18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hymn Federacji Agresorów

C0C0JUMBO • 2022-08-23, 22:51
Chyba komuś nie przypadł do gustu hymn Rosji


zlaskipanskiejbozydarr

2022-08-23, 23:41
Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.

meloox

2022-08-23, 23:47
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.



.Proszki zabyłes...

EksporterZła

2022-08-23, 23:49
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.



Mój drogi, ich propaganda właśnie dostała na tacy męczenniczkę za sprawę :)

Heliar

2022-08-23, 23:49
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Ciekawi mnie jedno, czy te k***y z rosyjskiej propagandowej telewizji zmieniły retorykę, kiedy jedną dz**ke wysadzili w powietrze? Dotarło do nich że ich pie**olenie o dezanyfikacji Ukrainy może przynieść ciekawe skutki? Mam wrażenie że gryzą się k***y w język.



Ni ch*ja.

Szary_Jeleń

2022-08-23, 23:51
Dobrze zrobił, powinien dostać nagrodę.

Frank_Lopez

2022-08-24, 01:14
Gdyby to było u nas to można by to nazwać zdziczeniem i sk***ysyństwem, ale robiąc to tam wykazał się jednak odwagą i nie jest wykluczone, że srogo za to zapłaci w jakiejś kolonii karnej.

Pomurnik666

2022-08-24, 03:57
Buddaa09 napisał/a:

brawo policja



j***ć rosje xD

qrcok

2022-08-24, 05:43
EksporterZła napisał/a:

Mój drogi, ich propaganda właśnie dostała na tacy męczenniczkę za sprawę



Tym bardziej męczęnniczkę, im bardziej sami w tym maczali łapy.
Baba niby zginęła na autostradzie, a na zdjęciach piesi, betonowe słupy przy jezdni, zabudowania...
...ojciec w ostatniej chwili nie wsiadł do własnego samochodu (bardzo interesujące może być co/kto go do tego przekonało)
...w trumnie lalka jak malowana mimo, że przed chwilą miała się cała usmażyć
...nawet Ukraińcom średnio na rękę byłby ten trup

co za przypadek...

S.Cat

2022-08-24, 06:31
Jakbym słuchał takiego gówna to pewnie też bym tak zareagował.

pAwko7

2022-08-24, 07:16
I cyk 15 lat na dalekiej Syberii ;-)

Payan

2022-08-24, 07:42
I te mochery, jak najgłośniej, niczym w kościele. Bo stała się katastrofa.

dogip

2022-08-24, 08:23
To najprawdopodobniej Ryga. Rozbierają tam pomnik zwycięstwa. Pomnik rosyjski. Dochodziło tam do prowokacji Rosjan, no i ktoś zareagował.

Mzimu

2022-08-24, 09:37
dogip napisał/a:

To najprawdopodobniej Ryga. Rozbierają tam pomnik zwycięstwa. Pomnik rosyjski. Dochodziło tam do prowokacji Rosjan, no i ktoś zareagował.



Jak Ryga, to się dziwię, że policja nie pie**olnęła tych głośników.