18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homożona zajebała adoptowaną 1,5 roczną córkę

Halman • 2017-11-09, 12:28
Cytat:

Do tragedii doszło w miejscowości Cardiff w Wielkiej Brytanii. Dziewczynka została umieszczona pod opieką homoseksualnej pary we wrześniu 2015 r. W tym czasie opiekę nad dzieckiem wspólnie z parą sprawował urząd Vale of Glamorgan w południowej Wali, którego urzędnicy odwiedzili parę 12 razy. MatthewScully-Hicks znęcał się nad dzieckiem, gdy jego partner był poza domem. Dziecko miało ma ciele liczne obrażenia ciała i urzędnicy przeprowadzili pięć konsultacji medycznych, ale pomimo tego nikt nie wstrzymał procedury adopcyjnej.

Sąd przyznał homoseksualnej parze prawa do opieki 12 maja, a niecałe dwa tygodnie później dziecko zostało śmiertelnie pobite. Jak podają brytyjskie media, na kilka godzin przed tragedią, mężczyzna zabrał dziecko do sklepu z ubraniami, żeby kupić jej strój na przyjęcie z okazji zakończenia procesu adopcji.

Agresywny mężczyzna został skazany na 18 lat więzienia. Policja wszczęła śledztwo i sprawdza, czy urzędnicy kontrolujący proces adopcji mogli dopuścić do zaniedbania swoich obowiązków.



Mój komentarz; Może nie chodzi o nieprawidłowości w procesie adopcji a w społecznym zj***niu umysłowym pozwalającym w ogóle na to?

Żródło

nowynick

2017-11-09, 12:52
Mój komentarz... no rzesz k***a mać :wisielec: :fuck-off:

ul...........rt

2017-11-09, 13:27
Tak to jest jak się dzieci oddaje zboczeńcom

100Burned

2017-11-09, 13:31
Nie miałem okazji dyskutować z żadnym ok***ieńcem na temat prawa do adopcji dla pedalistów ale jak mi się kiedyś zdarzy to chyba strzelę w pysk. Nie ważne czy gościa czy babkę. Po prostu liść na opamiętanie.

Wszyscy tacy k***a mili i normalni (za wyjątkiem grzebania sobie w dupie naprzemiennie) ale jak chodzi o molestowanie, gwałty znęcanie nad adoptowanym dzieckiem to k***a mur beton że to robią pedryle.

mygyry

2017-11-09, 14:01
Ciekawe kiedy schizofreników wykreślą z listy osób chorych psychicznie...

marksista13

2017-11-09, 14:23
A o sprawie np. Josefa Fritzla to już nikt nie słyszał. Hetero, który więził i gwałcił swoją córkę, z którą miał dziecko (które też zresztą molestował).

Loaloa

2017-11-09, 14:36
Mój komentarz: całe szczęście, że pary hetero nie katują dzieci. W związku z tym całą energię można skupić na dopie**alaniu się do par homo, zamiast dbać o to, żeby żadnym dzieciom nie działa się krzywda.

P.S.Całe szczęście, że w cebulandii pary homo nie mogą adoptować dzieci. Dzięki temu żadne dziecko nie jest krzywdzone przez swoich opiekunów.

Red_Devil_1878

2017-11-09, 14:37
Fajne, że w normalnych katolickich rodzinach takie rzeczy się nie zdarzają.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-09, 14:40
@marksista13

Bo to jest tak, jak z ciapakami, ciapak zacznie z siekierami i nożami latać po pociągu i dźgać ludzi drąc ryja "allah akbar" to wtedy wszystko się rozpisuje hurr zamach durr, zwłaszcza tzw. "prawackie media" popierające rządzącą lewicę socjalistyczną, bo to jest temat popularny, wywołujący emocję, czyli duża oglądalność i dużo wyświetleń reklam - czysty medialny biznes, clickbaity.
Jak z siekierami i nożami latają biali po pociągach to już mało kto to ogląda - dzień jak co dzień, patola na porządku dziennym.

Tak i jest również z tematem j***nia dzieci, przemoc w rodzinie, najwięcej emocji wywołuje albo j***nie dzieci przez księży albo j***nie dzieci przez pary homoseksualne, bo to wywołuje najwięcej emocji, dyskusji, zainteresowania i oglądalności reklam ;-)
Ale gdy już w parach heteroseksualnych takie rzeczy się dzieją to już nikt nie ma bólu dupy, albo jak dziecko molestowane jest przez nauczyciela albo przez nie wiem k***a hydraulika to już nie ma emocji i bólu dupy :amused:

biala20

2017-11-09, 15:28
Zaj***ć obydwu zboczeńców w bardzo bolesny sposób! A j***nych urzędasów pozwalających na adopcję przez zboczone k***y, oblać benzyną i podpalić! Najlepiej publicznie, na stadionie!

ewangelik

2017-11-09, 17:22
Teraz dzieci tych co wydali pozwolenie, powinni dać swoje dzieci im do wychowania.

dziadek8724

2017-11-09, 17:55
marksista13 napisał/a:

A o sprawie np. Josefa Fritzla to już nikt nie słyszał. Hetero, który więził i gwałcił swoją córkę, z którą miał dziecko (które też zresztą molestował).




donkapusta

2017-11-09, 18:10
To nie ma nic wspólnego z islamem czy tam pederastią. whatever

SpeedyG

2017-11-09, 19:17
Chora psychicznie, normalne lesbijki, które ja znam nie afiszują się ze swoją przypadłością i wiedzą, że są wybrykiem natury, który w procesie ewolucji zostanie zlikwidowany i nie rozmnoży się. To ich słowa, nie chcą mieć dzieci i ogólnie to chciałby móc wziąć ślub cywilny, żeby zabezpieczyć się w sprawie dziedziczenia, pełnomocnictwa, itp.
Z niektórymi lesbijkami jest tak, że są jak dobry kumpel. Można iść na piwo, pośmiać się nawet z ich seksualności proponując seks. Można spróbować wyr*chać partnerkę, jak dobra dupa, bo od co może zrobić dziewczyna? W mordę nie da, a może przyłączy się i będzie trójkąt?

mirasdraka

2017-11-09, 19:24
Kara smierci dla ch*ja najlepiej publiczna.