18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homożona zajebała adoptowaną 1,5 roczną córkę

Halman • 2017-11-09, 12:28
Cytat:

Do tragedii doszło w miejscowości Cardiff w Wielkiej Brytanii. Dziewczynka została umieszczona pod opieką homoseksualnej pary we wrześniu 2015 r. W tym czasie opiekę nad dzieckiem wspólnie z parą sprawował urząd Vale of Glamorgan w południowej Wali, którego urzędnicy odwiedzili parę 12 razy. MatthewScully-Hicks znęcał się nad dzieckiem, gdy jego partner był poza domem. Dziecko miało ma ciele liczne obrażenia ciała i urzędnicy przeprowadzili pięć konsultacji medycznych, ale pomimo tego nikt nie wstrzymał procedury adopcyjnej.

Sąd przyznał homoseksualnej parze prawa do opieki 12 maja, a niecałe dwa tygodnie później dziecko zostało śmiertelnie pobite. Jak podają brytyjskie media, na kilka godzin przed tragedią, mężczyzna zabrał dziecko do sklepu z ubraniami, żeby kupić jej strój na przyjęcie z okazji zakończenia procesu adopcji.

Agresywny mężczyzna został skazany na 18 lat więzienia. Policja wszczęła śledztwo i sprawdza, czy urzędnicy kontrolujący proces adopcji mogli dopuścić do zaniedbania swoich obowiązków.



Mój komentarz; Może nie chodzi o nieprawidłowości w procesie adopcji a w społecznym zj***niu umysłowym pozwalającym w ogóle na to?

Żródło

z3r0c00l1337

2017-11-09, 19:31
Jak kolega wyżej, kara śmierci powinna być. Dziecko potrzebuje kobiety jako matki a nie chorą osobę która lubi pakować kolegę w kakao. Żaden pedał nie zastąpi niestety delikatności, czułości, cierpliwości i "dotyku kobiety" ;) . Kobiety zostały stworzone do tego, czy tego chcecie czy nie Sk***YSYNY SPEDALONE.

KlinikaAborcyjna

2017-11-09, 20:00
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@marksista13

Bo to jest tak, jak z ciapakami, ciapak zacznie z siekierami i nożami latać po pociągu i dźgać ludzi drąc ryja "allah akbar" to wtedy wszystko się rozpisuje hurr zamach durr, zwłaszcza tzw. "prawackie media" popierające rządzącą lewicę socjalistyczną, bo to jest temat popularny, wywołujący emocję, czyli duża oglądalność i dużo wyświetleń reklam - czysty medialny biznes, clickbaity.
Jak z siekierami i nożami latają biali po pociągach to już mało kto to ogląda - dzień jak co dzień, patola na porządku dziennym.

Tak i jest również z tematem j***nia dzieci, przemoc w rodzinie, najwięcej emocji wywołuje albo j***nie dzieci przez księży albo j***nie dzieci przez pary homoseksualne, bo to wywołuje najwięcej emocji, dyskusji, zainteresowania i oglądalności reklam ;-)
Ale gdy już w parach heteroseksualnych takie rzeczy się dzieją to już nikt nie ma bólu dupy, albo jak dziecko molestowane jest przez nauczyciela albo przez nie wiem k***a hydraulika to już nie ma emocji i bólu dupy :amused:



Taaak, a mamę Madzi to pokazywali k***a aż do porzygu tak długo ją pokazywali :kawa:

ellsworth

2017-11-09, 20:03
HAL9000/2 napisał/a:



Mój komentarz; Może nie chodzi o nieprawidłowości w procesie adopcji a w społecznym zj***niu umysłowym pozwalającym w ogóle na to?

Żródło


Gdyby podchodzić do tego w ten sposób, to w przypadku par heteroseksualnych gdzie takie sytuacje mają miejsca po tysiąckroć częściej dopiero byłoby "argumentem" do odebrania wszystkich dzieci.

lucilla

2017-11-09, 20:05
Spoko tylko, że w w parach hetero też się zdarzają takie przypadki. Jak ktoś jest zj***ny to ani wyznanie, ani orientacja nie ma nic do rzeczy.

Mors_Nigra

2017-11-09, 20:09
Ale ich gówno obchodzi czy jakieś dzieci są krzywdzone czy nie, nie kumacie? Nienawidzą kilku grup społecznych i jak mają tylko okazję to będą pluć na wszystko co z tymi grupami związane by leczyć własne kompleksy stawiając się ponad innymi, by wyrzucić swoje frustracje przenosząc je na innych etc. Tak było, jest i będzie.

manson__

2017-11-09, 20:31
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Taaak, a mamę Madzi to pokazywali k***a aż do porzygu tak długo ją pokazywali :kawa:


Oj tam.. raz się zdarzyło..

józekdeluxe

2017-11-09, 20:53
Wczoraj oglądałem dokument, z którego wynikało, że u homoseksualistów zachodzi jakaś zmiana w mózgu widoczna już w okresie embrionalnym. Dzieje się to również u zwierząt. Czyli jest to zwykła anomalia jak zespół downa itd. Jest nadzieja, że ludzkość poradzi sobie z tym problemem.

Maja83

2017-11-09, 22:36
W Polsce, w Pucku mamusia i tatuś w rodzinie zastępczej znęcali się nad dziećmi,aż zamordowali 2 dzieci!! Tak to jest jak się oddaje dzieci nie- zboczńcom. Homo czy hetero, pojeby są wszędzie.

elfis

2017-11-10, 00:11
na szczęście pedalskie pary mało kiedy dostają dzieci do katowania, bo statystyka mówi że wspólczynnik par hetero-patologii jest osiem tysięcy razy mniejszy niż homo-patologii

BenderXXX

2017-11-10, 00:47
Ja pie**ole, lewackie sp***olenie umysłowe nie przestaje mnie zadziwiać. HAL wstawił informację o homoseksualnej parze, która przycziniła się do zgonu dziecka a wy, k***a, od razu zabieracie się za obrone całokształtu pedalskiego społeczeństwa wytykając heteroseksualne patologie. Każdy normalny człowiek pomyśli "To zwyrodnialec... niemowlaka zabić..." Ale nie lewactwo. Lewactwo już musi zacząć defensywe opierającą się na ataku innych grup społecznych. A co to k***a ma do tego ile jest takich przypadków i gdzie? ch*j was ten dzieciak obchodzi, jedyne co was boli to, że to dwójka pedałow to zrobiła.

Pozwoliłem sobie zrobić takiego gifa. Przyda się pewnie jeszcze nie raz:

Ps. @Loaloa ty jesteś najgłupszy na całym sadolu.



sezamkowyRozpierdol

2017-11-10, 13:12
@BenderXXX

Ja myślę, że jest to raczej próba zobrazowania hipokryzji i głupoty panującej w tego typu dyskusjach, weź przykład chociażby j***nia dzieci przez księży - hurr durr księża jebią dzieci!, no ale księży jest więcej i nie każdy jebie dzieci :amused: Tak samo jest - hurr durr pedały jebią dzieci!, no ale pedałów jest przecież więcej i nie każdy jebie dzieci :lol:
To jest kwestia emocjonalna, bardziej boimy się ciapaków niż samochodów na ulicach mimo iż więcej ludzi ginie na drogach niż w zamachach terrorystycznych, bo jest to po prostu bardziej medialne i bardziej wywołujące emocje :amused:
Dlaczego nikt nic nie pisze o np hydraulikach, którzy jebią dzieci? albo o listonoszach? Zawsze temat j***nia dzieci dotyczy albo księży albo pedałów :amused:
Bo z tego jest najwięcej kliknięć w reklame - oto cała tajemnica ;-)

BenderXXX

2017-11-10, 20:51
@up

Cytat:

bardziej boimy się ciapaków niż samochodów na ulicach mimo iż więcej ludzi ginie na drogach niż w zamachach terrorystycznych, (...)



Ta... Tylko, że to właśnie ciapaki wbijają się samochodami w tłum ludzi z okrzykiem allahu gej-bar(!) zabijając niewinnych ludzi... Ech sezamkowy... Ty mi tu nie tłumacz bo sam jestes po lewej stronie jak autobus w UK.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-10, 22:51
@BenderXXX

Nie jestem po lewej stronie ;-)
Uważam, że określanie się jako prawak/lewak jest po prostu prymitywne dla prymitywnych ludzi zero-jedynkowych o niskim IQ, którzy nie potrafią poradzić sobie z myślą i rzeczywistością, że świat nie jest czarno-biały, że jest bardzo skomplikowany zamiast próbować przetrawić tą rzeczywistość to upraszczają sobie świat sprowadzając go do dwóch skrajnych wartości, lubię sobie z tych waszych debilnych określeń porobić jaja :lol:
Jak już ktoś kiedyś napisał (nie pamiętam nicku, wybacz) - "nikt nie jest w stanie być w 100% prawakiem ani lewakiem" wbijcie sobie to do tych swoich pustych pseudo politycznych łbów ;-)
Za każdym razem, kiedy coś argumentuje, to zamiast kontrargumentacji dostaję w odpowiedzi prymitywną sieczkę (dez)intelektualną, totalny bełkot oraz a jakże by nie inaczej zostaję nazwany lewakiem, pod innymi tematami nazywano mnie zaś kucem korwina ozjasza, prawakiem etc.

Ale wracając do tematu ;-)

Kompletnie NIE zmienia to faktu, że więcej ludzi ginie na drogach niż w zamachach terrorystycznych, czy ludzie, którzy zginęli na drogach byli czemuś winni?

BenderXXX

2017-11-11, 00:49
@sezamkowyRozpie**ol

Widzisz różnica jest zasadnicza. W zamachach terrorystycznych ludzie są zabijani celowo. Ludzie, którzy zgineli na drodze zgineli przypadkowo (chyba, że wjechał w nich arab samochodem). Dlaczego bronisz muzułmanów? Przecież to jest największe gówno z możliwych. Uśpiona bomba czekająca aż przestanie być w mniejszości.

Oczywiście, że nie ma lewaków/prawaków. Jest ogromy gradient między nimi, jak i cała gama innych pogladów. Ja nazywam lewakami ludzi popierajacych przyjmowanie uchodźców i popierających prawa LGBT.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-11, 10:42
@BenderXXX

No i znowu k***a "bronisz muzułmanów" :amused:
Wyciągasz złe wnioski, ponieważ nie masz nawet pojęcia o czym tu dyskutujemy, moje zdanie na temat islamu jest oczywiste i każdy aktywny użytkownik je zna, uważam, że tą religię trzeba unicestwić, anihilować jak chrześcijaństwo w europie na drodze ideologicznej doprowadzając do zmian społeczno-kulturalnym w świecie islamskim.

Co do celowości lub przypadkowości - jakie to ma znaczenie? Śmierć to śmierć, zawsze taka sama.

Wybacz, muszę cię odesłać do wikipedii, bo pie**olisz głupoty wyssane z jakichś mulistych stron prawackich, które są jeszcze bardziej nieobiektywne niż TVN ;-)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewica
Jak już ktoś kogoś nazywa lewakiem to warto by było przeczytać definicję tego pojęcia i umieć definiować, zamiast powtarzać jak papuga za doktorem biologii, profesorem habilitowanym teorii ewolucyjnej Marianem Kowalskim bzdury :lol: