18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Federacji Agresorów

C0C0JUMBO • 2022-08-23, 22:51
Chyba komuś nie przypadł do gustu hymn Rosji


piroman88

2022-08-24, 10:49
Jeszcze niedawno sraliście sie że ukry to małpy, że pułk azow, naziści i banderowcy(zresztą kto był na ukrainie ten wie) a teraz nagle sie okazuje że nazizmu tam nie ma xD pomijając że ukry to nawet nie jest naród.

Czystki etniczne robione przez żydostwo nikomu nie przeszkadzają, nikt nie bojkotuje izraela. Wojny prowadzone przez USA są spoko bo amerykański żołnierz to zawodowiec i jedzie zabijać za kase, z własnej woli. Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan xD

pie**olenie że tam taka propaganda straszna(co jest faktem) a tego że na zachodzie jest jeszcze lepiej to nikt nie widzi.

Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram żadnej wojny, ale to co tu sie odpie**ala to jest hipokryzja na poziomie żydów.

Love_is_Love

2022-08-24, 11:05
Właśnie Sikorski i Tusk o tym mówili. Nie możemy karać zwykłych Rosjan brakiem wiz na przykład - bo są tam też zwykli dobrzy ludzie, będący przeciwni zbrodniczemu reżimowi. Jaką tam trzeba mieć odwagę żeby taki głośnik z hymnem rozj***ć - szanuję typa.

Warte odnotowania jednak jest że jakaś patusiarnia z tamtejszego TVP zaczęła śpiewać - zastępując głośnik...

mit2

2022-08-24, 12:30
piroman88 napisał/a:

Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan


Bo kacapy to bydło. To najgorsze ścierwo - gwałcący, mordujący, rabujący stepowi barbarzyńcy.
W Buczy to nie putler biegał i mordował, a właśnie stwory pobrane z puli ludności kacaplandu.

Oczywiście upadlińcy mają wyraźną nadreprezentację neonazistów i duża część czci tego cwe*a banderę. Tylko jeżeli u ukrów jest dużo neonazistów, to u kacapów jest cała ich armia. Sam dugin, którego córeczka właśnie poszła się j***ć, jest członkiem czarnego zakonu ss...

to...........10

2022-08-24, 15:43
piroman88 napisał/a:

Jeszcze niedawno sraliście sie że ukry to małpy, że pułk azow, naziści i banderowcy(zresztą kto był na ukrainie ten wie) a teraz nagle sie okazuje że nazizmu tam nie ma xD pomijając że ukry to nawet nie jest naród.
Czystki etniczne robione przez żydostwo nikomu nie przeszkadzają, nikt nie bojkotuje izraela. Wojny prowadzone przez USA są spoko bo amerykański żołnierz to zawodowiec i jedzie zabijać za kase, z własnej woli. Ale jak Rosyjskie wojsko(poborowe, przymusowe znaczy) jedzie na wojne to nagle cały naród jest winny, 100% rosjan xD
pie**olenie że tam taka propaganda straszna(co jest faktem) a tego że na zachodzie jest jeszcze lepiej to nikt nie widzi.
Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram żadnej wojny, ale to co tu sie odpie**ala to jest hipokryzja na poziomie żydów.



Skończ to prawackie pie**olenie :D

mazga50

2022-08-24, 16:38
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.



https://pl.wikipedia.org/wiki/Prowokacja_gliwicka

T.G.S.

2022-08-24, 23:00
kozak

ale od niedawna nie ma już dla mnie "zwykłych rosjan" i tyle

neo001

2022-08-25, 08:28
Szary_Jeleń napisał/a:

Dobrze zrobił, powinien dostać nagrodę.



A dostanie kulkę w łeb i świat o tym się nawet nie dowie - ot głupek pospolity, bo o samym filmiku jutro zaponę. Oczywiście zanim zaczniecie po mnie jechać jak po kacapskim śmieciu, to spróbujcie napisać dlaczego się mylę :P

xm...........ki

2022-08-25, 08:48
i tyle go widzieli

jasypan

2022-08-25, 13:13
mwaski napisał/a:

Skończ to prawackie pie**olenie



Już w drugim komentarzu prawdę nazywasz prawackim pie**oleniem, to by się zgadzało, bo od kłamstwa, naginania rzeczywistości oraz hipokryzji jesteście wy, lewackie k***y.