18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I króliczkiem o podłogę bęc!

KlinikaAborcyjna • 2017-12-28, 17:11
Młoda powinna mieć zarezerwowane konto na sadolu.



TB303

2017-12-28, 17:12
Wspaniali rodzice, nic tylko przypie**olić czymś ciężkim w łeb! Ewentualnie rodzicom na końcu :amused:

Statystyczny_Użytkownik

2017-12-28, 17:20
no prostu k***a no nie.
co za niedoj***ni opiekunowie
przecież takie zachowania powinny być piętnowane i karane.

krasnal_hałabała

2017-12-28, 17:34
@allUp, Piętnowane i karane to powinno być przedkładanie życia zwierzęcia nad życie człowieka a zwłaszcza dziecka które nic nie rozumie i które nie odróżnia żywego zwierzęcia od pluszaka. Na następny raz nie pomijajcie dawkowania dobrze?

Statystyczny_Użytkownik

2017-12-28, 17:43
szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wk***ia mnie wpajanie takich poj***nych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora

Tryper

2017-12-28, 17:45
Co za popie**olona rodzina Addamsów.

saves

2017-12-28, 17:50
Za 40 lat rodzice będą tak "przypadkiem" spadać z wózka inwalidzkiego. Nie mam nic przeciwko stuknięciu zwierzaka w łeb i przerobieniu na kiełbasę, ale wk***ia mnie bezmyślne dręczenie. Dziecko niewinne, nie wie, że to co robi, jest złe. Ale tatusiowi należałoby wsadzić mordę do rozgrzanego piekarnika i potrzymać kilkanaście sekund.

Belial

2017-12-28, 17:59
Przez moment cieszyłem oczy; później uświadomiłem sobie, że to nie koty, tylko króliczki.
Rozwiązanie jest jedno: ukrzyżować sukę.

krasnal_hałabała

2017-12-28, 18:38
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wk***ia mnie wpajanie takich poj***nych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora



Opiekunowie powinni dostać murzyńskiego ku*asa w dupę, tutaj przyznam rację, jeżeli dziecko w tym wieku nie dostanie odpowiednich bodźców że tak nie wolno w życiu dorosłym może traktować tak ludzi.

tarcer123

2017-12-28, 18:53
Wina tylko rodziców że mają powalone we łbie. I szkoda zwierzaków. Uwielbiam mięsko i nie jestem żadnym wegetarianinem itp. ale nie trawię bezsensownego znęcania się nad żywymi istotami.

banerr

2017-12-28, 19:34
Te króliki są leniwe jak kałoskórzy i nie chcą skakać. Dzieciak po prostu je uczy.

Noside

2017-12-28, 19:54
@krasnal_hałabała Wyskoczyłeś jak guma z majtek. Nikt nie pisze, że szkoda królisiów, tylko nikt nie popiera bezsensownego znęcania się nad kimkolwiek, nawet nad zwierzętami (niektórzy nawet nad fantastico). Poza tym zaobserwowano zależność, z której wynika, że zdecydowana większość psychopatów i morderców o tym podłożu od małego znęcała się nad zwierzętami.

Wiewór

2017-12-28, 20:31
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wk***ia mnie wpajanie takich poj***nych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora


Nie wdawaj się z nim nawet w dyskusję. Nie ma sensu. On ma echo pod czaszką.

mateusos

2017-12-28, 21:24
Mi mawiano "jedzeniem sie nie bawi " :->

tropical

2017-12-28, 21:38
Jakieś zamulone te króliki, powinny ugryźć ją w rękę :D