18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I hyc o podłogę

suborg • 2022-12-21, 04:29

Dziecko k***a bęc

PanKukuruźnik82

2022-12-21, 15:20
pytolsky napisał/a:

Taaa... i dziwnym trafem cały świat ukrył przed wami dowody na skuteczność tych waszych szurskich wysrywów i stworzył spójną naukę zwaną "biologią", która jednak mówi co innego :D I to odrzucanie dokonań biologii macie z feministkami akurat wspólne. Bill Gates pewnie teraz płacze w kącie, bo nie zdołał zaczipować jakiegoś polaczka, przez co teraz 5G i chemitrailsy nie będą w stanie mu zaszkodzić (o czym zresztą wcześniej pomyślał, zakładając foliową czapeczkę i profilaktycznie nie wychodząc z piwnicy). A potem taki gówniak antyszczepa przychodzi do lekarza i "ale jak to, nieleczona choroba? jakie wizyty profilaktyczne i badania? czemu mój bombelek przeżyje krócej niż jego równieśnicy?". Nawet mi was nie żal.



pie**olnij sobie 4 dawkę preparatu (bo to żadna szczepionka nie jest) i przestań pie**olić, bo ani to mądre ani śmieszne. Jesteś po prostu żałosny w tym swoim małym zamkniętym na samodzielne myślenie covidowym światku.

zbigniewz

2022-12-21, 20:42
od kiedy mam dziecko takie rzeczy są straszniejsze...





żart, jestem poj***ny

Herhard

2022-12-21, 21:07
Jeżeli jej nie zamka to starsze dziecko udusi w nocy poduszką. Też "niechcący"

Gacopierz666

2022-12-21, 22:05
To oni produkują te śliskie kocyki.

Szaman24

2022-12-22, 04:13
To wyglądało na zaplanowane

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-22, 07:11
Mama Madzi. Dzidzia z kocyka się wyśliznęła . Tylko ta madka cwańsza, najwyżej mandat dostanie

pytolsky

2022-12-22, 08:58
Leatherface napisał/a:

Te dane to masz "z" jeśli można zapytać?



Można - z raportu NIZP: PIB Analiza ryzyka zgonu z powodu ogółu przyczyn oraz z powodu COVID-19 osób zaszczepionych i niezaszczepionych 02.2022. To teraz czekam na źródło o tym, że zaszczepieni umierają częściej (chociaż z wypowiedzi wynika wręcz, że szczepieni umierają masowo a niezaszczepieni są w zasadzie nieśmiertelni).

Leatherface

2022-12-22, 14:31
Weź mnie nie rozśmieszaj takim raportem... pokaż mi chociaż jeden tego typu raport który by nie był zgodny z doktryną organu która go stworzyła. Bądźmy poważni... Nie ma wiarygodnego źródła ani za ani perzeciw dlatego że nikt nie prowadzi rzetelnych statystyk ze względu na brak miarodajnych danych. Statystyki są tworzone tak żeby cyferki się zgadzały z tym co jest propagowane i co ma zarabiać. Tak wiem rzeźnia nie istnieje, to teoria spiskowa czarnych owiec... Czas sam to rozsądzi, wystarczy cierpliwie zaczekać.

pytolsky

2022-12-22, 15:28
Leatherface napisał/a:

Weź mnie nie rozśmieszaj takim raportem... pokaż mi chociaż jeden tego typu raport który by nie był zgodny z doktryną organu która go stworzyła. Bądźmy poważni... Nie ma wiarygodnego źródła ani za ani perzeciw dlatego że nikt nie prowadzi rzetelnych statystyk ze względu na brak miarodajnych danych. Statystyki są tworzone tak żeby cyferki się zgadzały z tym co jest propagowane i co ma zarabiać. Tak wiem rzeźnia nie istnieje, to teoria spiskowa czarnych owiec... Czas sam to rozsądzi, wystarczy cierpliwie zaczekać.



xD czyli sam przyznajesz, że nie istnieje żadne źródło twoich uprzedzeń do szczepionki. I jednocześnie nie masz żadnego argumentu przeciwko temu konkretnemu badaniu. Przecież jakiekolwiek źródło zostanie przez foliarzy określone jako niewiarygodne, bo światowy spisek kontroluje wszystko. Nie istnieje żadna możliwość dyskusji z wami na tym gruncie i udowadniacie to za każdym j***nym razem. No fajnie, fajnie, tak chyba nie za mądrze tylko. A nie ma raportów, które byłyby antyszczepionkowe, bo - uwaga uwaga - istnieje konsensus naukowy co do tego, że szczepionki działają. Niewiarygodne, prawda? Tak samo nie ma rzeczowych raportów co do tego, że ziemia jest płaska. I dla normalnego człowieka ta okoliczność powinna być już wiele mówiąca.

Leatherface

2022-12-22, 19:27
Nie znajdziesz żadnego wiarygodnego źródła ani za ani przeciw, bo takich statystyk po prostu się nie prowadzi(ewentualnie preparuje żeby dla opinii publicznej wyglądało dobrze). Jak prowadzić dyskusję na poziomie z takim oszołomem jak ty który nie używa mózgu tylko wierzy we wszystko to co oficjalne w sposób bezkrytyczny? Szczepionki to zwykly marketing i zarabianie siana nie więcej nie mniej. Ty poważnie myślisz że komuś zależy na twoim zdrowiu i życiu? Jesteś tylko zwykłym workiem kasy i od ciecie zależy czy dasz się wyr*chać czy nie. Niestety tak się składa że w obecnej nauce(w tym medycynie) obowiązuje tzw hermetyzm. Książki zostaly napisane, gramty przyznane, ale to już przekracza możliwości intelektualne zwykleko Janusza, bo przecież wladza wcale nas nie dyma tylko o nas dba. Masz nie myśleć tylko wierzyć, maseczka jest po to zebyś był bardziej niedotleniony i przez to jeszcze bardziej głupi i jeszcze bardziej naiwny, posluszny i łatwo wierny. Fakty są takie że jakoś rzekomy rozwój medycyny nie idzie w parze z polepszeniem zdrowia społeczeństwa i tego nikt nie podważy? Fakty sa takie że zgonów z roku na rok jest coraz więcej i w coraz młodszym wieku, no ale według ciebie to nie istotne skoro raporty i badania naukowe mówią że jest super, a rzeźnia nie istnieje... :lol: