18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hopsa sa czy to zamach? Nie to tylko w dupke....

Matzdorf • 2019-11-27, 12:35
A jakby zachowała się baba? A sorry baba pewnie w skodzie...





I pewnie ten tekst "o ty ciulu..." :karabin:

Mirfall

2019-11-28, 01:15
Nie no gruba akcja, milimetry i na harda.... Japie**ole co za gówno

~Velture

2019-11-28, 01:16
jarler napisał/a:

@up
Doklej sobie na youtube'ie
Przy twoim sposobie jazdy to powinnaś mandaty za tamowanie ruchu dostawać



Przy twoim sposobie myślenia r*chasz facetów. Taka prawda.

ruskiarbuz

2019-11-28, 01:19
jarler napisał/a:

@up
Doklej sobie na youtube'ie
Przy twoim sposobie jazdy to powinnaś mandaty za tamowanie ruchu dostawać



To baba? To z takim językiem wypowiedzi rzeczywiście tylko baba...

~Velture

2019-11-28, 02:36
jarler napisał/a:

@up
Doklej sobie na youtube'ie
Przy twoim sposobie jazdy to powinnaś mandaty za tamowanie ruchu dostawać



Jebie mnie co jakiś żydek z tvp pie**oli o "ustąpieniu pierwszeństwa" skoro ja napisałem wyraźnie o j***nym omijaniu innego pojazdu ustępującemu pierwszeństwa pieszemu...

Ty jesteś taki tępy czy po prostu jak większość debili selektywnie interpretujesz wyrwane z kontekstu wypowiedzi na swoją korzyść?

Jak pisałem wcześniej - zróbcie tak przy policji i sami się przekonajcie kto ma rację jeśli nie potraficie k***a kojarzyć faktów i czytać ze zrozumieniem.
Pominąłem to j***ne ustępowanie pierwszeństwa aby ci ułatwić a ty dalej k***a z klapkami na oczach pie**olisz swoje kacapały.
Nie wolno k***a ci ruszyć jeśli inny stoi przed przejściem na którym jeszcze ktoś się znajduje.
Nie potrafię tego prościej wytłumaczyć ale obstawiam, że nauczenie tego upośledzonej psychicznie osoby z IQ na poziomie oszałamiających 70 punktów by zajęło mniej czasu niż nauczenie ciebie tego.

Jeśli masz odmienną opinię na temat przytoczonych faktów to jesteś dla mnie po prostu kretynem niczym się nie różniącym od masy idiotów którzy uważają, że ziemia jest płaska.

kargoolek

2019-11-28, 07:12
Vertułkę, jak będziesz robić prawo jazdy, to Ci wszystko wytłumaczą. Tymczasem nie bądź typowym głupkiem, co tylko przy monitorze potrafi wypisać esej z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem w temacie zupełnie mu obcym. Zanim napiszesz 10ty CHYBIONY post po tym filmikiem wpisz proszę w google "przejście dla pieszych kiedy można wjechać" i może zabłyśniesz na teorii. Nie każdy zdaje za pierwszym razem, ale powodzenia!

Wojtvz

2019-11-28, 07:29
~Velturałkę napisał/a:

Jebie mnie co jakiś żydek z tvp pie**oli o "ustąpieniu pierwszeństwa" skoro ja napisałem wyraźnie o j***nym omijaniu innego pojazdu ustępującemu pierwszeństwa pieszemu...



Straszne pierdoły piszesz. Przykład: Przed WORDem gdzie zdawałem prawo jazdy, a dokładniej na wyjeździe jest jebitnie długie przejście dla pieszych i oczywiście trzeba było przepuścić pieszego dopóki nie przejdzie za wysokość mojego samochodu. No chyba że egzaminator to ślepa p*zda i jak ruszyłem, a babie zostało jeszcze jakieś 10m przejścia do pokonania to powinien na wejściu mnie oblać, a gówno prawda wszystko zrobiłem zgodnie z przepisami, każdemu zdarza się pie**olić głupoty bynajmniej Ty nie potrafisz się do tego przyznać.

Ti...........ch

2019-11-28, 08:13
Wojtvz napisał/a:

Straszne pierdoły piszesz. Przykład: Przed WORDem gdzie zdawałem prawo jazdy, a dokładniej na wyjeździe jest jebitnie długie przejście dla pieszych i oczywiście trzeba było przepuścić pieszego dopóki nie przejdzie za wysokość mojego samochodu. No chyba że egzaminator to ślepa p*zda i jak ruszyłem, a babie zostało jeszcze jakieś 10m przejścia do pokonania to powinien na wejściu mnie oblać, a gówno prawda wszystko zrobiłem zgodnie z przepisami, każdemu zdarza się pie**olić głupoty bynajmniej Ty nie potrafisz się do tego przyznać.



A jeśli pieszy nagle sobie przypomni, że nie wyjął dildosa zdupy, musi wrócić na chatę i zrobi w tył zwrot to co wtedy?

Wojtvz

2019-11-28, 08:24
Tilg_die_Schmach napisał/a:

A jeśli pieszy nagle sobie przypomni, że nie wyjął dildosa zdupy, musi wrócić na chatę i zrobi w tył zwrot to co wtedy?



Wydaje mi się, że nie wolno zawracać na przejściu

kargoolek

2019-11-28, 08:26
Tilg_die_Schmach napisał/a:

A jeśli pieszy nagle sobie przypomni, że nie wyjął dildosa zdupy, musi wrócić na chatę i zrobi w tył zwrot to co wtedy?



pieszy MA OBOWIĄZEK przejść na drugą stronę jezdni równym, miarowym krokiem.

jarler

2019-11-28, 08:43
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Ludzie, którzy myślą że Velture to zmywarka powinni z automatu stracić możliwość pisania komentarzy.


Gówno mnie obchodzi czy Velturałkę to Velture czy ki ch*j.. patrzyłem na ikonę przy nicku

Tilg_die_Schmach napisał/a:

A nie można tamować ruchu jadąc zgodnie z przepisami. To jak że ślimakiem na wjeździe na autostradę - często dozwolone jest tam do 50/60 km/h, ale wszyscy już cisną pod 80. Więc jak ja będę jechał przepisowo 60 to tamuje ruch czy nie?


Jebnij jeszcze kilka innych zachowań zgodnych z przepisami na dowód, że nie można ruszyć, jak już pieszy przeszedł. :homer:

Velturałkę napisał/a:

Przy twoim sposobie myślenia r*chasz facetów. Taka prawda.


No tutaj to się pomyliłeś. Raczej oni ciebie.

Velturałkę napisał/a:

Jebie mnie co jakiś żydek z tvp pie**oli o "ustąpieniu pierwszeństwa" skoro ja napisałem wyraźnie o j***nym omijaniu innego pojazdu ustępującemu pierwszeństwa pieszemu...


Nie no trollujesz, bo nie można być aż tak ciężkim debilem i nie rozumieć obrazków z tekstem.

Tilg_die_Schmach napisał/a:

A jeśli pieszy nagle sobie przypomni, że nie wyjął dildosa zdupy, musi wrócić na chatę i zrobi w tył zwrot to co wtedy?


To go k***a rozjeżdżasz, w końcu miał swój czas na przejście.

GoGeTa

2019-11-28, 09:30
k***A prawie nic nie widać kto takie guano wrzuca weźcie k***A nie macie co robić japie**ole nic nie widać

Ti...........ch

2019-11-28, 09:57
kargoolek napisał/a:

pieszy MA OBOWIĄZEK przejść na drugą stronę jezdni równym, miarowym krokiem.



Zasada ograniczonego zaufania :kawa:

jarler napisał/a:

Gówno mnie obchodzi czy Velturałkę to Velture czy ki ch*j.. patrzyłem na ikonę przy nicku
Jebnij jeszcze kilka innych zachowań zgodnych z przepisami na dowód, że nie można ruszyć, jak już pieszy przeszedł.
No tutaj to się pomyliłeś. Raczej oni ciebie.
Nie no trollujesz, bo nie można być aż tak ciężkim debilem i nie rozumieć obrazków z tekstem.
To go k***a rozjeżdżasz, w końcu miał swój czas na przejście.



Nie spinaj się tak, bo popuścisz z wrażenia...

bocian87

2019-11-28, 10:51
Velturałkę napisał/a:


Jeszcze jakiś k***a domorosły motoznawca chce coś dodać?



Aaaaa ch*j... TAK :)

Od kiedy to wymija się coś znajdującego się z tyłu i do tego znajdującego się ciągle w ruchu? Już pominę, że Ford był na innym pasie ruchu bo niby nie ma o tym w ustawie ale na ludzki rozum można się domyślić, że omija się coś znajdującego się na swojej drodze a nie obok niej. Obok się coś mija a nie omija.

Jeśli już to było by to wyprzedzanie ALE drugie auto zatrzymywało się przed pasami w momencie jak Cactus już ruszał = nie było wyprzedzania, bo żeby kogoś wyprzedzić trzeba znajdować się ZA nim.

~Velture

2019-11-28, 12:04
bocian87 napisał/a:

Aaaaa ch*j... TAK
Od kiedy to wymija się coś znajdującego się z tyłu i do tego znajdującego się ciągle w ruchu? Już pominę, że Ford był na innym pasie ruchu bo niby nie ma o tym w ustawie ale na ludzki rozum można się domyślić, że omija się coś znajdującego się na swojej drodze a nie obok niej. Obok się coś mija a nie omija.
Jeśli już to było by to wyprzedzanie ALE drugie auto zatrzymywało się przed pasami w momencie jak Cactus już ruszał = nie było wyprzedzania, bo żeby kogoś wyprzedzić trzeba znajdować się ZA nim.



Kolejny.... Wyprzedzanie to masz jak samochód się porusza a jak stoi to się omija, ja pie**olę. Masz jeszcze wymijanie kiedy coś jedzie z przeciwka....

Dobra, z debilami nie dyskutuję bo sprowadzą mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Pozdro, poćwicz.

Sonal

2019-11-28, 12:14
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Zasada ograniczonego zaufania



Poczytaj kodeks, kiedy (potocznie zwaną) zasadę ograniczonego zaufania należy stosować. Bo mam wrażenie, iż błędnie sądzisz jak większość - iż zawsze, że jest to wręcz nadrzędna zasada, bez której nawet nie odpalaj silnika.

Co zaś do dyskusji - to nie ma sensu rozmawiać z debilami, którzy nie znają podstawowych pojęć. I TAK - mamy tutaj wykroczenie polegające na omijaniu samochodu jadącego w tym samym kierunku, który przepuszcza pieszych.

Czy ja tak robię (stoję aż pieszy zejdzie z pasów)? NIE. Ale mam świadomość, iż taki istnieje - i gdyby Policja mnie zatrzymała i chciała za to wręczyć (słuszny wg przepisów) mandat - to przyjąłbym bez marudzenia.