałam coś napisać bo rzygam na różowo czytając te wszystkie pełne zachwytu komentarze. pozdrawiam

paeeaq

2012-02-20, 20:14
@up nie pie**ol, niekowencjonalnego ku*asa sam potrafię w zeszycie namalować, taki ze mnie wybitny malarz

Magnic

2012-02-20, 20:17
Jeśli ktoś powie, że do dupy TYLKO dlatego, że nie sadystyczne to świadczy o jego symbiotycznym zżyciu z własnym ch*jem.

jacki

2012-02-20, 20:18
@up up no to jesteś na dobrej drodze :lol:

Din

2012-02-20, 20:28
Zaraz, zaraz. Ja wiem że jestem swojego rodzaju analfabetą jeśli chodzi o sztukę, ale dlaczego na pierwszym autoportrecie (to jest autoportret, prawda?) narysował siebie w wersji dużo bardziej zniewieściałej? I czy on dorysował sobie cycki? To jest jakiś styl czy on przymierza się do zdobycia tytułu "Miss Sadistic"?

mikel1994

2012-02-20, 20:32
jacki napisał/a:

dla mnie nie jest sztuką namalować coś realistycznie...dla mnie w sumie to takie tandeciarstwo. sama maluję. sztuką jest namalować coś w sposób nietypowy, niekonwencjonalny, rozwijanie swoich umiejętności - to co robi ten koleś to po prostu kopiowanie rzeczywistości. dla mnie żadna sztuka, żadne wyzwanie. choć oczywiście talentu nie można mu odmówić. musiałam coś napisać bo rzygam na różowo czytając te wszystkie pełne zachwytu komentarze. pozdrawiam



Rzygać Ci się chce, że ludzie się tym zachwycają? I rzygać Ci się chce bo Ty jesteś taka artystyczna dusza i nikt Cię nie rozumie? Dziwisz się, jeżeli starasz się nie być taka mainstreamowa i niekonwencjonalna?

Bazgranie farbkami po arkuszu to ch*j nie sztuka, sztuką jest właśnie odwzorowanie rzeczywistości, najlepiej na swój sposób, albo nawet wymyślenie jej samemu, a nie napie**olenie jakiś kółeczek i kreseczek.

Uprzedzając pytanie - rysuję.

a tak w ogóle to zajebiście zmontowany filmik

jacki

2012-02-20, 20:47
@mikel1994 :lol: nie mówiłam nic o tym jak wygląda to, co tworzę ja, więc wstrzymaj się może troszkę, co? Powiedziałam tylko jak dla mnie powinna wyglądać prawdziwa sztuka, rozróżniaj. zdania są różne, przedstawiłam w swojej wypowiedzi mój punkt widzenia, bo odczuwam silny ból dupy czytając wszystkie powyższe komentarze. nie uważam się za wielką biedną niezrozumianą niemainsteamową artystkę, z czego to wywnioskowałeś? ;) "kółeczka i kreseczki" hę? Twoja wypowiedź niestety zdaje się nie odnosić do tego, co napisałam ja. koleś jak dla mnie nie robi nic wartego podziwu, tyle, widziałam lepsze rzeczy.

SchowajTwarz

2012-02-20, 21:09
Chłopak ma talent, jest pracowity, szkoda tylko, że robi takie rzeczy skoro moglby coś ambitniejszego. Jackie zupełnie się zgadzam.
to takie jelonki na rykowisku w wersji wspolczesnej