18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I hyc o podłogę

suborg • 2022-12-21, 04:29

Dziecko k***a bęc

Leatherface

2022-12-21, 10:10
pytolsky napisał/a:

Pewnie pie**olnięta matka stwierdziła, że woli bachora wyrzucić niż żeby miała go zaszczepić. Biorąc pod uwagę jej materiał genetyczny, dziecko i tak było obciążone jakimś dałnem czy na co tam te antyszczepy chorują że tak ujadają pod każdym tematem.

Hmm to jak to jest że moje dzieci i od znajomych nie są niczym obciążone i widziały pediatrę tylko raz w życiu, w przeciwieństwie do dzieci szczepów z którymi madki regularnie grzeją ławę w przychodni/gabinecie prywatnym? :roll:

Nie wiem jak to się fachowo w psychologii nazywa, ale powyższy przykład agresji wynika z podświadomej frustracji tym że robi się źle i jest się zwykłym baranem, oraz próbie odrzucenia tej myśli od siebie poprzez przelanie gniewu na tych co robią inaczej/właściwie/mądrze. Bo skoro ja jestem głupi to wszyscy mają tacy być. Te same machanizmy dzialają u feministek i wszystkich innych zjebów o inteligencji dżdżownicy
:lol:

Acik napisał/a:

Możecie się ze mnie śmiać w dupie to mam ale autentycznie się popłakałam. Może dlatego że jestem kobietą, jestem również matką.

Spokojnie, wszystko z Tobą w porządku ;-)

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-12-21, 10:48
TerazPolska123 napisał/a:

ale gówno bezmózgowe, samoutylizacja level właściwy



jak samoutylizacja jak to matka wyrzuciła.

pytolsky

2022-12-21, 11:33
Leatherface napisał/a:

Hmm to jak to jest że moje dzieci i od znajomych nie są niczym obciążone i widziały pediatrę tylko raz w życiu, w przeciwieństwie do dzieci szczepów z którymi madki regularnie grzeją ławę w przychodni/gabinecie prywatnym?
Nie wiem jak to się fachowo w psychologii nazywa, ale powyższy przykład agresji wynika z podświadomej frustracji tym że robi się źle i jest się zwykłym baranem, oraz próbie odrzucenia tej myśli od siebie poprzez przelanie gniewu na tych co robią inaczej/właściwie/mądrze. Bo skoro ja jestem głupi to wszyscy mają tacy być. Te same machanizmy dzialają u feministek i wszystkich innych zjebów o inteligencji dżdżownicy

Spokojnie, wszystko z Tobą w porządku



Taaa... i dziwnym trafem cały świat ukrył przed wami dowody na skuteczność tych waszych szurskich wysrywów i stworzył spójną naukę zwaną "biologią", która jednak mówi co innego :D I to odrzucanie dokonań biologii macie z feministkami akurat wspólne. Bill Gates pewnie teraz płacze w kącie, bo nie zdołał zaczipować jakiegoś polaczka, przez co teraz 5G i chemitrailsy nie będą w stanie mu zaszkodzić (o czym zresztą wcześniej pomyślał, zakładając foliową czapeczkę i profilaktycznie nie wychodząc z piwnicy). A potem taki gówniak antyszczepa przychodzi do lekarza i "ale jak to, nieleczona choroba? jakie wizyty profilaktyczne i badania? czemu mój bombelek przeżyje krócej niż jego równieśnicy?". Nawet mi was nie żal.

Marcinqqq

2022-12-21, 12:00
Leatherface napisał/a:

Hmm to jak to jest że moje dzieci i od znajomych nie są niczym obciążone i widziały pediatrę tylko raz w życiu, w przeciwieństwie do dzieci szczepów z którymi madki regularnie grzeją ławę w przychodni/gabinecie prywatnym?
Nie wiem jak to się fachowo w psychologii nazywa, ale powyższy przykład agresji wynika z podświadomej frustracji tym że robi się źle i jest się zwykłym baranem, oraz próbie odrzucenia tej myśli od siebie poprzez przelanie gniewu na tych co robią inaczej/właściwie/mądrze. Bo skoro ja jestem głupi to wszyscy mają tacy być. Te same machanizmy dzialają u feministek i wszystkich innych zjebów o inteligencji dżdżownicy

Spokojnie, wszystko z Tobą w porządku



w życiu psa nie miałeś a co dopiero dzieci, czy znajomych, więc skończ pie**olić

Leatherface

2022-12-21, 12:11
pytolsky napisał/a:

Taaa... i dziwnym trafem cały świat ukrył przed wami dowody na skuteczność tych waszych szurskich wysrywów i stworzył spójną naukę zwaną "biologią", która jednak mówi co innego I to odrzucanie dokonań biologii macie z feministkami akurat wspólne. Bill Gates pewnie teraz płacze w kącie, bo nie zdołał zaczipować jakiegoś polaczka, przez co teraz 5G i chemitrailsy nie będą w stanie mu zaszkodzić (o czym zresztą wcześniej pomyślał, zakładając foliową czapeczkę i profilaktycznie nie wychodząc z piwnicy). A potem taki gówniak antyszczepa przychodzi do lekarza i "ale jak to, nieleczona choroba? jakie wizyty profilaktyczne i badania? czemu mój bombelek przeżyje krócej niż jego równieśnicy?". Nawet mi was nie żal.



Tak racja, świat wymyślił naukę r*chania naiwnych Januszów w dupę i dojenia ich z pieniędzy, a poźniej wyj***nia ich na śmietnik historii tzn biologię, medycynę czy jak tam sobie to nazwiesz. Gdybyś należał do gatunku homo sapiens a nie erectus używał byś mózgu w sposób analityczny, ale po co skoro telewizor mówi że jest git to jest git. Nie szkodzi że z roku na rok na onkologii przybywa, nie szkodzi że wszystkie choroby poza zakaźnymi stały się chorobami rzekomo przewlekłymi nieuleczalnymi. Telewizja mówi że dlugość życia sìe wydłuża to przecież tak jest, a poźniej jest płacz i zgrzytanie zębów jak trzeba zdechnąć i ta wspaniała nauka rozkłada ręce :-D

Przerobiłem już sporo takich przegrywów jak ty, których obecnie opie**alają robaki w ziemi. Powodzenia :lol:

Siriuz

2022-12-21, 12:14
pytolsky napisał/a:

dziwnym trafem cały świat ukrył przed wami dowody na skuteczność tych waszych szurskich wysrywów



Typie, gość wyraźnie napisał, że tacy jak Ty zrobią wszystko aby ukryć swoje niedoj***nie mózgowe lub zwykłe tchórzostwo przed braniem odpowiedzialności za własne decyzje. Właśnie to robisz. Dowodów jest dość, zwyczajnie ich nie dopuszczasz do siebie. O skuteczności preparatów antycovidowych (a raczej ich braku) wypowiadali się na przesłuchaniach przedstawiciele Pfizera. Szury maja z was po prostu teraz jedną wielką bekę, bo wszystko przed czym przestrzegali na początku pandemii ziściło się, łącznie z j***ną inflacją, która tak zaskoczyła rządowych "ekspertów". Nam pozostaje tylko odpychać was patykiem jak spływacie do szamba bo przyklejacie się jak każde gówno.

Leatherface

2022-12-21, 12:21
Marcinqqq napisał/a:

w życiu psa nie miałeś a co dopiero dzieci, czy znajomych, więc skończ pie**olić



Nie mierz innych swoją miarą, musisz przyjąć do wiadomości że nie każdy jest takim nieudacznikiem jak ty, taka bolesna prawda. Psy posiadałem 2 i nie, nie napie**alalem ich i nie trzymałem w domu. Skoro już sobie wszystko wyjaśniliśmy to możesz wracać do piwnicy marszczyć freda przed monitorem. :lol:

końqbent

2022-12-21, 12:30
Płacze jakby jej smartfon upadł.

Arashi91

2022-12-21, 13:49
pytolsky napisał/a:

Taaa... i dziwnym trafem cały świat ukrył przed wami dowody na skuteczność tych waszych szurskich wysrywów i stworzył spójną naukę zwaną "biologią", która jednak mówi co innego I to odrzucanie dokonań biologii macie z feministkami akurat wspólne. Bill Gates pewnie teraz płacze w kącie, bo nie zdołał zaczipować jakiegoś polaczka, przez co teraz 5G i chemitrailsy nie będą w stanie mu zaszkodzić (o czym zresztą wcześniej pomyślał, zakładając foliową czapeczkę i profilaktycznie nie wychodząc z piwnicy). A potem taki gówniak antyszczepa przychodzi do lekarza i "ale jak to, nieleczona choroba? jakie wizyty profilaktyczne i badania? czemu mój bombelek przeżyje krócej niż jego równieśnicy?". Nawet mi was nie żal.



Ja myślę, że to nie jest tak. Możemy się dietować, szczepić, ćwiczyć i filtrować przez 40 masek i oczyszczaczy, a i tak w 99% o długości naszego życia i jakości naszego zdrowia decyduje genetyka. Jeżeli ktoś ma dobre geny, jest "zdrowy jak koń", poprawnie odżywiony i nie ma jakichś dziwnych nałogów to 90 zobaczy bez problemu nawet jak będzie pił, palił i leżał na kanapie całe życie (sam znam takie przypadki). Na ogół tacy ludzie właśnie chwalą się, że nie potrzebują szczepionek, nie łapią gryp, covidów (znaczy łapią, ale nawet o tym nie wiedzą bo ich organizm rozpie**ala te wirusy jak Khalidow Pudziana), a podstawowy pakiet szczepień i tak mają za sobą (antyszczepy to zjawisko stosunkowo nowe, dzieci nie chcą szczepić, ale sami książeczki mają pełne szczepień ze swojego dzieciństwa).

Normalnie nie byłby to taki problem, bo standardowe zagrożenia typu gruźlica, żółtaczki, różyczki, odry itp. szczepionki niemal wybiły i nawet jak ktoś nie zaszczepi dziecka, to ma ono maleńkie szanse, że coś złapie. Dlatego antyszczepy szczycą się tym, że nie szczepili, a ich dzieci zdrowe. Tylko utopia się skończyła kiedy najechało się do Polski "uchodźców". Ukraina to Somalia Europy. Tam ludzie nawet podstawowych szczepień nie mają i ich chore dzieci w tej chwili wylądowały z naszymi - coraz częściej nieszczepionymi. W szpitalach od razu było to widać. To samo tyczy się grypy, którą najpierw okrzyknięto wymarłą dzięki COVIDowi, maskom i dystansowi. Nagle mamy rekordy zachorowań ostrych na grypę. Skąd? Takie same fale były co roku znane na Ukrainie, kończyły się masowymi zgonami jak na państwo III świata przystało. Nam przywieźli teraz to samo. Wirus, który w polskiej populacji był marginalnym zjawiskiem (tylko ok 2% zachorowań na grypę faktycznie było dziełem wirusa, reszta to były mniej lub bardziej ostre przeziębienia zwyczajowo kwalifikowane jako "grypa" ponieważ u nas zwykło się na każde przeziębienie tak mówić. Każdy kto chociaż raz był na L4 z powodu "grypy" wie, że żadnego testu mu nie robiono, tylko z miejsca leki, zwolnienie i nara). Teraz mamy za to prawdziwego wirusa.

pytolsky

2022-12-21, 13:54
Leatherface napisał/a:

Przerobiłem już sporo takich przegrywów jak ty, których obecnie opie**alają robaki w ziemi. Powodzenia



I jeszcze ten internetowy John Rambo, ilu to on już ludzi nie odj***ł xD


Leatherface

2022-12-21, 14:04
Dziwi mnie że tak wielu boi się myśleć. Nie mówiąc już o strachu przed opuszczeniem zagrody, czyli strefy komfortu. Tam gdzie nie ma wiedzy jest wiara, w tym przypadku w propagandę. Jednak to rzecz naturalna w przyrodzie, że zawsze będzie więcej zwierzyny(bezmyślnej, bezkrytycznej tłuszczy) niż drapierzników(spryciarzy którzy na tej bezmyślności i łatwowierności robią hajs). Każdy jest kowalem swego losu, jednak większość oddaje z lenistwa swój los w obce ręce, bo jak to często mówią:"wierzę że ludzie są jednak dobrzy" :lol:

pytolsky napisał/a:

I jeszcze ten internetowy John Rambo, ilu to on już ludzi nie odj***ł xD



Nie odj***łem, zdechli sami bo byli głupcami takimi jak ty :-)

pytolsky

2022-12-21, 14:23
Leatherface napisał/a:

Dziwi mnie że tak wielu boi się myśleć. Nie mówiąc już o strachu przed opuszczeniem zagrody, czyli strefy komfortu. Tam gdzie nie ma wiedzy jest wiara, w tym przypadku w propagandę. Jednak to rzecz naturalna w przyrodzie, że zawsze będzie więcej zwierzyny(bezmyślnej, bezkrytycznej tłuszczy) niż drapierzników(spryciarzy którzy na tej bezmyślności i łatwowierności robią hajs). Każdy jest kowalem swego losu, jednak większość oddaje z lenistwa swój los w obce ręce, bo jak to często mówią:"wierzę że ludzie są jednak dobrzy"
Nie odj***łem, zdechli sami bo byli głupcami takimi jak ty



jp, piwniczne szury jako drapieżniki xD gejów jest pewnie tyle samo co was przygłupów, to może j***nie się po dupach jest oznaką sprytu? W końcu większość tego nie robi. I jaki ty niby hajs zrobiłeś na pandemii, internetowy zabijako-drapieżniko-milionerze?

Swoją drogą, niezaszczepieni umierali w zeszłym roku 10 razy częściej na kowid i 3 razy częściej ogółem. No w ch*j zdrowy tryb życia prowadzicie, towarzyszu.

kuron997

2022-12-21, 14:28
Jeszcze głupia pinda swoje drugie dziecko na traume naraża tym widokiem :/

Leatherface

2022-12-21, 14:40
pytolsky napisał/a:

jp, piwniczne szury jako drapieżniki xD gejów jest pewnie tyle samo co was przygłupów, to może j***nie się po dupach jest oznaką sprytu? W końcu większość tego nie robi. I jaki ty niby hajs zrobiłeś na pandemii, internetowy zabijako-drapieżniko-milionerze?
Swoją drogą, niezaszczepieni umierali w zeszłym roku 10 razy częściej na kowid i 3 razy częściej ogółem. No w ch*j zdrowy tryb życia prowadzicie, towarzyszu.



Te dane to masz "z" jeśli można zapytać? Żyj sobie dalej w świecie iluzji, życie i tak to zweryfikuje prędzej czy później, nie musimy sobie niczego udowadniać. Szczepy mają jednak to do siebie że muszą za wszelką ceną dla komforu psychicznego narzucić swoje prawdy objawione bo inaczej nie będą mogli spać w nocy. Nie wiem czy bardziej to śmieszne czy żalosne i kto jest bardzieĵ tępy, feministki czy systemowcy :lol:

Alonso

2022-12-21, 15:18
Na drugi raz nie będzie się rozglądała gdzie można taniej kupić bluzkę, tylko będzie pilnować gówniaka.